Моль Моллівна• 02 марта в 22:42

Це зараз такі золоті тюльпани?

Як на мене, це дуже дорого. Знайшла в гуглі букет зі 101 тюльпана і схожий букет буде 5050 грн, жах. Це навіть не троянди, а звичайні тюльпани.
Яка ціна за штуку у вашому місті?
ФрекенБок• 02 марта в 22:53
Ответ дляМішечок щастя
В якому лісі чи полі ви збираєтеся нарвати кульбаби чи календули?
Можна адресу?
Хоч подивлюся де такі території знаходиться?
Сказка 12 месяцев там все и подснежники есть !
Джинци на Флісі• 02 марта в 22:53
Ответ для3@йk@
Мене теж здивувало) які півонії у вересні місяці…
Я бачу тут есперДи по квітами зібралися 🤣
автор Моль Моллівна • 02 марта в 22:53
Ответ дляНічна ненажера
Я тоже считаю, что недешево и букет в 35 шт обойдется в 1750 грн. На мой взгляд, для цветов это завышенная цена., и для роз тоже.
Це ціна не для України.
Такі ціни в Європі, але, вибачте, і мінімалка в Європі значно вища і рівень життя також вищий. Дуже дорого як для України
наКоблучках• 02 марта в 22:53
Вчора купила 7 штук за 300 грн у Чернівцях, ціна 40-50.

Мамі теж замовила доставку у передмісті Києва, штучка 60 грн.

Щаслива мати і дарувати весну)
Борець за гаманець• 02 марта в 22:53
Ответ дляДжинци на Флісі
Піони в серпні? 🤣
Нашей учительнице в секторе 24 дохрена на дарили пионов. Потом раздавала тех персоналу, не унести было. Киев, 100 лицей.
Джинци на Флісі• 02 марта в 22:53
Ответ дляВодійка хімарса
Да. Астры и гладиолусы.
У меня есть фотка где я на 1 сентября 186ого года с гладиолусами.

Тюльпаны тогда никто и никогда не дарил учителям на 1 сентября.
Де їх було взяти, якщо вони цвітуть на початку травня?
Мию чакри щоденно• 02 марта в 22:54
Ответ дляМоль Моллівна
Так, тюльпан дешева квітка. В шкільні роки дарували тюльпани та гвоздики вчителям на 1 дзвоник, це не вау шикарні та дорогі квіти були
У мене бабуся їх вирощувала у величезних горщиках вдома, знала коли посадити, щоб на 8 березня продати, а влітку для 1 вересня вже на городі висаджувала хризантеми. Ну і троянди все літо. Ех…вона в мене все життя була в торгівлі, але квіти то було радше таке хоббі. Цікаво, що усі квітки були тільки червоні: і тюльпани, і троянди. Інші кольори не сприймала
автор Моль Моллівна • 02 марта в 22:54
Ответ дляСиреневая цапля
Вчера проходили с мужем возле цветочного рынка .
Я ему говорю , о , белые тюльпаны , давай возьмем . Я спрашиваю цену - 85 грн .
Оцениваю букет , там штук 15, значит больше 1т грн .
Прохожу мимо , а муж такой - давай я куплю , хорошая цена 85 грн .
Видели бы вы его лицо , когда продавец уточнила что за 1 тюльпан .

А они такие мелкие , цветок не больше чем орех грецкий .
Там більше листя зеленого, ніж тієї квітки
Я_не_аноним_100%• 02 марта в 22:54
Да уж. Я когда ходила в школу,то увлеклась тюльпанами. Осенью покупала на базаре луковицы, сажала на даче. Потом ждала, когда вырастут. Но цветы цвели у меня поздно, в начале июня. Раньше ещё можно было купить букет,а сейчас цены конские. Хотя в Европе мелкие 6-8 штук в букете стоят 2 евро. А покрупнее до 15 штук 10 евро
Гарантую неперелевки• 02 марта в 22:55
20 штук покупала за 14$ на прошлой неделе.
Malinka111_• 02 марта в 22:56
Ответ дляAllemagne
Лучше одуванчиков нарвать. Или календулу.
нет, календула дороже
Love_Love_Love_• 02 марта в 22:56
Знайшла ціни на тюльпани минулого року. Перед 8 березня, до речі дівчата вони є в багатьох містах, в них гуртова ціна і завжди свіжі квіти, замовляю роки 4 в них
Джинци на Флісі• 02 марта в 22:56
Ответ дляMalinka111_
нет, календула дороже
Тема не про сухоцвіти, а про живі
Снідаю авокадо• 02 марта в 22:56
Ответ дляМоль Моллівна
Це ціна не для України.
Домовились)) нам тюльпани, а ви просіть у чоловіка щось подешевше.
автор Моль Моллівна • 02 марта в 22:56
Ответ дляБорець за гаманець
Судя по тому, как вы возмущены, вам больше пяти никто не дарил.
Дарують якраз по 101 троянді. Я люблю тюльпани, але ціна на них надто завищена і букети не шикарні. Багато листя і маленькі квітки
Love_Love_Love_• 02 марта в 22:57
Ответ дляМоль Моллівна
Це ціна не для України.
Ви не розумієте що в жвропі їх вирощують?
Водійка хімарса• 02 марта в 22:57
Ответ дляДжинци на Флісі
Да и на последний звонок у нас не приходили с тюльпанами, в основном все были с пионами.
Снідаю авокадо• 02 марта в 22:58
Ответ дляLove_Love_Love_
Купа теплиць в Броварах квіткових. Рози , поруч тюльпани))) Вже давно їх ніхто не везе в Україну.
АнтиТанкист• 02 марта в 22:58
Ответ дляМоль Моллівна
Це дорого за 1 квітку 50 грн
то купіть не 100 шт
автор Моль Моллівна • 02 марта в 22:59
Ответ дляДжинци на Флісі
Тюльпани на перший дзвоник?
Де їх брали 31 серпня?
Можливо не на 1 дзвоник, але на 9 травня точно завжди купували тюльпани і несли діти, щоб подарувати ветеранам, вони недорогі тоді були
Инстагра_мерша• 02 марта в 23:00
безкоштовні. В моїх горщиках.
Обої замотати знайду
Джинци на Флісі• 02 марта в 23:00
Ответ дляМоль Моллівна
Бо тоді на них сезон. В чому дивина?
На початку травня бабці їх продають недорого і зараз
автор Моль Моллівна • 02 марта в 23:00
Ответ дляБорець за гаманець
Тюльпаны на первый звонок не дарили. Были пионы, хризантемы, астры и розы . Тюльпан весенний цветок.
Весною на 9 травня зі школи діти несли тюльпани, гвоздики. Це не дорогі квіти
Love_Love_Love_• 02 марта в 23:01
Ответ дляСнідаю авокадо
От для чого ви це пишете: вже давно їх ніхто не везе в Україну?
Я вище скинула фото українських тюльпанів і привезених
Джинци на Флісі• 02 марта в 23:01
Ответ дляИнстагра_мерша
безкоштовні. В моїх горщиках.
Обої замотати знайду
Це ви кому їх в шпалерах даруєте?
Чудо Ф_ф КеДаХ• 02 марта в 23:01
Ответ дляМоль Моллівна
на 1 звонок - астры и гладиолусы с огорода - тюльпаны уже к тому моменту отцвели
Love_Love_Love_• 02 марта в 23:01
Ответ дляМоль Моллівна
9 травня це не 1 дзвоник
Джинци на Флісі• 02 марта в 23:02
Ответ дляМоль Моллівна
Так гвоздики не будуть дорогі на 8 березня. Замовте собі 101 шт
Elani• 02 марта в 23:02
Ответ дляМоль Моллівна
Хватит ностальгировать о своём пионерском прошлом
Инстагра_мерша• 02 марта в 23:02
Ответ дляДжинци на Флісі
Це ви кому їх в шпалерах даруєте?
Це образно, я про любу упаковку.
Дарую, кому хочу