Таблет• 02 марта в 18:03

Добрый вечер! Трамп прав что сказал прямо в лицо правду. БД это не место для их

Почему ЗЕ не одел костюм ?
Он не военный.
Первый раз к главе Америки надо было выглядеть достойно.
Natal_ka91• 02 марта в 18:04
О Боги, забембали з тим костюмом.
Irusik-0874• 02 марта в 18:04
Почему Володька сбрил усы
Tivoli• 02 марта в 18:04
методичка свежая
Klodia• 02 марта в 18:04
Президент-это, вообще-то верховный главнокомандующий армии.
автор Таблет • 02 марта в 18:05
Почему?
Официальный стиль надо было одеть
Paralelno• 02 марта в 18:05
Автор, ваш нік - в яблучко! Таблет ви сьогодні прийняти забули, здається...
Soulsister• 02 марта в 18:05
А фарбувати очі мужику нормально????
Klodia• 02 марта в 18:06
Ответ дляТаблет
Почему?
Официальный стиль надо было одеть
НАдеть, господи...
Nathalie27• 02 марта в 18:06
Чому Вас тільки костюм цікавить? А як же все інше?
Ollka• 02 марта в 18:06
Ответ дляТаблет
Почему?
Официальный стиль надо было одеть
Погугліть, як в білий дім приїжджали інші голово держав під час війни. Черчилль наприклад
автор Таблет • 02 марта в 18:07
Ответ дляOllka
Не ровняйте!
Ollka• 02 марта в 18:07
Ответ дляТаблет
Не ровняйте!
Чому?
Обидва голови держав воюючих країн
Мerida• 02 марта в 18:08
А правящему королю Англии, одной из мощнейших стран мира - посрать в костюме зеля или нет.
Путлер в костюме, и что?
roksinata• 02 марта в 18:08
И только Трампа оскорбила одежда Зеленкого. Может все таки дело не в короткой юбке?
Klodia• 02 марта в 18:08
А почему на официальной встрече вице-президент сидел с макияжем глаз как для кабаре и в бриджах (обратите внимание на длину его штанов)?)
Шматочок хмарки• 02 марта в 18:08
Та вже наче обговорили все. Думала щось нове. Господарі вже Зе сказали йти до Трампа, побачим, як виконає і як буде себе поводити.
Мама Никитки-2• 02 марта в 18:09
Я думала кацапи бистріше спрацюють. Очікувала навалу подібних тем вчора.
Скарга на провокаційну тему
Манула• 02 марта в 18:09
Мені особисто все одно хто в яких костюмах, тим паче під час війни.
Але все ж таки протокольна служба мала би узгодити цей момент.

Ось, що Чалий написав:
’Багато дискусій стосовно одягу делегацій під час офіційних заходів.
Це важливо? Вважаю, що так.
Як би, хто не оцінював, є міжнародно визнані правила дипломатичного протоколу й етикету, які ніхто ще не відміняв.
В Україні, наприклад, це закріплено в нормативних документах і наші гості намагаються притримуватися цих правил. З повагою до України. Якщо щось виникає — узгоджується сторонами.
Чому важливо, що ти одягаєш? Тому що це:
1. Свідчення готовності грати на рівних, не формуючі якісь попередні переваги.
2. Спосіб висловити повагу до приймаючою сторони.
3. Спосіб продемонструвати специфіку зовнішніх умов, в яких перебуває твоя країна.
4. Спосіб нейтралізувати попередні неприємні меседжі та надіслати свої.
5. Вміння створити комфортні умови в одязі (картинка для публіки і, навіть, зручності), не виходячи за рамки, де можна образити партнера.
Який би був під час війни найкращий варіант для українських офіційних делегацій?
1. Все ж таки реагувати на вказані приймаючою стороною умови дотримання дипломатичного протоколу. Як правило, це вказано при підготовці заходів. Офіційний костюм для чоловіків і відповідні вимоги до жінок можуть включати необхідні аксесуари, або бути замінені на національний одяг (так роблять багато делегацій з Індії, Пакистану, Шотландії, Близького Сходу, тощо.)
2. Якщо треба продемонструвати, що продовжується війна, але не хочеш це робити за допомогою аксесуарів (зажим для краватки, запонки, або брошка, тощо), то можна одягнути вишиванку в стилі мілітарі.
3. Врешті-решт протокольні служби мають попередити про специфіку приймаючу сторону і, в ідеалі, домовитися, щоб для всіх дрес-код був прийнятний, всі відчували себе рівно, в своїй тарілці й презентабельно для медіа і всієї публіки.
Ви скажете, що це все - маячня і не впливає на результат переговорів. Дозволю собі заперечити.
Якщо маячня, навіщо тоді всі ці підручники і лекції студентам?
Якщо маячня, чому на це звертають увагу?
Якщо маячня, чому такі негативні емоції і спроба скористатися на переговорах?
І проста порада всім, хто сумнівається: візьміть паспорт України і одягніть шотландський кілт (спідницю) та зайдіть, ну, хоча б до офісу Президента України.
Співробітникам УДО прошу не напрягатися - вам є чим займатися під час війни. Правила проходження безпеки такі як вони є і я не вважаю, що їх треба змінювати.
А от ставлення людей в таких специфічних професійних деталях треба змінювати.
Бо ланцюжок між викликом через порушення протоколу і погіршенням двосторонніх відносин (звісно, це, як правило, лише зачіпка чи додаткова причина) не такий вже й довгий…’
Kristal2013• 02 марта в 18:09
Ответ дляТаблет
Не ровняйте!
Вопросов по поводу одежды президента Индии у вас нет?
Чомучка• 02 марта в 18:09
Ответ дляТаблет
Почему?
Официальный стиль надо было одеть
Ну от Трамп з Венсом були в костюмі. І путін, і лавров. Вони що, менше фашистських лозунгв через це виголосили?
Маск взагалі зигує в костюмі.
Шановні люди, еге ж?
Irusik-0874• 02 марта в 18:09
Ответ дляШматочок хмарки
Так говорили ж, что Трамп хозяин
автор Таблет • 02 марта в 18:09
Удалено администрацией...
чаревна• 02 марта в 18:09
Автор, чем больше подобных тем, тем лучше отношение к Зеленскому.
Реально думаешь, что вокруг идиоты, которые думают, что одев бы он костюм, война б закончилась или его лучше приняли
Riesling• 02 марта в 18:09
Еще одно рашисткое чучело вылезло.
Когда вас всех перебанят?
Klodia• 02 марта в 18:10
Вот специально для вас в костюме:
helena81• 02 марта в 18:11
Ответ дляKlodia
НАдеть, господи...
О Боги, ещё лучше ,ну какое’ надеть стиль’?🤭, может соблюсти
Ирина-bbd0• 02 марта в 18:11
Зато как красиво кацапская ботоксная мразота в костюме убивает украинцев. Эстеты чоуж.
Кацапорылые таки добьются.что за упоминание о костюме будут бить в ’скрепное рыло’)))
Klodia• 02 марта в 18:11
Ответ длячаревна
Да, эта глупая ботская лошня не понимает, что делает ему рейтинг.
виктория7аас• 02 марта в 18:12
Ответ дляТаблет
Почему?
Официальный стиль надо было одеть
Он мог бы надеть закрытый китель, застегнутый на все пуговицы. Это, как считают специалисты по этикету, приемлемый вариант. Ну, примерно, как индийский премьер ходит.

Можно, конечно, по этикету и в военной форме. Но ему форма что корове седло.
Solar• 02 марта в 18:12
Мои мысли по поводу костюма прочли в другой теме и решили своё написать, а то б и другие подумали как я?

С династическим королём можно встречаться, а с псевдо-корольком нельзя?