Ну зеля міг і промовчати по правді кажучи але переговори за закритими дверима кончились би так само. Просто ми би цього не побачили. В принципі як і у амерів з росіянами, але кацапи просто вилетіли за двері у Стамбулі нічого не сказавши. Лавров потім спизд-в: ми ніц припиняти не будемо.
Ну їхав з тою угодою- приманкою, може і не збирався підписувати, але перед усім світом вскрив те шо і треба знати: усі гарантії будуть держаться на чесному слові трампа, бо його путін поважає. Ну пл-ть. Плюс до того ніхто не винуватий, путіна легалізують, він така сама жертва... тіки непонятно кого
Ну вибач, трамп але з таким самим успіхом зеля міг поїхати в Китай.
В овальному кабінеті сперечалися ’человек без костюма и костюм без человека’ ....
’...Вы пришли в Белый дом и навязываете свое мнение...’ - сказал Вэнс. Больше ничего и не надо говорить - оказывается, что если сторона высказывает свою позицию отличную от позиции Трампа - это ’навязывание своего мнения’!?
Вот и все, что нужно знать о ’гарантиях’ территориальной целостности со стороны США, странам которые отказались от ядерного оружия.
Тепер коли хтось каже ’ху...ло’, треба уточнювати яке : росіянське чи американське ...
Blackwater• 01 марта в 20:32
Ответ дляNatali Parfum
Партнери не шантажують, не бʼють в спину, коли стоїть питання твого виживання. Не обʼєднуються із твоїм ворогом. Не намагаються забрати все цінне, що в тебе залишилось , коли ти спливаєш кровʼю і потребуєш порятунку.
Нах..й таких «партнерів»
Ну как бы если партнёров наё..постоянно, то даже у самых терпеливых терпець урветься
или вы думаете американцы дураки и не знают куда их доллары тратились?
Natali Parfum• 01 марта в 20:34
Ответ дляBlackwater
Та вони там теж гарно поживилися на тій допомозі
Ну не будьте наївними - там теж крадуть
Blackwater• 01 марта в 20:38
Ответ дляNatali Parfum
Ну не будьте наївними - там теж крадуть
Ну как крадут там, мы с вами не знаем, и не наши гривны то крадут. А как крадут у нас -даже не скрывают-инфы на одном ютубе куча. От вполне официальных лиц.