З горіха зерня• 02 марта 2025

Мами, скажіть тільки чесно

Вам заздрісно, що інші діти ходять до садочка або до школи і не хворіють, або дуже рідко хворіють, а Ваш часто і з ускладненнями.Чи Ви вже змирились з цим?
Принцепесочка• 02 марта 2025
Як показує моє оточення такі часто хвораючи діти це результат не правильного лікування. Мова йде не про садочок, а про старших дітей школярів. При банальному орві збивають температуру з 37.5 - щоб не мучати дитину, дають противірсні і прочу фігню. І дають антибіотики часто густо, наприклад з формулюванням , бо дитина кашляє чи температурить вже 3 дні. То тут питання не в дитині, а в мамі. Звісно з таким лікуванням дитина з болячок не вилазить і в школу майже не ходить. Діти зазвичай погано вчаться, бо багато пропускають і вже самі маніпулюють щоб вдома залишитись , бо наприклад соплі. Мами ведуться в залишають вдома.
Чижик Пижик• 02 марта 2025
А дальше вы будите биться головой другие дети талантливее , умнее и успешнее ?
Самая СоветЧиваЯ• 02 марта 2025
Ответ дляЗ горіха зерня
Я писала мамам, у яких є така ж проблема, якщо у Вас її не має то не пишіть сюди- ок?
Ок, розумію чому ваша дитина хворіє
Бо ви консультуєтесь по хворобах у хворих, а не у здорових
автор З горіха зерня • 02 марта 2025
Ответ дляЧижик Пижик
У меня уже самый умный и талантливый ребенок, который самостоятельно читает и делает уроки в 7 лет, делает успехи в спорте в то время как другие родители бьются головой об стенку, что плохо читает, считает и нужно уроки с ним делать по полдня.
Білка в колесі• 02 марта 2025
Ответ дляЗ горіха зерня
Иногда усидчивость и труд дают больше результатов чем способности.
Ага, но как раз и не у всех есть это трудолюбие и усидчивость 😁
автор З горіха зерня • 02 марта 2025
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Ок, розумію чому ваша дитина хворіє
В мене здорова дитина це раз і консультації саме по хворобах мені не потрібні це два.
мадам Везувий• 02 марта 2025
У мене діти не хворіли, ходили в сад і школу, і мені дуже було шкода мам, у яких постійно хворіли.
Принцепесочка• 02 марта 2025
Ответ дляЗ горіха зерня
А що ви як мама зробили доя того щоб дитина менше хворіла? Ви закалювали дитину змалечку? Знайшли лікаря, який не призначає фуфломіцини, вивчили пвдходи лікування дитини без ускладнень? Займаєтесь плаванням наприклпд чи вншим спортом який загартовує? Практикуєте довгі прогулянки? Ваша дитина пє холодне з холодильника?
Самая СоветЧиваЯ• 02 марта 2025
Ответ дляЗ горіха зерня
🤣ок. Але не дуже здорова мама
Білка в колесі• 02 марта 2025
Ответ дляЗ горіха зерня
Не переживайте ещё поймет, что если не делать уроки то тоже норм и времени больше свободного)) в 1 классе много бубочек, а вот к концу школы или даже к средней когда уже не крючки в прописях выводить - единицы
автор З горіха зерня • 02 марта 2025
Ответ дляПринцепесочка
Я не хочу не перед ким тут виправдовуватись.Все це робили і все ок як з цим, так в без цього.
Котики-муркотики• 02 марта 2025
Ответ дляЗ горіха зерня
Автор, точно делает успехи в спорте? Потому что как раз на спортивных и других соревнованиях очень большая вероятность встретить ребенка, которому сбили температуру, закидали лекарствам и привезли на турнир. Потому что не зря ребенок так долго тренировался, столько денег и сил было вложено, чтобы какая-то ОРВИ все испортила.
Может все таки просто зарядка, а не спорт?
Луноходик_Ик• 02 марта 2025
Я не смотрю на чужих детей, мне бы со своими справится.
автор З горіха зерня • 02 марта 2025
Ответ дляБілка в колесі
До средней школы ещё дожить нужно, а Вы не завидуйте.
Луноходик_Ик• 02 марта 2025
Ответ дляПринцепесочка
Ой бляха, ну что за бред
Принцепесочка• 02 марта 2025
Ответ дляЗ горіха зерня
Ну якщо все це робите в дитина хаоріє , то це ще маленька дитина. З такими підходами старші діти майже не хворіють. Перечекати і буде хворіти менше. Якщо дитина хворіє і немає ускладнень це норм. Головне
автор З горіха зерня • 02 марта 2025
Ответ дляКотики-муркотики
На соревнованиях огромные залы, которые нормально проветриваются и не нужно сидеть в душном маленьком помещении с толпой детей по полдня как в школе.Пожтому ни на одном турнире ещё не заболели, а их сейчас по 2-3 в месяц.
бибизяна• 02 марта 2025
Ответ дляЗ горіха зерня
І не злило те, що інші діти передають свої бацили Вашій?
Укрепляйте иммунитет, закаляйтесь ребенка, больше подвижных игр на свежем воздухе, сон с приоткрытым окном. И еще, мой лайфхак, отдайте ребенка в музыкальную школу на курс духовых инструментов. Перестанет болеть бронхитами, вообще.
автор З горіха зерня • 02 марта 2025
Ответ длябибизяна
Нам посоветовали фигурное катание:)На музыкальную школу уже не будет времени.Спасибо💝
Принцепесочка• 02 марта 2025
Ответ дляЛуноходик_Ик
Ой бляха, ну что за бред
В чому брєд, скупити пів аптеки на орві дати це все дитині а ще на третій день шліфонути антибіотиками і дивуватись що дитина часто хворіє. Є такі мами повірте, у мене на роботі 2 таких, діти в школу майже не ходять хворіють без зупинки.
Луноходик_Ик• 02 марта 2025
Ответ дляПринцепесочка
Бред в том, что причина частых болезней в этом. И таких мам как вы описали, в реальности не много. Я только тут вижу любителей ношпы антибиотиков и сиропов от кашля.
Принцепесочка• 02 марта 2025
Ответ дляЗ горіха зерня
Фігурне катання то супер. У нас немає такого виду спорту, але при нагоді катаються на ковзанах- це гарне закалювання
КоКоКоКоКоКо...• 02 марта 2025
Ответ дляЗ горіха зерня
Як ви навчалися у школі ?
Довкола купа бацил, вірусів, але за реакцію на них відповідає тільки імунітет вашої дитини !
А може ваша дитина хворіє, бо її мати зла і заздрісна жінка ?
Принцепесочка• 02 марта 2025
Ответ дляЛуноходик_Ик
Хватає таких мам....
Котики-муркотики• 02 марта 2025
Ответ дляПринцепесочка
Вам наставили рука-лицо, но в большой степени вы правы. Действительно очень много родителей, которые при первых симптомах простуды закидывают ребенка лекарствами, тем самым не давая организму сформировать правильный иммунный ответ на вирус. Ну а уж на бактерию, с антибиотиками при каждом чихе, тем более.
КоКоКоКоКоКо...• 02 марта 2025
Ответ дляПринцепесочка
Слухайте, а що ви тоді скажете про мене - вік 40+ але я хватаю усі віруси, вичухуюся по 2 тижні від звичайної нежиті, горло болить круглий рік, хронічний бронхіт в анамнезі ?
Температуру не збиваю, противовірусні не пʼю, антибіотики при ускладненнях назначає лікар !
А от мої колеги при тому самому вірусі, який зараз ходити понапивалися протівовіруски і без ускладнень на роботі через 5 днів. Я ж двічі вже хворіла за місяць, з бронхітом, і зараз з кашлем і горлом, які не проходять в нічого не допомагає …
Що я роблю не так ? )))
Катастрофа• 02 марта 2025
Ответ дляЗ горіха зерня
Это вам так кажется. Ребёнок, который бесконечно болеет не может быть самым умным и самым талантливым. Про спорт просто промолчу.
Котики-муркотики• 02 марта 2025
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Що я роблю не так ? )))
Неправильное лечение с детства. И как следствие, как сами пишете, уже давно перешло в хронику. А хроничное чаечками не отопьешь. Вирус каждый раз будет находить эту слабину и бить туда
автор З горіха зерня • 02 марта 2025
Ответ дляКатастрофа
А кто Вам сказал про то, что ребенок бесконечно болеет?С тех пор как забрала с садика и со школы вообще не болеет.Про спорт лучше и дальше молчите, даже нашего заслуженного
тренера оказывается привели на лёд
родители чтобы закалить, т к часто бронхитами и воспалением лёгких болел.
КоКоКоКоКоКо...• 02 марта 2025
Ответ дляКотики-муркотики
Слухайте, яке неправильне лікування при совку ? Коли з ліків була тільки зірочка і зеленка ?
Я в 2 роки вже мала хронічний бронхіт, бо це особливість організму, а не лікування !

Ще раз кажу - часті хвороби це тільки слабкий власний імунітет, а не сопливі люди навколо, або не таке лікування.