Не любовница• 03 марта 2025

Чоловік і гроші, упереджене ставлення до мене

Я в декреті. Грошей зараз мало. Купувала в школу цукерки дітям, на дні народження діти роздають. Потім купила мамі солодке на 8 березня, чоловік сам платив, ми про це говорили. Кажу, що йду забирати солодке. Він з претензіями, яке? Кажу, ти ж сам платив, цукерки. Які ще цукерки? Ти ж купила вже! Я нагадала, він з претензіями, чому спокійно не пояснила знову. А я не розумію, чому він не памʼятає і чому не вірить мені просто так, що нічого зайвого я не купую. В таких ситуацій багато, які стосуються грошей. Образливо, бо я цьому сенсі дуже кручусь. Щось своє продам, щоб собі інше купити, стараюсь. Дітям буває теж так купую. Чому він так ставиться?
Спасу мир• 03 марта 2025
Ответ дляФФФФристайла
Так автору це й пишіть. Я нікого не народжую в війну.
Я вам пишу, бо ви виправдовуєте поведінку чоловіка. Він теж не в комі був. Скандалити за цукерки - це не норма. Це ж не єдиний їх скандал.
Пластилин_Колец• 03 марта 2025
Ответ дляSo_so
Если автор родила третьего, чтобы его не мобилизовали, он у неё в ногах должен ползать.
Теж так вважаю. Бо своє здоровʼя і ресурси на дитину поклади, а врятований татусь буде на якісь цукерки жлобитися. Хай на другу роботу влаштовується.
куркулиха• 03 марта 2025
Ответ дляСпасу мир
Люди, що з вами? Конфлікт через цукерки для тещі на 8 березня - це норма?
Ми ж не знаємо який бюджет сім´ї? Можливо для них цукерки це розкіш.
Пластилин_Колец• 03 марта 2025
Ответ дляПарова машина
А могла і інша якась народити. Навряд чи автора такий варіант більше влаштовував.
Тому, хто навіть на цукерки жлобиться? Таку нині важко буде знайти
Домовенок Кузя• 03 марта 2025
Ответ дляТримбулька
так зачем он детей клепает в год по трое, если денег нет и нервный такой ? был бы 1 ребенок, никто б те конфеты не считал. зачем плодить нищету ?
Он один это делает? Удивительный мужик
So_so• 03 марта 2025
Ответ дляПластилин_Колец
Пусть сперму пойдет в репродуктивную клинику сдаст, за это платят и купит всем конфет.
Тримбулька• 03 марта 2025
Ответ дляДомовенок Кузя
Он один это делает? Удивительный мужик
один. жена 4й раз без сознания была.
Домовенок Кузя• 03 марта 2025
Ответ дляГубки-уточкой
Рафаэлло 175 грн. Смотря, какие конфеты.
В подарочной упаковке и с нормальным весом это так. 690 грн Вопрос, что брала автор?
Посудомойка• 03 марта 2025
Ответ дляНе любовница
Я нічого зайвого не купую
своей маме купите конфеты за те деньги,что сами заработали.вы же пишете ,что хоть минимальный доход,но у вас имеется.
В кого тако було• 03 марта 2025
Ответ дляНе любовница
Декілька місяців
Так муж и познаётся в декрете. У вас нет ни декретных , ни хоть каких то выплат на детей, чтобы можно было их на себя тратить? Тогда всё печально. Муж похоже будет экономить на вас по максимуму.
Тракторні війська• 03 марта 2025
Ответ дляПочемучечка
А цукерки мамі обовʼязково? Без них ніяк? Тортика домашнього спекти не варіант?
Вы когда-нибудь пекли тортик? Не понимаете, что по деньгам это будет больше, чем коробка конфет?
Мамина корзиночка• 03 марта 2025
Ответ дляПарова машина
Ви ’крутитесь’, а у чоловіка 5 людей на утриманні. І гроші, як пісок крізь пальці. Не будеш тут нервовим.
До слез
А детей ему под забор подкинули

Святой человек
Мамина корзиночка• 03 марта 2025
Ответ дляПочемучечка
И конфеты слепить
Мамина корзиночка• 03 марта 2025
Ответ дляСпасу мир
Може тоді в окопи піде, щоб заробити на дітей? А то заховався за спідницею дружини, задоволений що не призовний, і рознервувався.
Там особо поумничать не получиться(
Мамина корзиночка• 03 марта 2025
Ответ дляКидаю курити
вас стало больше, источник дохода только он. Значит надо пересмотреть свои расходы, раз не вытягиваете.
Эм
Он в безсознанке детей сделал?
ДА да да• 03 марта 2025
А шо там за цукерки, что по новой почте наверно передают?
Непогодка• 03 марта 2025
прочитала вас и вспомнила себя в декрете, до года ребенка у меня были свои деньги на личные расходы, с года до 2 лет -перебивалась продажей бу и надо было у него просить, а я не люблю просить, я не про базовые вещи - комуналку, еду конечно оплачивал он. но блин косметика закончилась, трусы износились, сумка на мусорку просится. в 2 года я чаечкой полетела на работу, было сложно, но муж стал больше с ребенком помогать ради моей зп)
Освічую темряву• 03 марта 2025
Ответ дляНе любовница
Я нічого зайвого не купую
Це вам так здається.
Який дохід і видаток в місяць, чи вдасться щось відкласти ? Житло чиє?
Спасу мир• 03 марта 2025
Ответ длякуркулиха
Хай піде заробе. Йому не треба від тцк ховатися. Ця ситуація не нормальна. Ви себе чуєте? Наче путівку на Мальдіви купив
Освічую темряву• 03 марта 2025
Ответ дляНе любовница
Жах, як я посміла купити щось мамі
А його мамі що купили?
Спасу мир• 03 марта 2025
Ответ дляНепогодка
Тобто ви теж вважаєте, що це норма і виправдовуєте чоловіка? А якщо дітей більше одного, то теж чаєчкою?
Непогодка• 03 марта 2025
Ответ дляОсвічую темряву
Це вам так здається.
вы сестра мужа?
Спасу мир• 03 марта 2025
Ответ дляОсвічую темряву
А його мамі що купили?
Чоловік купить своїй мамі. Йому ж авторка не забороняє.
Освічую темряву• 03 марта 2025
Ответ дляНепогодка
вы сестра мужа?
Я муж
Непогодка• 03 марта 2025
Ответ дляСпасу мир
не виправдовую. це не норма, просто я вважаю, що завжди треба мати свої гроші.
Непогодка• 03 марта 2025
Ответ дляОсвічую темряву
Я муж
и что с конфетами для тещи?
Спасу мир• 03 марта 2025
Ответ дляОсвічую темряву
Я муж
То ви навіть своїй мамі не можете купити цукерки, так?
Спасу мир• 03 марта 2025
Ответ дляНепогодка
Я зрозуміла, як виправдовуєте. З трьома та більше дітьми взагалі чи є ті ’свої’ гроші. Все йде на потребу дітей
Домовенок Кузя• 03 марта 2025
Ответ дляSo_so
Думаю, зп была бы у него повыше
20т и заправка машину за свои. Озолотится
Непогодка• 03 марта 2025
Ответ дляСпасу мир
как такому жлобу можна было родить троих детей. это ж явно не от большого ума и от нежелания ходить на работу. я своему и второго не родила. не почувствовала себя в декрете как за каменной стеной.а женщина сознательно выбрала такую жизнь, потому что только от нее зависит рожать или не рожать третьего