Шалена красуня• 02 марта 2025

Які шанси схопить серйозну інфекцію у стоматолога?

Поліпривіт всім• 02 марта 2025
Большие
Упругая попка• 02 марта 2025
50х50. Або схопите, або ні.
Я вся ваша• 02 марта 2025
Гепатит б - вакцинуйтесь, якщо боїтеся
Elena_Kiev_Solomenskiy• 02 марта 2025
50 на 50, как везде
автор Шалена красуня • 02 марта 2025
Ответ дляЯ вся ваша
Гепатит б - вакцинуйтесь, якщо боїтеся
Віл?
Водійка хімарса• 02 марта 2025
А вони хіба зараз не використовують одноращові інструменти, типу антиспід чи якось так?
автор Шалена красуня • 02 марта 2025
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
50 на 50, как везде
Тобто шлях передачі у стоматолога - 50%??? Серед усвх інших шляхів - а саме одинишприц на всіх (у нариків), незахищенн й секс, переливання крові..
Я вся ваша• 02 марта 2025
Ответ дляШалена красуня
Віл?
Низькі, звісно, якщо ви десь не в підвалі робите. Є протоколи стерилізації інструментів
автор Шалена красуня • 02 марта 2025
Ответ дляВодійка хімарса
Та пес іх знає , я не хожу. У чоловіка непонятний висип на тілі. Сходив от до дерматолога. В Добробут. Ні пісюна не подивилась, ні горло. Тупо направила до інфекціоніста і сказала терміново ЗАК сдать прям зараз (вечір неділі). Я щось очкую.
Написала «неспецифічна вірусна екзантема»
Що таке цікаве вона жде від звичайного ЗАК, що така терміновість..
автор Шалена красуня • 02 марта 2025
Ответ дляЯ вся ваша
Блін
Шо ж то за сипь така
Красавица писяная• 02 марта 2025
Ходіть в нормальну стоматологію. Дорожче, але безпечніше.
Я ходила до стоматолога у дворі заніс якусь інфекцію, погано канали полікував. Дуже дорого це мені вийшло перелікувати(( дивом не вхопила чогось страшнішого Тепер не ризикую. Ще одній дівчині щось заніс що вона 2 зуба втратила.
автор Шалена красуня • 02 марта 2025
Ответ дляКрасавица писяная
Ні, ні, - стоматологія по принципу дороговізни вибиралася. Сімейна типу у їх сім‘ї
Я вся ваша• 02 марта 2025
Ответ дляШалена красуня
Є тести на ВІЛ
Водійка хімарса• 02 марта 2025
Ответ дляШалена красуня
Подивитись чи є вірус і тоді вже гадать чи коксакі чи кір і т. д
автор Шалена красуня • 02 марта 2025
Ответ дляВодійка хімарса
Коксакі то шо
Тамвірус зараз може бути і так, всі ж «недавно боліючі», сезон такий
Срочнокпсихологу• 02 марта 2025
Ничего нельзя исключать но вы сами должны позаботиться о своей безопасности,приобрести средство для санации полости рта
Диверсификация• 02 марта 2025
Ответ дляВодійка хімарса
А то чем сверлят Вот сама эта штука железная при мне её просто ваткой Со спиртом протёрли и всё. Причём не особо тщательно
Диверсификация• 02 марта 2025
Ответ дляШалена красуня
Понимаете наркоманы к стоматологам редко ходят поэтому теоретически подхватить шанс не очень большой но думаю что если придёт человек с гепатитом и после него вы полечитесь то шансы очень высокие
автор Шалена красуня • 02 марта 2025
Ответ дляСрочнокпсихологу
Робив він санацію
Він зараз рвав зуби, ставив брекети
Потом ходить кожні два тижні вичищать зуби. В роті нічо не запалювалось, пісюн тоже на вид здоровий, сипі в паху нема. Лімфовузлів я не знайшла. Лікар даже їх не пошукала, 1500 грн, за шо блін
Диверсификация• 02 марта 2025
Ответ дляШалена красуня
Сфоткайте Покажите сюда
Диверсификация• 02 марта 2025
Слушайте Может это корь тут на днях тема была я так понимаю сейчас там корь ходит Температуры нет?
автор Шалена красуня • 02 марта 2025
Ответ дляДиверсификация
Ну стоп
Вона ж дістається з краіт пакета, з автоклава. А тре він іі чи еі, то вже при паціенті. Він ж не після попередника протер? Як таке можливо?
Я думаю «то чим сверлять» як Ви кажете - це машинка. А на неї чіпляють вже свердла ріжні. Ну кожному ж якісь різні треба по розміру ітд..от їх і вижарюють у автоклаві??? Нє?
Срочнокпсихологу• 02 марта 2025
Ответ дляШалена красуня
Робив він санацію
Він зараз рвав зуби, ставив брекети
Чем он проводил санацию?
автор Шалена красуня • 02 марта 2025
Ответ дляДиверсификация
Гепатит наче виліковний?
А сипь від нього шо, є?
Водійка хімарса• 02 марта 2025
Ответ дляДиверсификация
Она ж тожн накручивается и или выбрасывают или стерилизуют
автор Шалена красуня • 02 марта 2025
Ответ дляДиверсификация
Сфоткайте Покажите сюда
Та він поїхав шукать той ЗАК вночі в неділю ж.
Ну виглядає як світленькі дрібні цяточки, живіт груди, спина менше
автор Шалена красуня • 02 марта 2025
Ответ дляДиверсификация
Кір - це спочатку гарячка конкретна. А сип чорті коли (здається)
Люблю Украину• 02 марта 2025
Ответ дляЯ вся ваша
Гепатит б - вакцинуйтесь, якщо боїтеся
И С
автор Шалена красуня • 02 марта 2025
Ответ дляДиверсификация
І горло не болить ж
І язик гарний
Я оглянула особисто
автор Шалена красуня • 02 марта 2025
Ответ дляСрочнокпсихологу
Чем он проводил санацию?
Стоматидин вроді