Брюнетка в Мармеладе• 02 марта в 20:45
Ненавиджу... свого чоловіка
Не знаю, як справитись з цим. Як бачу його, хочеться морду розірвати, побити. Мені 50. Ніколи такого в мене не було. Я нормальна людина. Але капля за каплею і я психопаткою з ним стала. 30 років разом. Що робити? Куди дітись? Він мене доведе або до інфаркту, або до того, що вб´ю його(.
наКоблучках• 02 марта в 21:02
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Таку реакцію у мене викликає тільки він. Недавно була у відрядженні в іншому місці. Ви не уявляєте, як я відпочила морально. Виявляється, я біла і пухнаста, коли його поруч нема.
Обратитесь к психологу. Есть что-то чего вы не понимаете и это вас от него отвращает, если нет ничего явного.
У меня было похожее с мамой. Проработала с психологом, теперь все ок.
Брюнетка в Мармеладе
• 02 марта в 21:03
Ответ дляБорисфенка
А пожити окремо якась релігія не дозволяє?
Ніде. Моєї зарплати не вистачить, щоб знімати.
Борисфенка• 02 марта в 21:05
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Кімнату зніміть. Нащо так мучитися, щоб потім у тюрму сісти?
Брюнетка в Мармеладе
• 02 марта в 21:11
Ответ длянаКоблучках
Та є явне. Він егоїст. Людина думає тільки про себе. Він мамкіна бубочка. Йому в житті нічого не потрібно. Унітаз тече, повно води на підлозі. Кажу, у нас унітаз потік. Він каже, та я давно вже бачив. І ні чо го! Йому не треба в житті нічого, тільки їсти і спати.
Дякую_аж_підскакую• 02 марта в 21:14
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
То його виженіть.
Радостина• 02 марта в 21:16
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Автор, так было всегда, почему именно сейчас возникла ненависть? Раньше эти вопросы решались без вашего участия?
prozerpina123• 02 марта в 21:20
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Сейчас любого подберут, разводитесь
Какое дело автору подберут его или нет?
Брюнетка в Мармеладе
• 02 марта в 21:22
Ответ дляprozerpina123
Какое дело автору подберут его или нет?
Я йому сама пропонувала когось знайти). Щоб тільки дав жити мені нормально. Не хоче. Каже мене любить. Мабуть любить доводити мене
prozerpina123• 02 марта в 21:24
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
А доводит он вас чем? Тем, что не летит чинить унитаз по первому вашему слову?
Хватит уже кончить из себя жертву, взрослая тетка по паспорту, но не выросли ещё
Радикальная• 02 марта в 21:25
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
То швидше вас дратує не він сам, а ваша залежність. Ви на себе зліться. Може, це стимулюватиме до останнього кар´єрного ривка.
Діти є? Через трохи комусь із них на шию присядете. Ну типу допомагати, онуків доглядати , щось таке.
Або як ви бачите вихід із ситуації? Чоловік має вмерти чи що? Зашквар у вас в голові. 30 років терпіли, а тепер щось не так. Звісно, що він не має наміру мінятися. За 30 років він звик так жити.
Брюнетка в Мармеладе
• 02 марта в 21:25
Ответ дляprozerpina123
Він сам повинен знати, що унітаз тече, треба щось робити. А він на це уваги не звертає. Він вище цього.
Борисфенка• 02 марта в 21:28
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
А відкрити рота і сказати словами не можна, корона впаде?
Брюнетка в Мармеладе
• 02 марта в 21:30
Ответ дляБорисфенка
Так і роблю все життя. Сам нічого не бачить, не помічає. Все потрібно казати. Нянька потрібна йому.
prozerpina123• 02 марта в 21:31
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Ух ты ё
Вы нее в состоянии заработать на закрытие своих базовых потребностей, но лихо решаете за других, что они должны делать, а что нет
Брюнетка в Мармеладе
• 02 марта в 21:32
Ответ дляprozerpina123
Ух ты ё
А ви унітазом займаєтесь дома? Чи чоловік?
Борисфенка• 02 марта в 21:32
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
А ви очікували, що він через 30 років раптом зміниться???
Ну смішно ж, чесне слово.
Жити окремо, поняньчить себе сам.
Ну смішно ж, чесне слово.
Жити окремо, поняньчить себе сам.
prozerpina123• 02 марта в 21:33
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Я способна заработать на свои потребности. И уходить, если вижу, что дела не будет, а не впадать в состояние жертвы.
Вам есть выгода от проживания с ним, ему ж тоже должна быть выгода от проживания с вами
Алина-1240• 02 марта в 21:35
Млин)))уймитесь,вы взрослая девочка,уже ведь знаете на какой коняке к своему мужу подьехать,как выкрутить в свою сторону и на что внимание не обратить🫠🙃
Радикальная• 02 марта в 22:18
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Гендерна рівність в дії. Якщо ніхто не вміє, викличте сантехніка.
Зрештою, чоловік вміє заробити більше за вас і те, що є в квартирі - його заслуга. А взагалі, чия квартира?
Все буде• 02 марта в 22:18
Ответ дляРадостина
Раніше в них був секс, або як сором´язливо каже автор, рамантіка. Це трохи згладжувало гострі кути.
Радикальная• 02 марта в 22:19
Ответ дляВсе буде
Зараз скаже, що 30 років симулювала
Невидимка Майя• 02 марта в 22:19
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Чого ви майстра не визвите? Ви маленька дівчинка інфантілка? Яка різниця, хто викличе майстра?
Відкушу все що стирчить• 02 марта в 22:37
Ответ дляprozerpina123
Какое дело автору подберут его или нет?
Ей говорят выгонять его
Мааарковная• 02 марта в 22:58
Ответ дляТака бойова Я
Шкода вас обох, навіщо тягнули, поки молодші були ще могли побудувати нові відносини?!
Я первый раз вышла замуж в 20 лет, а второй - в 50 )))
Полёт нормальный, муж тоже )))
Мааарковная• 02 марта в 23:00
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
То возьмите у него деньги на сантехнтика.