Файна дівка• 02 марта в 19:28
Какой самый лютый трэшак от врачей вам приходилось
Слышать?

Забрала і не сказала• 02 марта в 19:30
гинеколог ’вы такая узенькая, как вы рожать будете’
А что за рукалицо?? я тогда девочка молодая....нахера такое мне говорить, чтобы я рожать боялась???
Идиотка

Аль де Барановна• 02 марта в 19:30
Диагнозы левые. Ну и что выхотели - это Чернобыль, это возраст, это гормоны.

Забрала і не сказала• 02 марта в 19:31
Ответ дляМоська-слон
Що вагітність і пологи - ліки від усіх хвороб
мабуть совковий лікар?
Менее Более• 02 марта в 19:31
- Вам треба видалити 8 ки.
- Але вони мене не турбують
- Згодом почнуть турбувати
Ця розмова була 10 років тому, 8 ки зі мною досі
- Але вони мене не турбують
- Згодом почнуть турбувати

А я з косою• 02 марта в 19:31
Медицина не точная наука
Что у вас мы не знаем . Сходите в церковь

Задолбулька• 02 марта в 19:31
Треба спиляти 2 практично здорові зуби, щоб поставити міст між ними. А 1 імплант мені не потрібен

Моська-слон• 02 марта в 19:31
Ответ дляЗабрала і не сказала
мабуть совковий лікар?
Не думаю. В 2013 виглядала на 40-47 років.
Ms. Искренность• 02 марта в 19:32
Ответ дляЗабрала і не сказала
мабуть совковий лікар?
І ви туди ж?
Це ж сарказм, як про козу для кареніної

Угги в горошек• 02 марта в 19:32
Захворіла колись ангіною ( реально за 48 років раз хворіла ))
Три дні чуть не вмираю
Полощу нічо не допомагає
Свекор приніс керосину - каже, полощи, пройде
Пішла до терапевта , єлє дійшла і кажу пошепки - я вмираю, допоможіть , казали мені керосином полоскати
Як відкриє він рота на всю лікарню ))))) як заоре - сра@у по полощи краще
😁😁
Три дні чуть не вмираю
Полощу нічо не допомагає
😁😁

Забрала і не сказала• 02 марта в 19:32
Ответ дляМенее Более
- Вам треба видалити 8 ки.
- Але вони мене не турбують
- Згодом почнуть турбувати
- Але вони мене не турбують
- Згодом почнуть турбувати
мабуть з тим підтекстом, що їх чистят в основному погано

Скользкая• 02 марта в 19:33
Я уже писала тут когда-то.
Попала к гинекологу женщине,в частной клинике,мне было 20 с чем-то и я не могла забеременеть.
Эта тетка говорила что это от того что я в брюках и джинсах хожу,а не в платьях и юбках и от того что возможно расплачиваюсь за грехи своей мамы,которая могла в юности сделать аборт 😵💫
Что мне нужно найти своего батюшку и исповедаться и ходить в церковь. В конце она сказала заплатить ей в кабинете,я заплатила 300 грн ,и в кассе заплатила столько же,тогда такие тарифы были на частников. Короче так меня лоханули,а я повелась 😺

Задолбулька• 02 марта в 19:33
Ответ дляМоська-слон
Чоловік?

Ніколи не збрешу• 02 марта в 19:33
Из недавнего сыну озвучили прямо на приеме в кабинете таксу 12 т.грн.и сделают операцию ,на коленке наверное.И пойдет домой.Операцию сделали,но в стационаре и 2 недели ещё там лежал,капельницы,уколы.Как ему собирались сделать это в обычной больнице в обычном кабинете без условий-загадка.Врач тот наяривал на телефон и адрес говорил,что ждёт ,купил набор для операции за свои и уже распечатал.Но лох сорвался

Менее Более• 02 марта в 19:33
Ответ дляЗабрала і не сказала
Може, але я не проти видалення за показаннями. Бо післяопераційний період дуже важкий. Скоріше лікар хотів зрубити бабла

Одна_на_всей_планете• 02 марта в 19:35
Приватна клініка, УЗД не побачила матку, шукала, заявила що вона в мене збоку десь, спитала чи є діти, сказала дивно, у вас має бути безпліддя з таким положенням,лікар не молода років 50... Ні до неї, ні після я такий бред не чула

КаРаКаТиЦа• 02 марта в 19:35
От ортодонтши: если месячные начались, то челюсть больше не вырастет.

Ms. Искренность• 02 марта в 19:36
Ответ дляА я з косою
Медицина не точная наука
Мені лікар дала номер ’бабки’, але пройшло більше року і, мабуть, таки піду шукати де я те ’направлення з номером бабки’ положила :(

Я тут Живу• 02 марта в 19:37
Блин не тема, а анекдот))) Но было бы смешно если не было так печально)

Просто Фіфа• 02 марта в 19:38
Ответ дляНіколи не збрешу

Ну мы тоже в обычном кабинете сыну за операцию договаривались, но врач выписала на стационар в больницу и мы туда поехали и она сделала операцию.
Матраскин Брат• 02 марта в 19:38
Почав приставати і потім ще наярював на домашній телефон,))) ще сказав, що як я ще досі жива, це загадка, при тому, що я практично здорова і прийшла за довідкою)))

Мандолина Бу• 02 марта в 19:39
З нещодавнього. Записалась і державну поліклініку до невролога. Чекала місяць. Запис на 14:30, а зайшла р 16:30. На моє питання з приводу схеми прийому ліків сказала: ’ Подивіться на час. Вже, майже, 17 година. Ви розумієте, я вже не контактна. Я все розписала’. Тон можете уявити))
На питання, де знайти ці ліки, бо там по рецепту відповідь ’ У вас, що Гугл вимкнули?’. І коли я сказала, що якщо їй потрібно МРТ, то у мене є. Вона відповіла ’ Це не мені потрібно, а вам’.
Короче, 2 години підпирання дверей їх кабінету і 15 хвилин суцільного хамства.

Аль де Барановна• 02 марта в 19:39
Ответ дляЗабрала і не сказала
Идиотка

Мне говорили матка детская не смогу забеременеть и гору бадов и витаминов выписала

Ніколи не збрешу• 02 марта в 19:40
Ответ дляПросто Фіфа
Мы не договаривались,сразу озвучили ценник.Сделали в стационаре бесплатно.
Мандолина Бу• 02 марта в 19:40
Дуже давно подруга розповідала, що її мама вирішила купити фрукти, солодощі і алкоголь лікарю. Типу віддячити. Він відкрив пакет і сказав, що хто їй дозволив витрачати його кошти.

Elena_Kiev_Solomenskiy• 02 марта в 19:40
после чистки ушей у отоларинголога ответ врача-мужчины на мой вопрос ’от чего это’?- ’котенька, ты же живой человек!’.