Пукимончиг• 03 марта в 11:19
Яка ваша улюблена страва чи продукт під час схуднення чи ПП?
Я люблю свіжі салати і додаю трохи бринзи чи фети
Чумацький Шлях• 03 марта в 11:23
Ответ дляАнтиТанкист
Все любимое, не любимое просто не ем и не покупаю
Аналогично. Никогда не ем и не покупаю то что не люблю.
Пушап Мі мі• 03 марта в 11:24
Завтрак... Яйцо в смятку, сухой тонкий тост, ломтик домашней буженины и кофе...
А вообще, без похудения, люблю пельмени, шубу и холодец)
Пукимончиг
• 03 марта в 11:26
Ответ дляПушап Мі мі
Я з вами)))
Платье Длинное бальное• 03 марта в 11:26
Запороженные смеси: мексиканская, перцы из атб, спаржа (которая фасоль) на сковородку, добавляю соевый соус, фету, посыпаю орегано. С запеченым кур филе. Обожаю
Теща дочки• 03 марта в 11:37
Насправді дуже багато. Все не перечислю.
З банального - запечена червона риба з овочами.
Кабачки «лодочки» з куркою та моцарелою.
Сирники, сирні запіканки, млинці з сиру.
Лаваш з помідором та сиром. Або вівсяний млинець з таким же наповненням.
Капуста тушена з мʼясом.
Різні овочеві суміші смажені без масла з куркою або червоною рибою/креветками з часником на соєвим соусом.
Капуста тушена з мʼясом.
Кукусикиииииии• 03 марта в 12:26
Накраща страва пропустити прийом їжі. Тоді горда за себе що змогла
Пукимончиг
• 03 марта в 13:20
Ответ дляКукусикиииииии
Не всім можна голодувати
Кукусикиииииии• 03 марта в 13:34
Ответ дляПукимончиг
Не всім можна голодувати
А хто каже про голодування? Мені теж неможна, але це найкраще для схуднення. Я це роблю не завжди, але тільки це дієво не набрати
Кукусикиииииии• 03 марта в 13:57
Ответ дляСкокоМнеДадите
ПП (ПХ) - це не дієта
Згідна, бо горішки, кокос, фрукти то ПП, але з ними ж-па росте капець
Морожена_курка• 03 марта в 19:30
Пити зелений чай без цукру.А страви під настрій.Коли сир кисломолочний 5% жирності,коли булочка з корицею.
Анти-анонім• 04 марта в 07:40
Вафлі творожні у вафельниці:
Творог 0% 200 г
Білок яйця
Розпушувач 3-4 г
Борошно цільнозернове 20-25 г
Підсолоджувач
Смакота
Творог 0% 200 г
Білок яйця
Розпушувач 3-4 г
Борошно цільнозернове 20-25 г
Підсолоджувач
Смакота
Анти-анонім• 04 марта в 07:42
Ще люблю запечену вівсянку. Худну з листопада 24 року. Тому стараюся робити своє меню різноманітним і смачним
ПриснитсяЖЕ• 04 марта в 17:16
Ответ дляВсе буде
як готуєте?
чищу, надрізаю. солю, спеції. Майонез чи сметана. Можна ще з гірчицею, але зі сметаною мені більше подобається. Більш сочний виходить. В духовку. Дуже смачний, мясистий і не сухий виходить. На фото, це замариновала для запікання.
Все буде• 05 марта в 10:23
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Супер, у мене якраз є домашній майонез, ним змащу! Дуже дякую
Все буде• 05 марта в 10:25
У мене з риби дорадо надрізи на товстих частинах, гарно змастити маринадом - оливкова олія, яблучний оцет, лимонний сік, спеції для риби приправка ексклюзив без солі, морська сіль. Я ще додаю пектин ц маринад, щоб загустів і не стікав. Запікаю режим гриль+конвеція 200 градусів по 12 хвилин з кожної сторони.