Dumky• Изменено 01 марта 2025

Чекаємо зустрічі Трампа з путіним?

Я просто зараз якось заздрю тим племенам забитим, які далекі від цього трешу і навіть не уявляють куди все несеться.
Буде зустріч?
Результат:
вже голосів: 131
58 (44.27%) Так
34 (25.95%) Не знаю
17 (12.98%) Ні
13 (9.92%) Європа покаже силу
9 (6.87%) Третя світова, буде не до того
виктория7аас• 01 марта 2025
Ответ дляdiamond_shop
’благодарить и кланяться’ то для русні, для нас неприйнятно, тим більше хто уважно слухав, то чув, що насправді там не про рідкоземи було, а про те, що Зе має зараз окрім тієї угоди підписати ’угоду про припинення вогню’
а что ему делать Собственно, когда Зеленский вошёл в комнату, у него уже практически не было шансов. Вести себя не неправильно ему бы не дали.
Но до этого он очень долго и старательно делал всё возможное (и даже больше), чтобы в этой ситуации оказаться. И игнорировал все предоставляемые ему возможности соскочить.

ЮлияL• 01 марта 2025
Ответ дляDumky
Чат допоміг висловитися)
Ірак, Іран та Афганістан можна назвати уособленням геополітичного спротиву США або зоною конфлікту інтересів із Заходом.

Вони символізують:
• Протистояння американському впливу – кожна з цих країн має історію конфліктів, санкцій або військових дій з боку США.
• Боротьбу за незалежність і суверенітет – хоча США намагалися встановити свій порядок у регіоні, місцеві режими та рухи чинили опір.
• Геополітичну нестабільність – війни, перевороти, санкції та збройні конфлікти зробили ці країни осередками глобальної напруги.

Якщо говорити метафорично, ці країни можна назвати “віссю спротиву” або “регіоном незламності” у ві
Понятно. Вы просто тупо копируете, не понимая, о чем пишете.
автор Dumky • 01 марта 2025
Ответ дляЮлияL
Що копіюю наприклад)))?