kuskus• 03 марта в 10:20

Трагедія на полігоні

Ви щось знаєте про це?
Авокада• 03 марта в 12:19
Ответ дляЛеска
Я забороняла?? Нічого не плутаєте?? Якісь дивні у вас фантазії чи то видіння. Або доведіть скріном.
Хороша ложка до обіду. А 100500 раз розказаний анекдот обростає бородою. Думай.Те.
кому і що я повинна доводити,та й ще скріном?вам? ахахаце ж ви про якісь труси гидотно пишете
Леска• 03 марта в 12:20
Ответ дляАвокада
тому слідкуйте за базаром, раз не годні за нього відповідати.
Nerses• 03 марта в 12:26
Ответ дляMira29-c3c3
Ну якби ви там були то результат був би кращий 😡😡
Сами военные знают что это билет в один конец. А как попадают в 225 и подобные вообще отдельный разговор.
darsi• 03 марта в 12:27
Ответ дляSo_so
Было очередное построение военных и искандер прилетел (((
Блин, как специально эти построения делают. Кому нада эти казарменные порядки во время войны. Вот если бы не замалчивали такие случаи, получили бы ответственные выговоры и приговоры, то осторожнее бы были впредь.
Incol• 03 марта в 12:31
Ответ дляdarsi
Поки одна Безугла озвучила як було, то може не така вона вже й погана, як тут повелося вважати.
darsi• 03 марта в 12:31
Ответ дляElinaH
До чего же вы надоели со своей советской армией и совдеповщиной! Построения есть во всех армиях, в том числе в странах нато. Просто не везде о них предупреждают врага и не стоят часами в одном месте.
Во время войны? Если есть вероятность поражения и дроны летают? Не чудите.
darsi• 03 марта в 12:34
Ответ дляIncol
Так она любую новость на вентилятор накидывает. И то, что надо и не надо, и то что знает и не знает.
Incol• 03 марта в 12:34
Ответ дляElinaH
Парадно/нарядні построєнія це зовсім інше, ніж у війну, під кордоном з ворогом , на полігоні , де вірогідність прильоту різноманітної зарази на раз.
Incol• 03 марта в 12:38
Ответ дляdarsi
Так вона вслух озвучила те, що всі інші «толерантно» замовчують , про безвідповідальність і безгаказанність.
darsi• 03 марта в 12:39
Ответ дляIncol
Ну, Драпатий написал. Завуалировано, про бюрократические устаревшие процедуры. Поэтому, думаю, что в этот раз Безуглая права- было построение.
Incol• 03 марта в 12:43
Ответ дляdarsi
Та і я про що, зранку всі « обтікаємо » так написали про інцедент, а те що « «інцедент» виложив скількох людей і це не вперше і висновки мали б бути і міри прийняті, але ні, нічого нажаль.
Ol-a• 03 марта в 12:46
Ответ дляElinaH
К концу 2 недели учебки от слова ’шикуйся’ у мужа глаз начал дергаться. Далее была Англия и там посмотрев пару дней за этим цирком, нашим старшим популярно объяснили, что их ’шикуйся’ мягко говоря не уместно.
А что касается советской армии, так я недавно от одного отставного военного услышала замечательную фразу ’маленькая советская армия воюет с большой советской армией - это все что нужно знать о руководстве и шансах на победу’
sunholder• 03 марта в 12:54
Ответ дляАвокада
так пусть автор ’кофе в Ялте’ принесет публичные извинения за свой трындеж.
а то попривыкали лапшу вешать народу.
а путін принесе вибачення за те, що казав не нападатиме на україну?
Дева Мария• 03 марта в 13:10
Да . Все как всегда и разведдрон работал и всем по фигу . Ну и баллистика летит до 5 мин из Крыма
PinkyPink• 03 марта в 13:16
Ответ дляIncol
Про проблеми в армії вона часто пише правильні речі, але проблема в тому, що вона як цепний пес кидається на всіх, хто в опозиції до ОПИ. І результаті її діяльності стає тільки гірше. Приміром, про Залужного почала кричати, коли в ОПІ вирішили його змінити, замість нього ми отримали совка в квадраті Сирського. На днях вивалила пост про Тараса Тополю, згадуючи, що він звільнився зі служби. Ок, але ж більше 2 років її ця обставина не хвилювала, аж поки Тарас не виклав фото з зустрічі з Залужним (імовірно перейшов в опозицію до ОПИ). І все в такому ж дусі. Так, критика є, справедлива критика, але тільки військових, без згадки голів ВЦА, призначених ОП, без згадки розпиляних тендерів, без згадки тих, хто вигідний офісу.
Про «піар» Тополі вона напише, але про крутого снайпера брата Єрмака і про Татарова, який вбивав чеченців - ніколи
Mira29-c3c3• 03 марта в 13:22
Ответ дляNerses
Але військові тут не пишуть .
Тут тільки місцеві експерти знають як правильно.
v.melnik_km• 03 марта в 13:31
Штефан у ФБ написав…

Загибель навіть одного українського воїна це велика трагедія.

Ні в якому не знімаю відповідальності з командування, так як головним завданням будь якого командира - збереження життя і здоров´я військовослужбовців.

Але хочу звернути увагу на інше.

Шановні військовослужбовці.
Прошу вас запам´ятайте!

ТікТокер поряд з вами, це трагедія. Трагедія яка може понести непоправні наслідки.

Саме з цього навчального центру, один ТікТокер протягом двох тижнів викладав в мережу відео майже онлайн, розташування, стрільбіща та іншого.

Підрозділи моніторингу противника активно відпрацьовують щохвилини. Моніторинг, уточнення локації, дорозвідка, удар.

Відразу після удару він прокоментував наслідки де росіянє щиро дякували йому.

Акаунт вже підчистив, але всі матеріали зібрані і будуть долучені до матеріалів службового розслідування.

Будьте уважні хто з вами поряд і які дії він робить.

Щирі співчуття рідним і близьким загиблих.

Пораненим швидкого одужання.

Це жесть…
Beile• 03 марта в 13:46
Ответ дляЧитака
в новинах нічого немає такого
В телемарафоні ?
Natal_ka91• 03 марта в 13:58
Ответ дляЧитака
в новинах нічого немає такого
Схоже, таки є
СбокуБантик• 03 марта в 14:10
Ответ дляkuskus
Я так зрозуміла, що недавно загинули наші військові на полігоні і знову із-за чиєїсь дурості
При чем дважды. Первый случай был в Запорожье
ReintTycha• 03 марта в 14:27
Сонная Сова• 03 марта в 14:28
Уже нашли виноватого, не дроны кацапские , а тиктокер! Ну-ну.
Julieta78• 03 марта в 14:48
Ответ дляElinaH
И где он доносит эти 300м человек роты?))
Ой смешной вопрос задали!)))
В роте около 100 человек. В роте три взвода по 30 человек. Во взводе 3-4 отделения по 8-10 человек.
У роты есть командир роты, который раздает приказы командирам вздовов, взводные отдают приказы командирам отделений.
С добрым утром на четвертый год войны!
Сразу ясно, что у вас никто не служит.
Жули-ули• 03 марта в 14:56
Знаю

Нічого не вчить - тож будемо платити кровʼю
rainbow in the sky• 03 марта в 15:09
Я читала,що близько 200 загиблих, але на скільки це достовірно, не відомо
uma• 03 марта в 15:13
Ответ дляrainbow in the sky
Я читала про 50 погибших, когда об этой трагедии еще ни слова не было, буквально пару минут где-то появилось и мгновенно пропало. И пусть моя цифра будет ближе к истине чем ваша...
So_so• 03 марта в 15:14
Ответ дляdarsi
Прочитала, что там среди военнослужащих один вёл тик-ток и несколько недель выкладывал информацию о их расположении и распорядке дня.
L-i-s-a-92af• 03 марта в 15:25
Ответ дляkuskus
Є вже і Сирського і Драпатого коментарі.
Знову шикування
L-i-s-a-92af• 03 марта в 15:26
Ответ длячаревна
Что за три года, это не первый случай и предыдущие ничему не научили...с.ки просто так подставлять военных
Драпатий закликав генералів, офіцерів, сержантів та солдатів Сухопутних військ Збройних Сил України ’повинні позбутися формалізму, бюрократії та легковажності’.

’Я вимагатиму найсуворішого покарання. Тих, хто роками війни продовжує халатно та формально виконувати свої обов´язки, тих, хто ’затягує’ військових у застарілі процедури, нехтуючи їхньою безпекою, тих, хто самостверджується не в бою, а гноблячи підлеглих, — усі вони ганьблять Збройні Сили України’, - написав командувач Сухопутних військ ЗСУ.

Він додав, що ми є свідками несвоєчасно ухвалених рішень і незасвоєних уроків.

’Ми повинні позбутися формалізму, бюрократії та легковажності. Кожен із нас несе відповідальність за життя своїх побратимів. І в бою, і в тилу’.

Державне бюро розслідувань розпочало кримінальне провадження за фактом трагедії.
L-i-s-a-92af• 03 марта в 15:27
Ответ дляdulenok
потому что дебильная совдеповская система ’почетного построения’ для показухи очередному ’полкану’ (образно) ценится выше, чем жизни военных в военное время
Цікаво,в ’ Азові´,наприклад,є практика шикування зараз?