КараПузовна• 02 марта 2025
Хто такі «бежеві» мами?
Може хтось знає і може пояснити, що це за тренд?
Магиня• 02 марта 2025
Девочки, в одном бежевом-бежевом доме, у бежевой-бежевой стены стоит бежевый-бежевый шкаф, а из этого бежевого-бежевого шкафа вылезает блогерша и кричит: ’Давай снимем рилз!’.
Примеры из инсты:
Дівка в намисті• 02 марта 2025
Ответ дляАнонимушка
Ахаха)) це моя донька в майбутньому )) якій 11 років. Дивилися з нею її фото маленькою, кажу їй бачиш як гарно я тебе одягала? Там спідничка рожева, там Міккі маус, вона зкривилася і сказала, що то не в тренді..
Яке зараз все спотворене в людей з дитинства
КараПузовна
• 02 марта 2025
Ответ дляЛеопардові панчохи
Автор, вы боитесь сделать запрос в поисковой строке гугла?
Я можу зробити запрос в гуглі. Але я не розумію сесу цього явища. Хотілось би почитати, що ви пишите, як розумієте.
Анонимушка• 02 марта 2025
Ответ дляДівка в намисті
Не ставте штампи. У всі часи є якась мода. Це не значить , що людей потрібно обзивати, як в цій темі «розумні» роблять.
Снегопадка• 02 марта 2025
Ответ дляКриниця щастя
Скрытые пациенты психиатров
Та чому приховані? на мій погляд там ясквара клінична картина помітна неозброєним оком
Добротная• 02 марта 2025
З точки зору моєї свекрухи це я, бо не хочу купувати синові усе блакитне і не одягаю на нього подарунки родичів, а накупила сіро-бежево-коричнево- оливкового. Мені такі кольори подобаються. Підросте - обиратиме сам, змушувати викидати іграшки не такого кольору в мої плани не входить, будуть у нас і спайдермени і щенячі патрулі, і чого там ще мій син захоче у майбутньому. Але обирати зараз, поки він ще маленький і по суті йому байдуже, а мені це приносить задоволення - чому ні.
Скромняшка• 02 марта 2025
Ответ дляЛя-ля-ля
Не кто то, а очень много таких))) Если аж сюда эта тема попала. Одни хейтят, комментируют - создают активность, инста из-за активности продвигает - возрастают просмотры. Больше просмотров - больше подписчиков. И вот уже бежевая мама пилит рекламу по 4-5 тысяч за сториз в 60 секунд. Вопрос кто дурак риторический))))
Слава богу, что мне не нужно заниматься таким идиотизмом и зарабатывать им 4-5 тыс.))
З горіха зерня• 02 марта 2025
Госпадє, вони заробляють в інсті, якби не було соц мереж хто б знав що там в кого бежеве….Не дивіться і вони пропадуть
Бутерброд з ікрою• 02 марта 2025
Ответ дляКриниця щастя
Скрытые пациенты психиатров
Почему скрытые. По моему они не скрывают)
Посудомойка• 02 марта 2025
Дуже красивий на мій погляд тренд. Життя дитини/родини без кольорів в стилі «вирвиоко»
Типу, щоб не перенапружувати психіку і все таке
На картинці гарно виглядає
В житті таке малореально на мій погляд, бо якщо це стає повʼязаним зі скандалами і заборонами - то це вже не ок
Але як картинка - мені дуже подобається
Сама люблю щоб все було максимально монохромним, але на дітей це не перекладаю, вони самі обирають
В результаті в них кімнати завішані плакатами і тд))))
Я туди намагаюсь без потреби не заходити - в мене очі розбігаються там, як так можна жити- не уявляю😂
На картинці гарно виглядає
Але як картинка - мені дуже подобається