kuskus• 03 марта в 10:20

Трагедія на полігоні

Ви щось знаєте про це?
Ирина-bbd0• 03 марта в 10:53
Ответ дляMira29-c3c3
І багато локацій ви поміняли ?
Чи тільки на форумі спец?
Да.переезжальщик с одной темы в другую)
Графиня Шезвездицкая• 03 марта в 10:53
Ответ дляЛеска
Вон, Європа сказала що без сша допомагати не будуть. Нехай зе йде на поклоніння до трумпа
Сложно предугадать, что будет..
Но лично у меня ощущение или это спланированный цирк или ’ Зина, нам пиз..а’(с)
nennsi• 03 марта в 10:55
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
Сложно предугадать, что будет..
Ой,это мы уже проходили сто раз,в итоге -война на Курщине
Графиня Шезвездицкая• 03 марта в 10:56
Ответ дляnennsi
Это не война на Курщине- это бездумная отправка в один конец.
автор kuskus • 03 марта в 10:56
Ответ дляnennsi
Скажіть чесно, ви щось приймаєте, так би мовити -«для оптимізму»?
ЗдохниПуйло• 03 марта в 10:57
Ответ дляElinaH
До чего же вы надоели со своей советской армией и совдеповщиной! Построения есть во всех армиях, в том числе в странах нато. Просто не везде о них предупреждают врага и не стоят часами в одном месте.
У нас мав бути парад, чи для чого вишикувати всіх військовий, марширувати годинами? І тому, хто це організував нічим не грозить це, тих старих пердунів, які ніколи полігону не бачили, сидячи у кабінетах на війну не виженуть, у нас воюють звичайні хлопці, а всі ці генералики люблять показуху, вишикувати хлопців, марширувати, краще б вчили як зброєю користуватись
Britishop• 03 марта в 10:57
Ответ дляkuskus
А в якій хоч області це трапилось?
появилась инфа в сми 1 марта туда прилетел искандер Днепропетровская область возле какого то села( в другой статье есть название) много раненных, есть погибшие, рашисты видео удара ранее опубликовали, наши только сейчас заговорили
Леска• 03 марта в 10:59
Ответ дляnennsi
Але зараз ми без підтримки америки і підтримка ЄС теж під загрозою
valleriya14• 03 марта в 11:11
У меня муж в учебке. Пока нашла где это случилось-думала сойду с ума. Связи с ним нет.
Бася-Мася• 03 марта в 11:11
Мне все известно, я живу рядом, все видела .
sunshine0610• 03 марта в 11:14
Ответ дляnennsi
Война на Курщине? Вы серьезно? Более провальное наступление ещё поискать надо
Vlada-Maria• 03 марта в 11:16
Ответ дляkuskus
Я так зрозуміла, що недавно загинули наші військові на полігоні і знову із-за чиєїсь дурості
це в першу чергу свідомий саботаж і підривна діяльність на користь русні
’коригував удар російський розвідувальний БПЛА.
“Його не збили, бо досі не діє повноцінна система. Повітряне командування “Схід” наразі має найгірші показники по впровадженню дронової ППО. Раніше командувач цього ПвК забороняв навіть тренувальні польоти з FPV. Наслідки вже були — удар по [установці ЗРК] Patriot. Відповідальності не було. Жодної”, – заявив волонтер.’
https://novynarnia.com/2025/03/02/rosiyany-vdaryly...
Аналогічно і на Курщині
Наразі для ЗСУ найбільшою проблемою в Курській області є вогневий контроль ворога над всією логістикою українських військових. Про це повідомили аналітики DeepState.
За словами експертів, з січня росіяни накопичували свої спроможності контролю пересування ЗСУ, але з боку України не приймалися потрібні рішення, аби вирішити цю проблему.
https://www.unian.ua/war/kurska-oblast-analitiki-p...
І таких прикладів можна навести десятки. Складаються вони в одну-єдину картинку - допомога русні, де лиш можна
Vlada-Maria• 03 марта в 11:18
Ответ дляProstoKoschka
Нащо взагалі це треба під час війни? Таке враження, наче навмисно те роблять
’наче’ явно зайве...
Mira29-c3c3• 03 марта в 11:20
Ответ дляsunshine0610
Ну якби ви там були то результат був би кращий 😡😡
Ирина-bbd0• 03 марта в 11:23
Ответ дляVlada-Maria
’наче’ явно зайве...
А всё почему? Потому что ни одна кацапская или ждуновская мразь не подвешена за ноги до сих пор!
Vlada-Maria• 03 марта в 11:24
Ответ дляcheryl
Нам в Миколаєві ППО ’нє положено’, така була його відповідь у свій час на петицію. Так ще не треба мені про нісенітниці.
А про будуть покарані, можна приклади? Хоча б один? Хто відповів? Від самих перших прильотів в миколаївькі казарми і ода і до сьогодні? Відповів саме з тих, хто зібрав людей в одному місці?
єрмак з подоляком за Яворівський полігон відповіли? Питання риторичне...
Vlada-Maria• 03 марта в 11:30
Ответ дляИрина-bbd0
а хто їх підвісить? кацап-м’ясник? Чи може кацап-синок фсбшника, фактичний правитель України?
Маска-0b9f• 03 марта в 11:36
Ответ дляMira29-c3c3
Та досить вже .
Хто з адекватних людей дивиться той марафон ?
А зачем тогда на этот бесполезный марафон тратятся миллионы бюджетных денег и дается отсрочка его сотрудникам в условиях острой нехватки людей на фронте?
KrupinkaSs• 03 марта в 11:44
Ответ дляVlada-Maria
Можуть спеціальний підрозділ зробити ,типу тцк
Ирина-bbd0• 03 марта в 11:48
Ответ дляМаска-0b9f
А это Мира выделяет деньги на марафон?)))
Ирина-bbd0• 03 марта в 11:51
Ответ дляVlada-Maria
Пусть наши вешают
При попытке
Ирина-bbd0• 03 марта в 11:52
Ответ дляKrupinkaSs
Да вы же .зелеботы.первые начнёте верещать про нарушения прав ущемлённых))))))
Авокада• 03 марта в 11:55
Ответ дляЛеска
Боже, не набридло ще з затасканих трусів витягувати ту Ялту?
а чому чому ні?бо ви заборонили?
розумію,неприємно чути як цих хвальків тицяют носом в їх же г-но)))
Ирина-bbd0• 03 марта в 11:56
Авокадо.мы тоже понимаем как та кава в Криму до сих пор болезненно отзывается в душах кацапья переляканного))))
Помним как сидели как мыши притихшие))))
Yuko4a• 03 марта в 11:59
Ответ дляkuskus
А що вам відомо, я лише побачила обтікаєму статтю у Ванька
я теж годину десь тому
Авокада• 03 марта в 12:00
Ответ дляЛеска
Ситуація давно помінялися, а ви все старанно ту Ялту тягаєте.
так пусть автор ’кофе в Ялте’ принесет публичные извинения за свой трындеж.
а то попривыкали лапшу вешать народу.
Леска• 03 марта в 12:07
Ответ дляАвокада
а то попривыкали лапшу вешать народу.
більше ні від кого вибачень не вимагаєте?? А даремно
Леска• 03 марта в 12:11
Ответ дляАвокада
а чому чому ні?бо ви заборонили?
Я забороняла?? Нічого не плутаєте?? Якісь дивні у вас фантазії чи то видіння. Або доведіть скріном.
Хороша ложка до обіду. А 100500 раз розказаний анекдот обростає бородою. Думай.Те.
Авокада• 03 марта в 12:12
Ответ дляЛеска
да у меня есть целый список вибачающихся.
на первом месте зелибоб с шашлыками.
Авокада• 03 марта в 12:16
Ответ дляЛеска
так про Ялту то був анекдот,а я не зрозуміла,що то нас так розважають.