З горіха зерня• 02 марта 2025

Мами, скажіть тільки чесно

Вам заздрісно, що інші діти ходять до садочка або до школи і не хворіють, або дуже рідко хворіють, а Ваш часто і з ускладненнями.Чи Ви вже змирились з цим?
Пластилин_Колец• 02 марта 2025
Ответ дляПринцепесочка
Тобто ви хочете сказати спосіб життя не впливає на здоровя дитини. Є звісно винятки , але в руках батьків виростити здорову дитину. Я не говорю про дітей інвалідів чи дітей, які мають важку патологію. Але ж більшість частохворіючих дітей - це діти мам , які бояться температури, бояться холодного і дають все, що призначають лікарі не самі компетентні. За кордоном соплі, кашель, темпа 37 це не привід не відвідувати дитячий колектив. Мінімум ліків і діти там у школі хворіють мало.
Ой, хоч закордон сюди не пхайте, а то тих дітей хворих туди водять, бо дуже хочуть. Система, націлена на отримання максимальної вигоди від дорослої працездатної особини не розрахована, що вона вдома сидітиме, бо у дитини нежить. Це не ’благо’, це від безвиході, тож приклад так собі, вибачте
Пластилин_Колец• 02 марта 2025
Ответ дляПринцепесочка
Я хочу сказати, що який би ти класний не був, у кожного є сильні і слабкі сторони. І радити людям басейни, морозиво, холодне пиття і гарне життя, як спосіб запобігання частих ГРВІ та ускладнень при них може лише людина, у якої і без всіх цих ’заходів’ все було б впорядку. А цією ж ’порадою’ вона може і нашкодити нехило так. Не всім воно можна.
Вельшановна• 02 марта 2025
Чесно, у якійсь мірі ТАК. бо я заї#...ся вже від цих болячок ((( сьогодні вночі доня, 4 рочки, видала 39,3.
Самая СоветЧиваЯ• 02 марта 2025
Ответ дляПластилин_Колец
Якби не ви, то й сонце б не світило. Літо в жабуринні на ставку дало б такий же ефект. Значення мають їжа, сон, фізична активність і емоційний стан дитини. Буде це море, гори чи парк біля дому ролі не грає. Але як вам так треба відчувати свою значущість...
В ставку з жабами купайте своїх, потім ще дивуються, що діти хворіють
Так, морське повітря, прохолодне море дають ефект.
Це все забезпечую я, в тому числі фізичну активність, їжу і сон
Амінь
Пластилин_Колец• 02 марта 2025
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Амінь
Та нехай. Це ж ваша дитина потім не розплатиться, з такою то ’,дбайливою матусею’. Пупа землі. А мої просто на море їздять, бо їм подобається, буває ж таке. І, ой біда, в цьому немає ніяких ’заслуг’. Ні в приготуванні їжі, ні в режимі дня, ні в піклуванні про дітей - це звичайні батьківські обов´язки. Видихайте, героїня.
Самая СоветЧиваЯ• 02 марта 2025
Ответ дляПластилин_Колец
У вас якась моральна з цим проблема
Серйозно. Що значить не розплатиться, з ким ? Не лізьте в мою сімʼю. Виховуйте своїх як хочете
Пластилин_Колец• 02 марта 2025
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
У вас якась моральна з цим проблема
Я всього лиш написала, що ви забагато собі приписуєте там, де немає ваших заслуг. Пощатило в цьому плані, буває і таке. А де, коли і як купати моїх дітей це вже ви почали писати. Я і так чемно не посилаю так далеко, як треба було б, за ваші безцінні коментарі щодо МОЄЇ родини.
Самая СоветЧиваЯ• 02 марта 2025
Ответ дляПластилин_Колец
Всі заслуги мої, починаючи від народження. І те, що здорова дитина виросла / теж мої
І те, що не приймає ні ліків, а тим більше антибіотиків - теж мої
Будьте здорові
Роздратована шкіра• 02 марта 2025
Мені не заздрісно. Просто прийняла що мої хворіють, що з цим поробиш. Старший почав менше хворіти тільки після 10 років, хоча в садочок починав ходити з 3 років.
Молодшому зараз 4, почав ходити з 2.9. Все стандартно пару днів і хворий. Працюю віддалено тож не сильно загоняюся з того приводу
автор З горіха зерня • 02 марта 2025
Ответ дляПластилин_Колец
Ваш коментар до речі самий мудрий і реально є такі діти яким ці всі ’згортання’ можуть зашкодити, хоча не перший погляд лікарів в них все ок.
Дружная семейка• 02 марта 2025
Автор , какие у вас отношения в семье , отношения с мужем ? Обычно дети до 6 лет болеют если в семье плохие отношения , нет гармонии, заботы, уважения , любви … дети всю чувствуют . Дети считывают состояние матери .., Как вы семья чувствуете. Посмотрите на мам детей у которых дети не болеют … понаблюдайте !
автор З горіха зерня • 02 марта 2025
Ответ дляДружная семейка
Ребенок мой здоров, семья счастливая, отношения замечательные с всеми родственниками включая мужа.Ребенок болеет только в садике или в школе и это был самый тяжёлый период для меня.С тех пор как не посещает садик и школу абсолютно здоров.Наблюдаю за соседским ребенком, который никогда не болеет всегда в школе и каждый день слышно как на него орут родители, а он плачет.Зато не болеет после школы.Не вижу в этом связи никакой.
Околовита• 02 марта 2025
Сын во втором классе + кружки после школы.
Например, в этом году не болел ни разу, вот пару дней посопливил и всё. Хотя дети в классе остальные болеют.
Не думаю что кому-то завидно, кто будет отслеживать кто ходит или не ходит по какой причине в школу.
В общем, тема мне не понятна.

Прививку от грипа не делаем.
Меломанка Маланка• 02 марта 2025
А я понимаю вас автор. Есть у меня родная тетя. Имеет конское здоровье. Одна такая в семье. Вечно фыркает на всех, что все хилые. И на своего ребенка всю жизнь злится. Потому что у нее часто болеющий ребенок. А сейчас этот ребенок обычный человек у которого уже то сопли, то давление, то еще что-то. А тетка как была здоровой лошадью так и в свои 77 скачет. И нИпАнимает, чего люди болеют. Вот она без больничных всю жизнь и не чихает. Однако родить свою копию не смогла. И вылечить не смогла. Зато вечно всех гнобила и в семье и на работе - требовала чтобы закалялись.)
Но да, я завидую ее конскому иммунитету и все завидуют. Но к этому иммунитету прилагается скотский характер и полное отсутствие эмпатии.
автор З горіха зерня • 02 марта 2025
Ответ дляМеломанка Маланка
Спасибо за поддержку❤️Мне очень обидно слышать от учителя с приличным стажем и пед опытом о том, что я специально изолирую ребенка от школы, что на самом деле он здоров и я не даю ему наработать иммунитет, точнее не дрессирую его болячками.
КонФФетОшка• 02 марта 2025
Ответ дляНезламна
Не знаю завидно ли....
Просто как-то огромная усталость за болезни и очень сильно влияет на мою жизнь и психику
Просто бесконечно единственная мысль/цель/мечта в жизни ’лишь бы не заболели’ и она как вытеснила из жизни всё остальное. На что могу повлиять не радует, а на это....радовало бы, но влиять не могу.

Очень странное ощущение, держитесь автор!!!
хорошо сказано... особенно как спланировать отпуск или элементарный выходной.
Ворона• 02 марта 2025
Мне завидно когда дети ходят в садик и не сидят по полдня в подвалах из-за сирен
А болезни садиковые то такое.. или привиться или перерости
автор З горіха зерня • 02 марта 2025
Ответ дляКонФФетОшка
Согласна.Усталось и отчаяние от того, что невозможно повлиять на эти обстоятельсива.Я планировала все важные события только при условии, что за месяц до не посещает садик.
автор З горіха зерня • 03 марта 2025
Ответ дляВорона
Можно переехать в другую область, в Закарпатье никто не сидит в садиках в подвале.
Принцепесочка• 03 марта 2025
Ответ дляПластилин_Колец
Ну а чого дитині із нежиттю дома сидіти. Я не про малюків. Нежить не хвороба. Тим більше не привід брати лікарняний. Я із нежитем хожу на роботу, проблем не бачу в дитина ходить з ним у школу. Дитина здатна сама висморкати ніс за потреби. І ця закордонна система працює, школярі пропускають по пару днів за рік по хворобі сформувався нормальний імунітет
Принцепесочка• 03 марта 2025
Ответ дляЗ горіха зерня
Так а в чому вчитель не права. Ви просите у неї повідомляти чи немає дітей з соплями в кашлем . Такі діти є завжди у дитячих колективах. І ваше прохання таки дивне і абсурдне, бо не буває такого в класі щоб ніхто не сопляв чи не кашляв. Більше того в школі є діти з температурою в вірусними захаооюваннями. І контроль цього точно не оьовязое вчительки Те що ваша дитина сидить вдома не робить її здоровішою .
Принцепесочка• 03 марта 2025
Ответ дляЗ горіха зерня
Так важко хворіють не тільки інваліди, абсолютно нормальні діти с норм аналізом можуть мати після ОРЗ запалення легень і температуру 37.От і спробуйте таку дитину далі водити в садок і не дати антибіотик - думаєте багато мам погодяться на такий експеримент?Або розкажіть про це мамі в якої дитина не спить тижнями із за сильного кашлю і єдине що допомагає це крапельниці в лікарні
У яких випадках ви даєте дитині антибіотик. Останні два рази коли це було і який був діагноз?
автор З горіха зерня • 03 марта 2025
Ответ дляПринцепесочка
А если у ребенка отек нос и началась аллергия на сам вирус- как Вы думаете поможет ему самостоятельное высмаркивания носа?У моего ребенка после так называемой ’нежиті’ моментально начинался гайморит и никакие промывания носа не помогали.Лоры были бессильны и выписывали каждый раз антибиотик.Поэтому такт да, дома ребенок стал здоровее и я больше не верю в байки про формирования иммунитета при постоянном атаковании его вирусаии, а верю в то, что со временем организм вместе с внутренними органами подрастет и окрепнет и только тогда сможет давать адекватный иммунный ответ вирусам.
автор З горіха зерня • 03 марта 2025
Ответ дляПринцепесочка
Останній діагноз навіть згадувати не хочу, бо це був просто жах, після нього на відвідуванні школи ми поставили велику жирну крапку. Після гуртків як раз може бути просто легке ОРВ, яке проходить через 2-3 дні.
Принцепесочка• 03 марта 2025
Ответ дляЗ горіха зерня
Ви щось робите не те. У здорової з ваших слів дитини нежить переходить у гайморит. Яка причина цього? Нажить це природна реакція організму. Міняйте лікаря сама читайте, але питання не у хворих однокласників, а у перш за все вашому підході до лікування і здоровя,дитини.Давайте чесно ви тривожна, ну не закалювали ви змалечку дитину, вам страшно це робити. Починайте маленькими кроками, подуиайте з сого краще робити. Перш за все змініть мислення. Коли дитина захворіє
не програмуйте її на довгі хвороби, не треба цього о знову хвора що робити . Моя дитина сильна і здорова , а я досвідчена мама я знаю що робити щоб не нашкодити. Дитина швидко одужвє. Ось таким повинен бути ваш насторой. І почитайте принципи лікування, Комаровського щиро раджу. Але почніть із себе´ в першу чергу думки. Щиро бажаю вашій дитині здоровя. Але ми як мами можемо зробити наших дітей здоровими. Повірте у це.
No problems• 03 марта 2025
Ответ дляЗ горіха зерня
А вы посмотрите чуть дальше своего носа и увидите, что у тех людей есть другие проблемы, а у некоторых людей гораздо хуже чем у вас. Заздрисно вам, поблагодарите лучше Бога, что так.
Ворона• 03 марта 2025
Ответ дляЗ горіха зерня
А можно переехать в другую страну, к источникам или к океану? Живите в благоприятном климате, где в садиках никто не болеет