Copy-Paste• 02 марта 2025
Захворіла донька. Завтра вранці в дорогу.
Донька була з татом на канікулах в Україні.
Завтра має їхати на навчання ( до Польщі)
Я тут. Працюю.
Чоловік привезе її на машині, але
Донька геть хвора , кашель, температура, соплі, ломить всю…
Що робити …. Зберіть мої думки до купи.
Я тут. Працюю.
Чоловік привезе її на машині, але
Що робити …. Зберіть мої думки до купи.
Полонянка SexShop-а!• 02 марта 2025
Ответ дляОндатрова шуба
Вибачте.
В пості 53 написала щодо вашого питання. Не варто в дорогу хвору везти
Я теж дуже проти везти дитину , сама знаю , як це погано, хворому, то я ж вдома.
Copy-Paste
• 02 марта 2025
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Дякую
Copy-Paste
• 02 марта 2025
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Вибачте, що не по темі, а щеплення робили в Польші? Там це платно чи у сімейного можна зробити?
Хоча, судячи з вашої дитини, не дуже й допомогло, може код трохи легше перенесе.
Хай вам привезуть ліки ввд грипу, краше хай не згодяться, чим не буде.
В Україні зробили. На новий рік їздили додому.
Думаю запізно зробили просто,
Полонянка SexShop-а!• 02 марта 2025
Ответ дляМастерЮля
Чим полікується? Немає ліків від грипу.
Симптоматично , збивати температуру, поїти , щоб полегшити стан.
НетЕщеНаверное• 02 марта 2025
Ответ дляMarc Antonio
Я вам объясняю еще раз… с точки зрения логики и здравого смысла.Забронированным нельзя выезжать за границу, за отдельным исключением (если это командировка) это единицы. Военным тоже, исключительно если попадется нормальны командир, но это вновь исключения. Я знаю военных для которых даже приехать в свой город в Украине к семье— на пару недель уже за счастье, а про заграницу вообще молчу
Можете объяснять и трвндеть сколько угодно, а я пишу то что фактически, у нас все забронированные спокойно ездят в отпуска за границу и у нас не военная организация, а самое обычное экономическое бронирование (если быть честным, то все должности наших забронированных могут спокойно замещать женщины)
Зашла на 5минут• 02 марта 2025
Ответ дляCopy-Paste
Та чоловік ладі на службу, привезти не зможе(
У неї грип. Лікар нічого нового не підкаже.
То хай запасається таблетками, краплями, термосом з чаєм і їде. Нехай тато візьме подушку в авто , щоб їй голову м´якенько покласти.