Сірничок• 02 марта в 17:35

Як можна поміняти гінеколога?

І чи взагалі це можливо?
Якщо наприклад ходила в одну жіночу консультацію і одному районі,а тут піди в жіночу консультацію іншого району?

А якщо я там не живу в тому районі,чи не відмовлять в обслуговуванні?
Чи потрібно забирати картку з жіночої консультації та нести в іншу?
Дадосвидания• 02 марта в 17:38
А в чем проблема , не могу понять
УраганнаЯ• 02 марта в 17:38
Просто піти до іншого лікаря ви не прив´язані до цього гінеколога.
Вилами по воде• 02 марта в 17:39
Омг, просто забрала карту и пошла к другому гинекологу (и вообще была и в других женских консультациях, частных кабинетах и ни перед кем не отчитывалась)).
автор Сірничок • 02 марта в 17:44
Ответ дляУраганнаЯ
А з карткою ,що робити?
автор Сірничок • 02 марта в 17:45
Ответ дляВилами по воде
А що казати,коли буду забирати картку?
Вилами по воде• 02 марта в 17:47
Ответ дляСірничок
А що казати,коли буду забирати картку?
Просто скажите кто вы и что хотите забрать карту. Все. Если решите отчитаться, то скажите, что уезжаете
автор Сірничок • 02 марта в 17:53
Ответ дляВилами по воде
А хіба їм не потрібно ,щоб та картка завжди в них лежала?
Copy-Paste• 02 марта в 18:02
Ответ дляСірничок
ні. Це ваша карта.
Хитрушка-чекушка• 02 марта в 18:28
Правильно автор питає....вона ж по місцю проживання має ходити..як їй пояснити чого вона в іншій поліклініці