Непогодка• 02 марта в 07:22

Аптека чи ювелірний?

Всі хворіємо, мабуть на грип. Пішла в аптеку майже 3000 грн і це капання в ніс, від кашлю, і температури.
Жах, ціни як в ювелірці раніше
Замороженная селедка• 02 марта в 07:23
В ювелірці теж ціни високі.
А що можна набрати на 3000 при вірусі?
Інфляція, може чули таке поняття. Ще ця країна у війні
автор Непогодка • 02 марта в 07:28
Ответ дляЗамороженная селедка
В ювелірці теж ціни високі.
А що можна набрати на 3000 при вірусі?
Але без ювелірних можна жити.
Якщо інфляція і війна, то що треба йти в чергу на цвинтар. Пенсія 3200грн всього
З горіха зерня• 02 марта в 07:33
Ответ дляЗамороженная селедка
В ювелірці теж ціни високі.
А що можна набрати на 3000 при вірусі?
Просто половину ліків, що купують українці є фуфломіцинами, які абсолютно не доказові.
Дрібка щастя• 02 марта в 07:35
Что в аптеке купили?
Значит надо• 02 марта в 07:37
Автор, дійсно, що ви накупили?
САМ_ТАКОЙ• 02 марта в 07:39
Не может такого быть . У вас там лазарет больных?
автор Непогодка • 02 марта в 07:41
Ответ дляЗначит надо
Автор, дійсно, що ви накупили?
Ізофра спрей, нурофен, таблетки від болю в горлі, ісла,доріміцин
автор Непогодка • 02 марта в 07:42
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Так, вся сім´я хворіємо. Температура за 40
Файна дівка• 02 марта в 07:49
У меня таблетки от кашля и капли в нос вышли 143 или не помню точно гривен. До этого ещё Септефрил гривен 60.
автор Непогодка • 02 марта в 07:50
Ответ дляФайна дівка
Не допомогло. Хворіємо так тяжко вже 8 день.
Файна дівка• 02 марта в 07:54
Ответ дляНепогодка
Так не факт,что чем дороже, тем эффективней
автор Непогодка • 02 марта в 08:02
Ответ дляФайна дівка
Лікар сказала, що попробувати це.
Ліплю вареники• 02 марта в 08:32
Ответ дляНепогодка
Зачем Изофра при вирусе? Изофра это антибиотик, ее при гайморите пшикают, при вирусе только пробивное, чтоб нос дышал. Правда и банальный фармазолин уже больше 100 грн. Это врач такие назначения делал?
Хотя вижу, что ещё и антибиотик, дорамицин, назначили. Так это у Вас не вирус и не грипп, вернее после вируса пошли осложнения бактериальные. Потому и лечение дорогое, что не вирус а осложнения после него.
Анализы крови хоть назначали вам? Чтоб понять, что уже бактерия, а не вирус.
Шаманю второпях• 02 марта в 08:32
Розумію вас авторка, у мами інсульт місяць назад, ох скільки ми грошей в аптеку віднесли, добре хоч перебування в палаті безкоштовне. Кожні три дні від 1500 до 3000 купувала ліки
Ліплю вареники• 02 марта в 08:35
Ответ дляФайна дівка
Там не в дороговизне дело, лечение уже антибактериальное назначено, значит врач уверена, что вирус дал осложнение, перешёл в бактериальную инфекцию.
Пошаманю• 02 марта в 08:52
Ответ дляНепогодка
Можно було на 500 взяти замінники, але ж вам треба щоб було за що понити
Файна дівка• 02 марта в 08:55
Ответ дляЛіплю вареники
И именно это помогает, дешевле нет?
автор Непогодка • 02 марта в 09:01
Ответ дляПошаманю
Вже брали два рази по 500
Але нічого не допомогло.
Понити?????
автор Непогодка • 02 марта в 09:02
Ответ дляФайна дівка
И именно это помогает, дешевле нет?
Дешевше вже купували два рази і ось 8 днів,а став не краще
Ліплю вареники• 02 марта в 09:08
Ответ дляПошаманю
Ні, замінників цим лікам нема, чим ви заміните спрей з антибіотиком і антибіотик в пігулках? Це саме дороге в списку.
Ліплю вареники• 02 марта в 09:10
Ответ дляНепогодка
Аналізи робили? Грип мені здається може до 10 днів бути. Чи точно перейшло в бактерію? Лікування як від синуситу, лор Вас дивився? Чи це сімейна на призначала?
Мене збентежила Ваша фраза, що лікар сказала пробувати це. Як це пробувати? Для призначення антибіотику повинні бути чіткі покази.
автор Непогодка • 02 марта в 09:20
Ответ дляЛіплю вареники
Аналізи робили. Бактеріальна інфекція,горло біле
Ліплю вареники• 02 марта в 09:22
Ответ дляНепогодка
Тоді все вірно, не звичайний вірус, як Ви писали, а нажаль ускладнення. Лікуватися дуже дорого, особливо якщо порівнювати з рівнем зарплати. Видужуйте!
КондуктЕр тролейбуса• 02 марта в 11:20
Ответ дляНепогодка
Лікар сказала, що попробувати це.
То хай би на ЦЕ грошей одразу дав)))