В моїй хаті моя правда• 01 марта в 17:40

Важко прийняти, що я не така, як всі… психічно вона

Скільки себе памʼятаю була тривожною
, моє тіло завжди знаходилось у стресі. В підлітковому віці. В 30 я вперше потрапила в лікарню, зараз мені 40+ і мій стан значно погіршився. І я розумію , що я інша , не така як всі , не справляюсь з життям… Ця хвороба перекреслила все моє життя
сама себе прекрасная• 01 марта в 17:47
Вам до психіатра
АфродитаПетровна• 01 марта в 17:48
вы на учете?
Аль де Барановна• 01 марта в 17:48
Вы ошибаетесь, не все люди здоровы
ФсеСама• 01 марта в 17:48
Вы можете написать, в чем проявляется то что вы не такая как все? Это комплексы внешности/социофобия/ неуверенность в себе/ взгляды на смысл и суть жизни или что то другое? Объясните
So_so• 01 марта в 17:49
Никто не выбирает себе психическое заболевание, в этом нет Вашей вины.
В остальном, жизнь - рулетка.
Ищите свой путь как этим жить.
автор В моїй хаті моя правда • 01 марта в 17:49
Ответ дляАфродитаПетровна
вы на учете?
Ні
Найщасливіша• 01 марта в 17:51
Вже більше двадцяти років приймаю фармапідтримку і живу своє нормальне життя. ’Не така як всі...’ Асобєная...
автор В моїй хаті моя правда • 01 марта в 17:52
Ответ дляФсеСама
Так , все , що ви перераховували. Я маю часті депресії, різкі зміни настрою , я стала зовсім іншою , хвороба змінила мене, інколи істерична 🫣не справляюсь з життям в цілому
автор В моїй хаті моя правда • 01 марта в 17:53
Ответ дляНайщасливіша
А який у вас діагноз ? Ліки не змінили вас ?
АфродитаПетровна• 01 марта в 17:56
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
звичайна жінка,спитайте в чоловіків....
ФсеСама• 01 марта в 17:56
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
У меня тоже такое есть. Но я справляюсь. По большей части, в некоторых сложных ситуациях помогает агрессия. Я позволяю себе злиться, ненавидеть, быть нехорошим человеком, мыслить и действовать не исходя из того что от меня ожидают. Живу, справляюсь. И я тоже ’нетакая’ и с пелёнок видела это. Скажите, вы разрешаете себе проявлять злость и расчищать свою дорогу от чужих ожиданий, стереотипов и тд?
Кудряшка Сью• 01 марта в 17:58
Я теж не така як всі мої ровесниці, я відстаю від них, але мені добре, такий МІЙ темп життя, стала менше спілкувалися, щоб не порівнювати і не псувати собі настрій.
Малая еще та• 01 марта в 17:59
Гормональний дисбаланс мейбі
Небалувана Галя• 01 марта в 18:05
Ответ дляАфродитаПетровна
звичайна жінка,спитайте в чоловіків....
Потому что большинство женщин не здоровые, а недообследованные. Это некоторых мужчин тоже касается. Не все могут видеть свои проблемы со стороны, как автор
Найщасливіша• 01 марта в 18:08
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Ліки мене не змінили зовсім. Діагнози різні у 5 психіатрів))) Але лікування завжди допомагає, то ж чому б мені було не все одно, що вони там пишуть у своїх нотатках?
Elena_Kiev_Solomenskiy• 01 марта в 18:20
наверняка у вас есть некот. преимущество перед здоровыми в виде таланта. шизофреники очень часто талантливы.
Чавонадо• 01 марта в 18:50
Тю, так лечитесь. Вашу болезнь хорошо изучили, в книжках описали. Или у вас прям какое-то редкое отклонение одна на миллиард?