Моль Моллівна• 02 марта в 22:42
Це зараз такі золоті тюльпани?
Як на мене, це дуже дорого. Знайшла в гуглі букет зі 101 тюльпана і схожий букет буде 5050 грн, жах. Це навіть не троянди, а звичайні тюльпани.
Яка ціна за штуку у вашому місті?
Снідаю авокадо• 02 марта в 22:48
Ответ дляМоль Моллівна
Це дорого за 1 квітку 50 грн
Бровари 65 грн. Обожнюю тюльпани, і вони мені краще за троянди в мільйон разів. 101 квітку не дарували, але в тому році чоловік і син подарували 51 тюльпан бордові і білі. Стояли довго. Міняла воду і підрізала.
ніколи такого не було• 02 марта в 22:48
У нас уже палатки стоят с тюльпанами. Жаль не спросила цену. Что то в этом году рано начали до 8 марта продавать
я Кукарача• 02 марта в 22:49
Ответ дляМоль Моллівна
Бо букет зі 101 троянди виглядає обʼємніше і гарніше
Ну, кому що красиве, таке діло... Помітила, що люди почали обирати щось незвичне, оригінальне.
Водійка хімарса• 02 марта в 22:49
Ответ дляМоль Моллівна
Так, тюльпан дешева квітка. В шкільні роки дарували тюльпани та гвоздики вчителям на 1 дзвоник, це не вау шикарні та дорогі квіти були
Не помню чтоб 1 сентября в мое время дарили тюльпаны. Их тогда вообще не было в сентябре.дарили гладиолусы
Снідаю авокадо• 02 марта в 22:49
Ответ дляМоль Моллівна
А корзини ще краще)))
Борець за гаманець• 02 марта в 22:49
Ответ дляВодійка хімарса
А зачем он нужен?
Букет из 35ти тюльпанов очень красив.
Шоб потом автор в инсте выложила фоточку и от зависти умерли такие как она.
ФрекенБок• 02 марта в 22:49
Ответ дляМоль Моллівна
Це дорого за 1 квітку 50 грн
Не покупайте 101, блин про розы недавно тема была и тоже 101 несвежая роза как дорого... и я заказывала другую сорт и свежесть....
Love_Love_Love_• 02 марта в 22:49
Ответ дляМоль Моллівна
Тюльпани на 1 дзвоник серйозно?
3@йk@• 02 марта в 22:49
Сьогодні бачила-50 гривень за штуку. Самі звичайні тюльпани, нічого такого особливого.
Водійка хімарса• 02 марта в 22:49
Ответ дляДжинци на Флісі
Тюльпани на перший дзвоник?
Де їх брали 31 серпня?
ФрекенБок• 02 марта в 22:50
Ответ дляAllemagne
Лучше одуванчиков нарвать. Или календулу.
Точно, но они в марте не растут :(
Джинци на Флісі• 02 марта в 22:50
Ответ дляВодійка хімарса
І не гвоздики, а Айстри.
Автор по квітах, як по зорях :)
Love_Love_Love_• 02 марта в 22:50
Ответ дляМоль Моллівна
Ну так і зараз підіть на 8 березня нарвіть собі тюльпанів і гвоздик в себе на клумбі, чого ви?
Борець за гаманець• 02 марта в 22:50
Ответ дляМоль Моллівна
Тюльпаны на первый звонок не дарили. Были пионы, хризантемы, астры и розы . Тюльпан весенний цветок.
Я_канеша_извиняюсь• 02 марта в 22:51
По 35 вчора купувала, ринок, Київ. Свіжі, ароматні, гарні, жовті
Добропарк пропонує по 35-40 грн., а там же сортові!
Водійка хімарса• 02 марта в 22:51
Ответ дляБорець за гаманець
Блин. А я вот только на советчице выкладываю ...
Гораздо проще жить.
Снідаю авокадо• 02 марта в 22:51
Ответ дляМоль Моллівна
Що, тюльпани на 1 вересня?))) Піони хіба жоржини і хрізантеми. Але зараз піони дорожче за тюльпани)
Срочнокпсихологу• 02 марта в 22:51
Ответ дляМоль Моллівна
Це дорого за 1 квітку 50 грн
Привезіть чи виростіть дешевші, ми у вас купимо по 10 грн
Джинци на Флісі• 02 марта в 22:51
Ответ дляБорець за гаманець
Піони в серпні? 🤣
Джинци на Флісі• 02 марта в 22:52
Ответ дляСнідаю авокадо
Піони в серпні? 🤣
ФрекенБок• 02 марта в 22:52
Ответ дляСиреневая цапля
Вчера проходили с мужем возле цветочного рынка .
Я ему говорю , о , белые тюльпаны , давай возьмем . Я спрашиваю цену - 85 грн .
Оцениваю букет , там штук 15, значит больше 1т грн .
Прохожу мимо , а муж такой - давай я куплю , хорошая цена 85 грн .
Видели бы вы его лицо , когда продавец уточнила что за 1 тюльпан .
А они такие мелкие , цветок не больше чем орех грецкий .
Вспомнила девченки обсуждали помады Шанель, а один из мужей говорит подумаешь помада, да хоть десять себе купи ( цен не знал )
3@йk@• 02 марта в 22:52
Ответ дляДжинци на Флісі
Піони в серпні? 🤣
Мене теж здивувало) які півонії у вересні місяці…
В кого тако було• 02 марта в 22:52
Ответ дляМоль Моллівна
Це дорого за 1 квітку 50 грн
Київ 50. А за троянду 150 не дорого? Це в області.
Водійка хімарса• 02 марта в 22:52
Ответ дляДжинци на Флісі
І не гвоздики, а Айстри.
Автор по квітах, як по зорях :)
Да. Астры и гладиолусы.
У меня есть фотка где я на 1 сентября 186ого года с гладиолусами.
Тюльпаны тогда никто и никогда не дарил учителям на 1 сентября.
Love_Love_Love_• 02 марта в 22:52
Ответ для3@йk@
Ну зараз вже є, в наші шкільні роки не було
Пульт от линолеума• 02 марта в 22:53
Ответ дляБорець за гаманець
Пионы были на последний звонок
Мішечок щастя• 02 марта в 22:53
Автор спеціально для вас є така послуга в квіткових магазинах як аренда букету квітів. Ну там привезли вам букет на годину і ви його (букет) по фотографували, зняли відео і повернули до магазину, ну і відповідно потім можете викладати в інтернеті що типу вам купу квітів дарували.
Дівчинка що займається такою арендою казала що за день можна заробити на аренді більше чим за тиждень роботи за прилавком.