Файна дівка• 02 марта 2025

Какой самый лютый трэшак от врачей вам приходилось

Слышать?
Одна_на_всей_планете• 02 марта 2025
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Ааа, ну і ще моє коронне! Але про шок від ситуації, лікар був ок. Захворіла на пієлонефрит. Поклали в лікарню. Роблять узі. Лікар диктує, помічниця записує, я слухаю: ’Перша ліва нирка (диктує розміри), друга ліва нирка (...). Перша права нирка (...), друга права нирка (...)’. Я (яка з нирками справ не мала): ’Лікарю, а їх хіба чотири?!’
Лікар: ’Взагалі-то дві, але у вашому випадку чотири. Така аномалія’.)))
То ви багата раптом що здати нирку можете
ПадаюВреверансах• 02 марта 2025
Ответ дляМerida
Боже, что вы пишите🤦🏼‍♀️Моей маме говорили, что у неё миома, нужно срочно удалять. В итоге родилась я.
А що я пишу? Я пишу реальну історію з життя.
В чому справа?
Барабасиха• 02 марта 2025
Мені казала гінеколог, що в мене не буде дітей ( в мене двоє )
Гепатит ще ставили по аналізах ( його не було, переробила аналізи )
Після перелому ноги - сказали, що буду хромати або операція за 32 тис, потім ще одна ) тоді то було дорого - все ок. Нема проблем з ногою,обійшлося
ТаЕщеОптимистка• 02 марта 2025
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Я це теж одразу запитала. Але на жаль (( Нирок чотири, а канальці від них не подвоєні
ПадаюВреверансах• 02 марта 2025
Ответ дляИванка Бур
У нас у районній держ лікарні є хірург, який любить бухати. Робив якійсь жінці операцію, типу апендицит чи щось таке і заодне сам собі вирішив перерізати їй труби, бо у неї вже було багато дітей((
Нині за таке можна було б засудити.
Може, вона сама втіхаря попросила, а зізгатись боялась
Конотопська відьма• 02 марта 2025
Ответ дляПадаюВреверансах
В чому справа?
Мабуть в тому, що то брєд. За часів наших бабусь можливо і не було іншого лікування, як народжувати та народжувати, але не в сучасному світі.
Этожзвяздаяегообожаю• 02 марта 2025
Пришли на первое взвешивание, молока мало было, ничего не набрал,педиатр мне выдал, детей научились делать, а кормить _нет
ПадаюВреверансах• 02 марта 2025
Ответ дляКонотопська відьма
Але ж історія реальна. Значить є тих часів повелася така думка і лікар, про якого тут казали, вірить в цю теорію
Вподобайден• 02 марта 2025
Спросил: о, ты еще жива?

Чтоб понимать от онко у него лечилась ..
известный хирург в частной клинике киевской .
Звездолётчица• 02 марта 2025
Ответ дляНіколи не збрешу
Из недавнего сыну озвучили прямо на приеме в кабинете таксу 12 т.грн.и сделают операцию ,на коленке наверное.И пойдет домой.Операцию сделали,но в стационаре и 2 недели ещё там лежал,капельницы,уколы.Как ему собирались сделать это в обычной больнице в обычном кабинете без условий-загадка.Врач тот наяривал на телефон и адрес говорил,что ждёт ,купил набор для операции за свои и уже распечатал.Но лох сорвался
В мене був складний перелом вище ліктя, оперували в лікарні і поставили титанову пластину, її гвинтиками прикручують до кістки.
Перелом був настільки невдалий, що край пластини було видно під шкірою біля ліктя.
А хірург-травматолог в звичайній поліклініці через кілька місяців подумав, що то не пластина, а спиця крізь шкіру помітна і вже хотів іти за інструментами, щоб витягнути. Не уявляю, щоб б він зі мною робив, якщо б я не була добре обізнана в специфіці свого перелому. Мені потім цю пластину на кількагодинній операції в стаціонарі виймали.
Cофия77• 02 марта 2025
Очень болела ступня. И ходить и стоять уже было невозможно. Хирург посмотрел на ногу и ’порадовал’, что это возрастное, привыкайте. А мне годиков 43 было.
Счастье, что потом попала к китайцу иглотерапевту. Боль прошла. Привыкать не пришлось.
Мerida• 02 марта 2025
Ответ дляПадаюВреверансах
В чому справа?
Вы же образованная женщина. А пишите, что болячки беременностью лечатся. Потому что кто-то там вам историю рассказал.
Ухахайкина• 02 марта 2025
Фельшер швидкої, якого визвали бо у дитини 40 нічим не збивалась видав фразу’Якщо у дитини буде довго температура, то буде грип’. Реально пояснила фельшеру звідки грип у людей береться і випроводила.
Ну і 3міс у дитини знайшли сальмонельз. Ох тоді нам усим досталося. Навіть до бабусі на роботу повідомили. А все було банально просто , дитина була на штучному і педіатр попросила зробити розгорнутий аналіз, щоб визначити чи все в шлунку переварюється у дитинки.
Булькаю• 02 марта 2025
Ответ дляМенее Более
- Вам треба видалити 8 ки.
- Але вони мене не турбують
- Згодом почнуть турбувати
Ця розмова була 10 років тому, 8 ки зі мною досі
Мені спортили весь зубний ряд,потім почали рости лежачи,впираючись в 7ки,зачепили якийсь нерв, у мене пів обличчя боліло,що я спати не могла,їсти, вухо боліло, і ті 8ки так і не повилазили, їх вирізали, вибивали, це просто жесть, вирізали кусок щоки і десни, щоб вона прорізалась туда, потім знову, поки не вирвали, я в 42 роки позбавилась двох, ще дві такі, що ніхто братися не хоче,вже знову підрізали десну, краще б я їх у 18 вирізала, зараз 45, я знову мучусь.
Гжегож Бженчишчикевич• 02 марта 2025
Гинеколог намеряла ВСДМ и сказала, что у меня замершая беременность. Я через час была на УЗИ зареванная. Меня врач успокоила, что на моем сроке ничего такого не меряют, так как ещё менять нечего и дала послушать сердце плода.
Уже другая врач и другая беременность. Узнав, что я не чувствую в 20 недель шевелений , тоже сказала, что это 3 беременность и я уже обязана чувствовать их. А значит у меня замершая. На УЗИ мне все така же врач, что успокаивала ранее, объяснила, что ребёнок прикрепился по задней стенке, лежит поперёк и всё у меня хорошо и нормально.
Конотопська відьма• 02 марта 2025
Ответ дляПадаюВреверансах
Ні, не реальна. Ви навіть не можете співставити, що за хвороба і чого та жінка так довго жила: як ви доведете, що як би не вагітності, то прожила б вона 60 років? Може їй природою 100 закладено, а через виснаження організму під час пологів, вагітності та вигодовування, вкоротила собі життя до 80?
І ще раз: в сучасному світі лікувати вагітностями хвороби, назви яких ви навіть не знаєте знаєте - невігластво.
ДлинноНожка• 02 марта 2025
Ответ дляНіколи не збрешу
тю. мені в Київському обласному онкодиспансері попався ссупер лікар з частним лікарняним відділенням аж на 2 палати.. Так він був впевнений,що мою пухлину ,вагою 4 кг і розлізшуюся по всій брюшині- зможе легко витягти лапороскопічно.. Аргумент- так у вас же не буде великого шва!!! Прайс своєї лікарні зразу озвучив.
Ледве відбилась від такого генія. майже зі скандалом забрала карточку і пішла вже в сам онкодиспансер.. (а, ще й виявилось,що той лікар видер з картки результати дорогущих аналізів..)
Чаюри• 02 марта 2025
В інфекційній мою дитину в 7 місяців розтерли горілкою від температури напроти відкритого вікна (у січні), на мої слова щоб закрили вікно сказали ’та йому не холодно’.
Вподобайден• 02 марта 2025
Ответ дляЧаюри
Жесть
ВільнаНазавжди• 02 марта 2025
Ответ дляПадаюВреверансах
Деякі хвороби жіночі правда лікуються пологами.
Була на роботі співробітниця, яка п´ята дитина в бідній сім´ї. І вона казала мама неї рятувалася. Якась болячка пристала, яку роками не могла вилікувать і їй було все гірше, 4 малих дітей. Лікарі розводили руками, а вона гасла на очах. Всі казали вмре в свої 40 років. Стара знахарка сказала їй треба завагітніти, тільки так виживе. І сталося чудо. Одужала. Більше 80 років прожила
Ну і хєрь
Не за Будка• 02 марта 2025
Врач стоматолог 2 года назад называл меня сильной девушкой( в смысле что боль легко переношу) . А недавно пришла , назвал уже сильной женщиной ( беее). Я теперь к нему ходить не могу, он меня бесит
Не за Будка• 02 марта 2025
Ответ дляЗабрала і не сказала
гинеколог ’вы такая узенькая, как вы рожать будете’
А что за рукалицо?? я тогда девочка молодая....нахера такое мне говорить, чтобы я рожать боялась???
Идиотка
Ну а если бы не сказали не боялись бы ?? Я с детства понимала что это катастрофа боли когда от туда Ребёнок выходит
Не за Будка• 02 марта 2025
Ответ дляЗабрала і не сказала
Идиотка
А пои чем тут рука лицо ?
Не за Будка• 02 марта 2025
Ответ дляНіколи не збрешу
А вы ему сказали что при распечатывании стерильность теряется ?🙈
Не за Будка• 02 марта 2025
Ответ дляМатраскин Брат
Почав приставати і потім ще наярював на домашній телефон,))) ще сказав, що як я ще досі жива, це загадка, при тому, що я практично здорова і прийшла за довідкою)))
К гинекологу ходили ?)
Я тертий жук• 02 марта 2025
слышать еще ладно.
меня по скорой один раз привезли в ургентную больницу и там пытались осмотреть перчатками из мусорного ведра, которое стояло возле гинекологического кресла.
Святатабожа• 02 марта 2025
как-то решила я сделать сыну АКДС, но не хотела делать пр. Манту. Педиатр внезапно уперлась - либо обе, либо ничего. Притащила иммунолога. Та начала какие-то бредовые ужастики рассказывать. Я не выдержала и прямым текстом спросила ’Вы странная?’ Иммунолог обиделась, а потом вдруг грустно вздохнула и говорит: Ладно! Иди, прививай без Манту. Может, Бог твоему сыну поможет!’
Что это было - для меня до сих пор загадка
Сарафанное радио• 02 марта 2025
Генікрлог подзонила і сказала срочно прийти в лікарню, погані аналізи. Я в стресі прийшла, а вона « я помилилася». Слава Богу, що помилка, звичайно.
Терапевт назначив лікування , мені не помогло. Я знову приходжу , а вона мені - ви не приймали ліки. Я: «по-вашому я обманюю? вона: « так»,теж була шокована
Біле пальто• 02 марта 2025
В Польше на УЗИ брюшной полости врач пакистанского происхождения в своей частной клинике (других в нашем селе не было) перепутал мое имя и фамилию, долго не выдавал результат (а ведь можно сразу!) и снимок, а в итоге написал, что у меня что-то в почке есть и гидронефроз обеих почек
Поехала в город к нормальному радиологу, сделал УЗИ - ничего нет!
tarveldy• 02 марта 2025
Прогрійте ячмінь