tarveldy• 01 марта 2025

Світ змінився, моє суб´єктивне бачення

1) США йде не відкрито до зближення з РФ, аби мати це лайно у протистоянні з Китаєм

2) ЄС занепокоєне

3) Україна тримається, посилюється мобілізація

4) рф використовує тактичну яз
5) усунення діючого президента, проведення референдумів , репресії, депортація, Україна стає колонією типу білорашки
6) ЄС сильно занепокоєне
7) Польща готується до вторгнення
8) Краків за 3 дні
9) Балтія за 3 дні
10) ЄС дуже дуже занепокоєне
11) Тайвань новий плацдарм бойових дій
12) війна Корей
13) в США розвалена судова система, трамповенс на другий срок
14) депресія
Зло перемогло , на найближчі 50 років закат людства
Порадьте якесь бухло
Elena_Kiev_Solomenskiy• 01 марта 2025
Ответ дляmax2013
Ви єдина тут не з народом
сон разума рожает чудовищ. я думаю, что это про пьянство.
одни приходят сюда, чтобы пробудиться( на Землю), а другие- чтобы забыться.
svet-svet• 01 марта 2025
Ответ дляtarveldy
Текіла чи віскі?
Можно в любом порядке начинать
bespe4na_mavpa• 01 марта 2025
Ответ дляAllemagne
Вы продемонстрировали редкий здесь образец цивилизованного диалога 🤝
Девчата, вы сделали моё утро, среди всего этого мрака и хаоса ваш обмен репликами как бальзам на глаза. А представьте, насколько приятнее стал бы мир советчицы, если бы большинство именно так общалось, а не вот это вот все
mavka.cy• 01 марта 2025
Ответ дляtarveldy
17) нова пандемія
Пандемія після всього це вже причина розслабитись
Одесситка2007• 01 марта 2025
Все уговорили, вечером после работы пиво с томатным соком, настало время решится и попробовать это
автор tarveldy • 01 марта 2025
Ответ дляbespe4na_mavpa
Так це нормально, коли люди мають свою думку , їм не потрібно маніпулювати, переходити на особистості, кидатись лайном , чи все те чим займаються саме матрьохи
В нас різні думки, це прекрасно
автор tarveldy • 01 марта 2025
Доречі, русня тактику не міняє. Розкол всередині України, тцк , ви не витримаєте, і те все як і 2 роки тому
Наша Аліса Гончаренко, ставлю 100 що буде йти у президенти
Якщо що, мій кандидат у прези зараз в Британії, а у ВР ще може і не знають що мають займатися передвиборною програмою, бо мають знищувати росіян
Мэри Лин• 01 марта 2025
Вам хоть бухать можно, а мне нельзя
автор tarveldy • 01 марта 2025
Ответ дляМэри Лин
Вам хоть бухать можно, а мне нельзя
Неможна... Але сьогодні буду. Вже намалювалась їду кудись
Мэри Лин• 01 марта 2025
Ответ дляtarveldy
Коли не можна, то не можна😁, значить Вам трішечки можна
Дафна• 01 марта 2025
В первые дни войны я на бухле только и держалась…напомнили
автор tarveldy • 01 марта 2025
Ответ дляДафна
В перші дні війни в мене був токсикоз
автор tarveldy • 01 марта 2025
Ответ дляМэри Лин
Я вже норм