annuzzya• 01 марта в 22:07

Чи можна здати квитки в Київський національний академічний театр опери?

Придбала квитки в Київський національний академічний театр опери, але випадково переплутала дати, не знаю, що робити, на сайті немає кнопки повернути квиток. Допоможіть будь ласка.
Рожайтретьего• 01 марта в 22:10
в жодному театрі нема повернення квитків
Грабля• 01 марта в 22:12
Ответ дляРожайтретьего
В усіх театрах діє закон України про театральну діяльність, де передбачено повернення. Будуть кривити морду, але повернуть контрамаркою, якщо сказати, що знаєш про цей закон.
Рожайтретьего• 01 марта в 22:13
Ответ дляГрабля
то для цього як мінімум треба в театр їхати, а людина на сайті хотіла
Грабля• 01 марта в 22:13
Автор, де ви купували квитки?
Якщо напряму у театра, то треба під´їхати в театр в робочий час кас і бажано не перед виставою, попросити адміністратора.
Вам напишуть таку розписочку, яку ви потвм можете обміняти протягом 6 міс в касі на квитки на ту саму суму.
Грабля• 01 марта в 22:13
Ответ дляРожайтретьего
Це інша справа. Але повернення є.
Грабля• 01 марта в 22:16
Автор, а у вас є квитки в театр нац опери чи оперети?
автор annuzzya • 01 марта в 22:17
Ответ дляГрабля
Автор, де ви купували квитки?
Я купувала онлайн, за потреби підʼїду на касу театру, якщо є можливість здати квитки.
Грабля• 01 марта в 22:17
Ответ дляannuzzya
Уточніть театр
автор annuzzya • 01 марта в 22:18
Ответ дляГрабля
Уточніть театр
Київський національний академічний театр оперети
Грабля• 01 марта в 22:19
Ответ дляannuzzya
Яка вистава? Ви ще по ходу ці квитки на олх зможете з наваром продати :)))

Я в оперету брала квитки за 1,5 місяці на в джазі лише дівчата
автор annuzzya • 01 марта в 22:21
Ответ дляГрабля

Доріан Грей на 9те квітня, я дати переплутала випадково
Грабля• 01 марта в 22:22
Ответ дляannuzzya
Думали, буде березень?

В оперету квитки розлітаються як гарячі пиріжки, мені здається, ви їх і просто так продасте. Але на ваш розсуд.
автор annuzzya • 01 марта в 22:23
Ответ дляГрабля
Думали, буде березень?

думала буде травень(((
автор annuzzya • 01 марта в 22:24
Ответ дляГрабля
Думали, буде березень?

дякую, спробую продати, якщо в касі відмовлять
Грабля• 01 марта в 22:26
Ответ дляannuzzya
думала буде травень(((
:)))

Це дуже хороша вистава
Викачую яйцями• 03 марта в 08:58
Вам не треба їхати нікуди з електронним квитком . Зателефонуйте і вам все розкажуть . У багатьох театрах ( окрім Франка ) є повернення. Заповнюєте форму , надаєте документи і висилаєте їм на пошту . Якщо все ж вирішите продати самостійно , скористайтесь чатом ’Зайвий Квиток ’ в ТГ . Він саме для цього створений театралами ) там і продати і купити і підкажуть що і як здати .
https://t.me/Chat_Extraticket_Kyiv/1