Я просто зараз якось заздрю тим племенам забитим, які далекі від цього трешу і навіть не уявляють куди все несеться.
Буде зустріч?
Результат:
вже голосів:
58 (44.27%)
Так
34 (25.95%)
Не знаю
17 (12.98%)
Ні
13 (9.92%)
Європа покаже силу
9 (6.87%)
Третя світова, буде не до того
Ответ дляrybka21
які цікаві одкровення від заокеанських товаришів
Это мир США, мы им управляем. Зеленский — наш прокси. Это закончится, когда мы скажем, а не когда он... Если он хочет продолжать в одиночку — пожалуйста. Я рад, что мы помогли им. Россия напала — мы их поддержали, это было правильно. Но теперь война закончена, и он этого не осознаёт. Реальность живьем сожрет этого парня, если он не осознает.
Ведущий Fox News Джесси Воттерс.
Зеленський проксі у війні США проти кого?
Ведущий Fox News Джесси Воттерс.
Але це одкровення
Я би слала накуй таких партнерів дуже і дуже далеко
Якщо не про нас , а політику Сша, то шанс демократам виграти в 26 р і ще знаєте що? Венса респи можуть на президента на наступних виборах не підтримати.
Цей конфлікт в овальному кабінеті може при Якихось ( % вирогідності) умовах вибити перспективу в політиці Венса. Якщо трамповсткі налажть з внутрішньою аудиторією. Венса кинуть респи, мальчик з народа без бізнесу еліти. А трамп пропетляє
Ответ дляrybka21
Ведущий Fox News Джесси Воттерс.
За таке можна і з Сі піти на перемовини. А трамп хай сидить зі своєю величністю разом з маском в сша
Ответ дляЮлияL
Ви уособлюєте? Вы точно понимаете значение этого слова?
Чат допоміг висловитися)
Ірак, Іран та Афганістан можна назвати уособленням геополітичного спротиву США або зоною конфлікту інтересів із Заходом.
Вони символізують:
• Протистояння американському впливу – кожна з цих країн має історію конфліктів, санкцій або військових дій з боку США.
• Боротьбу за незалежність і суверенітет – хоча США намагалися встановити свій порядок у регіоні, місцеві режими та рухи чинили опір.
• Геополітичну нестабільність – війни, перевороти, санкції та збройні конфлікти зробили ці країни осередками глобальної напруги.
Якщо говорити метафорично, ці країни можна назвати “віссю спротиву” або “регіоном незламності” у ві
Вони символізують:
diamond_shop• 01 марта в 13:35
Ответ дляLove_Love_Love_
Ну взагалі Трамп не одноосособний король Америки
але прагне стати ним й поки що йому це вдається на жаль
diamond_shop• 01 марта в 13:36
Ответ дляТасама
А Зеленський не рабовласник України , а поводить себе саме так
тролям слова не давали
Навіть не здивуюся , якщо економіка і цей весь злам і руйнування інституцій в Сша, від команди і ТехноОлігархів ( ну хай і той прожект25) трампа дасть збій, бо зараз там всюди свої трампісти в кріслах влади, навіть в судовій гілці ставленики. але якщо.. якщо буде внутрішні невдоволення, то трампістів посунуть олд респи в союзі з демократами. В уе буде знову інша америка і курс
Я дистанційно від нашої війни пишу, чисто стратегічно, ймовірності
diamond_shop• 01 марта в 13:36
Ответ дляtarveldy
До моменту розвалу судової системи
там вже судді вищого суда його люди 6 з 9
diamond_shop• 01 марта в 13:37
Ответ дляrybka21
Перші три ’пари’ то все через Україну?
’а часовню тоже я разрушил’ ...
Love_Love_Love_• 01 марта в 13:47
Ответ дляdiamond_shop
Що саме вдається?
Ответ дляrybka21
Ведущий Fox News Джесси Воттерс.
Удалено администрацией...
Ответ дляiryna _b
Думаю між ними не буде особисто.
Будуть представники з обох сторін, знімуть санкції з рашки, потиснуть ручки
Трамп - нарис і захоче, щоб усі лаври дісталися йому
Тому, виходячи з його учорашньої поведінки та риторики- може підписати угоду (хоча, дивна угода щодо України, в якій не бере участь УКраїна) на будь-який умовах ( в т.ч. стамбульських)
І скаже на весь світ - ’я домігся угоди про зупинку війни, а те, що українці її не виконують - це вже не моя проблема’
Love_Love_Love_• 01 марта в 14:01
Ответ дляOlvia1987
Удалено администрацией...
Хуйосії ви хотіли написати?
То вашим мозгом руководіт пуйліще
виктория7аас• 01 марта в 14:06
Ответ дляviter33
Трамп . все таки реалист, который как прагматичный бизнесмен хорошо понимает, что он скорее получит выгоду от заключени сделки с Россией, чем с Украиной. Тем более, что к тому моменту, когда все остановится, кто его знает как далеко зайдёт и сколько ’украинских’ месторождений будет контролировать Россия. А как политику ему надо сохранить лицо и дистанцироваться от аналогичного афганского слива Байдена: ’Ну мы же предлагали... сам виноват’. А дожать Зеленского на мирное соглашение он может и другими методами: сокращение/отмена поставок вооружения и техники, прекращения доступа к разведданным (хотя бы актуальным, свежим), выключение Старлинка и кто его знает еще чем.
Ответ длявиктория7аас
Нах тоді здався Трамп, якщо пропонується фактично Стамбульський сценарій (трампівські переговорники прямо казали - що бачать ’мир’ на основі ’стамбульський умов’) + ще треба віддати неокуповані рідкоземи Трампу за те, чого він не давав (дав Байден без умов повернення) ?
Україна взагалі не потрібен такий миротворець’ для ’мирного договору’ А якщо Трамп хоче з хуйлом розробляти Арктику - то нехай з хуйлом домовляється, до чого тут Україна?
Тому такі ’засоби тиску’ на Зе - доволі сумнівні щодо їх логіки та ефективності
diamond_shop• 01 марта в 14:23
Ответ дляLudaSHS
з їхніми дурнуватими 25% митами вже ринок акцій США обвалився, яйця по 7 баксів, а придурочний Трамп замість купити імпортні хоче показати свою велич
його зжере власний народ в підсумку, мені так здається, при чому першими будуть його жерти ті, хто за нього голосував
виктория7аас• 01 марта в 14:23
Ответ дляviter33
А кто тянул ЗЕленского за язык про редкоземы Зеленскому надо было благодарить и кланяться. На предложения переговоров согласиться, мы мол, готовы (а там тоже можно тянуть и тянуть ). И его бы проводили с почетом. Но вот вопрос как в дальнейшем соскочить Ведь понятно что его власть полностью заёмная, а реальная принадлежит группе олигархов. На их доходы Трамп и нацелился, он знает, что украинское государство нищее и самостоятельно с долгами не расплатится . Олигархи сопротивляются, пусть обезжиривания не избежать, но по их мнению возможности для торга ещё далеко не исчерпаны, ведь пули над их головами не свистят, а сидеть будет другой Примерно так.
diamond_shop• 01 марта в 14:23
Ответ дляLove_Love_Love_
Що саме вдається?
Трамп і Ко наразі ламають діп стейт США дуже успішно поки що
diamond_shop• 01 марта в 14:24
Ответ дляviter33
Ну так, побачили, що ще є Венс
Добре, що Маск ще вчора не брав участі
шкода, взяв би малого, той би об Трампа пару козявок витер, розбавив би ’вітрину’
diamond_shop• 01 марта в 14:25
Ответ длявиктория7аас
не може, ви не обізнані зовсім
старлінк ніхто не відімкне, це комерційна угода, власники компанії через дурість Трампа світовий ринок втратити не хочуть, тим більше, що левову частку сплачують Німеччина та Польща
diamond_shop• 01 марта в 14:26
Ответ длявиктория7аас
’благодарить и кланяться’ то для русні, для нас неприйнятно, тим більше хто уважно слухав, то чув, що насправді там не про рідкоземи було, а про те, що Зе має зараз окрім тієї угоди підписати ’угоду про припинення вогню’
Ответ дляdiamond_shop
100%
Бо про рідкоземи домовилися заздалегідь, зробивши з них ’пустишку’ (фактично - декларація про наміри, по якій ніхто нікому нічого не винен)
А ’заїлися’ про припинення вогню, і всі звинувачення Трампа - що Зе не хоче припинення вогню (очевидно, що на запропонованих Трампом умовах)
виктория7аас• 01 марта в 14:35
Ответ дляdiamond_shop
Ну то что там вы вряд ли знаете в раде не видели текста