Файна цьоця• 02 марта в 16:04
SPF з тоном
Бачила, що деякі SPF йдуть з тоном. Вартує? Які вам подобаються?
Файна цьоця
• 03 марта в 12:29
Ответ дляЧесно брешу
Боббі Браун сироватка з спф 40, подобається.
Є формат 15 мл
дякую, посилання не дасте?
Файна цьоця
• 03 марта в 12:43
Ответ дляЧесно брешу
Є формат 15 мл
я знайшла його!! ще б з кольорами розібратись
Чесно брешу• 03 марта в 13:07
Ответ дляФайна цьоця
О, це квест.
Beige мені був темнуватий, віддала сестрі, купила Ivory - світлуватий (зазвичай беру собі віддінок 3 у тональних засобах, шкіра з жовтувато-оливковим підтоном, геть не світла).
Я б рекомендувала піти в Брокард і накапать у свою тару.
Margaret Rose• 15 марта в 14:42
Мала трохи зворотню ситуацію - BB-крем з наявним SPF-15 і CC-крем з SPF-25. Мені особисто замало такого фільтру, але він діяв