Нагайна• Изменено 01 марта в 18:58

Ви бачили, що вигадала Нова пошта?

Після отримання/відправлення посилки можна оцінити оператора (ця функція існує давно) і сплатити йому чайові.

Чайові оператору нової пошти….
Це крінж чи норм?
Результат:
вже голосів: 403
274 (67.99%) Крінж
87 (21.59%) Норм
42 (10.42%) Тиц
ЧорноброваЯ• 01 марта в 18:58
я через поштомат отримую ,теж просить оцінити )))
на відділенні саме оцінка вже 2+ років точно
чайові їм ніколи не платила ,не бачу сенсу
автор Нагайна • 01 марта в 18:59
Ответ дляЧорноброваЯ
Читайте повністю текст)
Кто крайний?• 01 марта в 18:59
Ну а шо, офіціанту можна ,а оператору НП – ні?
А я нівроку• 01 марта в 19:00
Другим можно, а им нет? Вас чё, насильно заставляют?
Весела бджілка• 01 марта в 19:01
Таксисту можна, перукарці, масажисту, манікюрнеці теж, вони теж люди!
ТочноБудет• 01 марта в 19:01
Нормально. Це ж на ваш розсуд залишати чайові або ні. Чомусь вважається нормальним відмічати роботу офіціантів, лікарів, вчителів. Чим інші професії гірші?
Примарочка• 01 марта в 19:01
И водителям в транспорте тоже нужно такую функцию добавить, а что, таксистам же дают. И продавцам в магазине…
Утром выходишь из дому, всем раздала чаевые и к вечеру пусто в кошельке
Латвийские_Номера• 01 марта в 19:03
доставка сильпо теж чайові просять
ЖенаАйтишнеГа• 01 марта в 19:03
Как по мне странно клянчить чаевые, им не хотят зп увеличить?
Путающаяся• 01 марта в 19:03
Яещо він мене без черги обсужить, то звичвйно дам.
Колупалочка• 01 марта в 19:03
Давно оцінюю, но ніде не бачила за чайові.
Покажіть мені, де таке вказано?
мадамГрицацуева• 01 марта в 19:04
Я завжди перед Новим роком Укрпошту і Нову пошту дарую цукерки, каву, шампанське.
багато міжнародних посилок надсилаю
Котомафия• 01 марта в 19:04
Ага щас
Аnnеt• 01 марта в 19:04
Ответ дляТочноБудет
это НЕ нормально. это подтверждение того, что руководство НП не хочет платить своим работникам и перекладывает их зарплату на плечи клиентов.
Ирина_Б_• 01 марта в 19:04
скоро будут без зарплаты, чисто на чаевых
Кондуктор автобуса• 01 марта в 19:05
Я такое увидела в Сильпо, там, где пиццу делают. Стоят две таблички, что можно отблагодарить двух сотрудниц, которые делают пиццу. И про мечты этих сотрудниц - одна там что то для сына хочет, типа условно волейбольного мяча, а вторая я забыла что. Я удивилась этому.
ЧорноброваЯ• 01 марта в 19:05
Ответ дляЛатвийские_Номера
доставка сильпо теж чайові просять
ну всюди ще можна зрозуміти ,коли на тебе витрачають час ,особливо якщо підйом на поверх і в непогоду .Але 15 секунд часу ,щоб віддати посилку це вже треш
Копуша• 01 марта в 19:05
Ответ дляКто крайний?
Тогда уже и кассиру в супермаркете и охраннику и уборщице и фармацевту в аптеке, а то дискриминация получается)
Аnnеt• 01 марта в 19:05
Ответ дляКондуктор автобуса
ну это вымогательство путём давления на жалость, как побирушки у церкви.
Колупалочка• 01 марта в 19:06
До речі, зараз знову є акція по неділям з поштомата відправка зі знижкою 25%
Копуша• 01 марта в 19:06
Ответ дляАnnеt
Кошмар, цены такие дерут и ЗП не хотят платить нормально
Elena_Kiev_Solomenskiy• 01 марта в 19:06
если вам жалко чаевые, на словах восхвалите оператора)
Аnnеt• 01 марта в 19:07
Ответ дляКолупалочка
периодически вижу раскуроченные поштоматы. спасибо, но нет.
ЧорноброваЯ• 01 марта в 19:07
Ответ дляАnnеt
вони сплачують (навіть час у сховищі ,що зараз актуально )і зарплати там норм і виплати різні при хворобі -смерті є .Тому і дивно таке від них бачити ,хіба фопи якісь під франшизою по селам
Любви вам!• 01 марта в 19:08
Ответ дляТочноБудет
А ви лікарям і вчителям як чайові лишаєте?
ТочноБудет• 01 марта в 19:08
Ответ дляАnnеt
То Есть Вас только работники новой почты смущают? А то, что в государственных поликлиниках врачи сразу озвучивают ценник на свои услуги и то, что руководство не поднимает им зарплаты, это норм?
Наизнанку• 01 марта в 19:08
в Сільпо на кулнарії теж стоять кюар для чайових працівникам нещодавно побачила
ЧорноброваЯ• 01 марта в 19:08
Ответ дляКондуктор автобуса
треба як в кав´ярнях -на смерть пуйлу ,на ядерку )))так кидають більше .Як бачиш таку банку .то рука сама тягнеться до гаманця
dulenok• 01 марта в 19:08
Мне фиолетово, никогда не оставляю практически
Кров з молоком• 01 марта в 19:08
Це хабар, я проти