Моль Моллівна• 02 марта 2025
Це зараз такі золоті тюльпани?
Як на мене, це дуже дорого. Знайшла в гуглі букет зі 101 тюльпана і схожий букет буде 5050 грн, жах. Це навіть не троянди, а звичайні тюльпани.
Яка ціна за штуку у вашому місті?
Моль Моллівна
• 02 марта 2025
Ответ дляПульт от линолеума
Пионы были на последний звонок
Можливо переплутала, так, ви праві
Не гоню• 02 марта 2025
Ответ дляAllemagne
Лучше одуванчиков нарвать. Или календулу.
Ні, краще нагідки.
ПоЗиТиВнАя• 02 марта 2025
Ответ дляНічна ненажера
Я тоже считаю, что недешево и букет в 35 шт обойдется в 1750 грн. На мой взгляд, для цветов это завышенная цена., и для роз тоже.
Я зараз в Німеччині, тюльпани коштують 2 євро за 10 штук бутони. Продаються прямо в супермаркетах. Зарплати ,які закладені в їх вартість,набагато вищі за українські. Чому тоді в Україні ціна на них в 5 -раз більша? Для мене це питання.
Моль Моллівна
• 02 марта 2025
Ответ дляElani
Хватит ностальгировать о своём пионерском прошлом
Я випускниця 2016 року. І не була піонеркою
Love_Love_Love_• 02 марта 2025
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Бо їх треба довезти і розмитнити
Кusalochka• 02 марта 2025
Ответ дляМоль Моллівна
Бо букет зі 101 троянди виглядає обʼємніше і гарніше
А почему должно быть такое количество?
Брюнетка в Мармеладе• 02 марта 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Тюльпани на 1 дзвоник серйозно?
На 9 травня ми несли в школі, бузок, нарциси та тюльпани.
А на 1 дзвінок ні
Сиреневая цапля• 02 марта 2025
Ответ дляМоль Моллівна
Там більше листя зеленого, ніж тієї квітки
Так так . Букет виглядав трошки більшим ніж букет підсніжників
Моль Моллівна
• 02 марта 2025
Ответ дляElani
По нытью вам лет 48 не меньше
Мене це не бентежить ;)
Моль Моллівна
• 02 марта 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Тюльпани на 1 дзвоник серйозно?
На останній дзвоник, переплутала. Точно памʼятаю, що тюльпани в школу несли
Менее Более• 02 марта 2025
Я хоч почала тюльпани купувати закордоном, тут вони з лютого в супермаркетах. Букет коштує в середньому 3,99 євро різні кольори. Дуже гарні.я до того, що дома квіти були дуже рідко
Инстагра_мерша• 02 марта 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Бо їх треба довезти і розмитнити
В Україні продають, в основному українські тюльпани. Мало хто везе,
у укр виробників такі ж ціни - спекуляція трохи
Love_Love_Love_• 02 марта 2025
Ответ дляИнстагра_мерша
Дофігіще тюльпанів завозять, навіть на фото автора, перший букет виглядає як український тюльпан, другий 100% завезений.
Брюнетка в Мармеладе• 02 марта 2025
Ответ дляМоль Моллівна
Це ціна не для України.
Такі ціни в Європі, але, вибачте, і мінімалка в Європі значно вища і рівень життя також вищий. Дуже дорого як для України
Дорого, але купують. У нас 65 грн один тюльпан. На 8 березня ще піднімуть
НетЕщеНаверное• 02 марта 2025
Ответ дляAllemagne
Несезон. Ещё дороже будет.
a.ostroverh• 02 марта 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
От для чого ви це пишете: вже давно їх ніхто не везе в Україну?
Я вище скинула фото українських тюльпанів і привезених
Везут ещё и как
Голландские тюльпаны сортовые
Практически все флористы на импорте
Стабильные поставки нужных объёмов и цен. Локальный цветок тоже есть, но будет дороже. Если мы про интересные сорта, в том же кловском саду например
Голландские тюльпаны сортовые
Практически все флористы на импорте
Околовита• 02 марта 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
У нас всі місцеві продають в крамницях.
НетЕщеНаверное• 02 марта 2025
Ответ дляМоль Моллівна
А чим гарніше? Вага такого букету 5кг. Зручно тримати? Ні. Що з ним взагалі робити тим, в кого нема інсти похвастатись? Ваза такого об´єму є? Ні. Розібрати його на частини і поставити по всіх кутках?
Але понти ваше все.
НетЕщеНаверное• 02 марта 2025
Ответ дляСнідаю авокадо
Бровари 65 грн. Обожнюю тюльпани, і вони мені краще за троянди в мільйон разів. 101 квітку не дарували, але в тому році чоловік і син подарували 51 тюльпан бордові і білі. Стояли довго. Міняла воду і підрізала.
В Броварах квіти та і все інше дороже відсотків на 10, порівняно з Києвом
Инстагра_мерша• 02 марта 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
українські тюльпани коштують не менше привозних в магазинчиках
Брюнетка в Мармеладе• 02 марта 2025
Ответ дляНетЕщеНаверное
Але понти ваше все.
А 1001?
Знайома навіть в підʼїзд не змогла занести ту корзину, розбирала і носила у ванну)
Але фото в інсті супер))
Моль Моллівна
• 02 марта 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Перше фото український магазин. Друге фото просто з гугла, не український
Love_Love_Love_• 02 марта 2025
Ответ дляМоль Моллівна
Ну я так і написала
дякую аж підскакую• 02 марта 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
В якому сенсі - золоті?
Там написано ціна за квітку 50 грн
Золото то чуть дороже стоит)
Это если за 1 гр
дякую аж підскакую• 02 марта 2025
Ответ дляМоль Моллівна
Це дорого за 1 квітку 50 грн
А вы регулятор цен на цветы?
Сколько по вашему должен стоить 1 тюльпан перед праздник не в сезон?
Последний вагон• 02 марта 2025
Ответ дляМішечок щастя
ви з якої планети? Дорого? Тоді не даруйте.
Ви забули хто імпортер тюльпанів? Чи скільки коштує привести їх в Україну?
За руку?
Моль Моллівна
• 02 марта 2025
Ответ дляНетЕщеНаверное
Але понти ваше все.
На смак всі люди різні. Мені подобаються великі, гарні, обʼємні букети.
Якщо навіть подивитись на фото 2 у старпості, то цей букет не сильно великий, звичайний, але за нього я б точно не віддала 5к грн