Кров з молоком• 03 марта в 09:25
Як ви думаєте - чи впливає характер людини на її вагу?
З мого особистого оточення так - я помітила,що ті люди,які повільні,пасивні,в´ялі,вони швидше набирають вагу,ніж ті,хто дуже активні.
А у вашому оточенні як?
Кров з молоком
• 03 марта в 09:28
Ответ дляиз желе я
А повільність це характер?
Так,це риса характеру.На мою думку.
Кров з молоком
• 03 марта в 09:29
Ответ дляДолькиКабана
Знаю очень полных холериков-энерджайзеров.
Может они едят каждый час по 1 Сникерсу или булочке.
Вельшановна• 03 марта в 09:33
Ответ дляКров з молоком
Так,це риса характеру.На мою думку.
Может то лень
из желе я• 03 марта в 09:34
Ответ дляКров з молоком
І? То характер впливає, чи ні? ))
Кров з молоком
• 03 марта в 09:36
Ответ дляиз желе я
І? То характер впливає, чи ні? ))
А ще можливо вони Енерджайзери перші півгодини,потім їхня енергія потухає.
Сусідка знизу• 03 марта в 09:36
Щось в цьому є
Я активна та швидка і спортивної тілобудови, вага не змінюється зі школи, хоча люблю смачно поїсти
Кров з молоком
• 03 марта в 09:38
Ответ дляСусідка знизу
Щось в цьому є
Так,ви їсте багато білку.Я по собі помітила - коли я їм МАЛО за день,але харчування було на більшу частину вуглеводів,то я товстішаю.А коли я поїм навіть більше норми,але харчування складалося з білків і клітковини і зовсім трішечки вуглеводів,то я худну,або не набираю вагу.
Сусідка знизу• 03 марта в 09:40
Ответ дляКров з молоком
Не відслідковую взагалі,
їм те, що хочеться.
Із солодкого, наприклад, дуже люблю зефір та тістечка із солоною карамеллю
їм те, що хочеться.
Я_не_аноним_100%• 03 марта в 09:40
Я худая, очень ленивая, неделями могу из дома не выходить и лежать на диване.
ДолькиКабана• 03 марта в 09:41
Ответ дляКров з молоком
А как это относится к вашему вопросу о зависимости веса от характера?
ДолькиКабана• 03 марта в 09:45
Ответ дляКров з молоком
Тогда это не энерджайзеры, а тухлые ленивцы.
Я же писала об очень активных энергичных людях, не сидящих на месте. У некоторых еще и работа физическая. Моя массажистка гоняет по всему городу по клиентам, массаж - тяжелая физическая работа. Еще и куча других дел у нее - работа в благотворительной организации. Очень полная, в подростковом возрасте сильный гормональный сбой, кровотечения, много лет гормонами ее вытягивали, тогда и располнела.
Кров з молоком
• 03 марта в 09:54
Ответ дляПолтавська галушка
Я повільна і лінива. Вага - 45 кг
Якщо їсте,як пташечка,то чому дивуватись?
Кров з молоком
• 03 марта в 09:54
Ответ дляСусідка знизу
Не відслідковую взагалі,
їм те, що хочеться.
Ну ви слідкуєте за порціями.Я ж теж їм солодке.
Полтавська галушка• 03 марта в 09:54
Ответ дляКров з молоком
Та нормально я їм. Точно не як пташечка
Кров з молоком
• 03 марта в 09:55
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
И пьёте одну воду в основном)
Кров з молоком
• 03 марта в 09:55
Ответ дляДолькиКабана
Потому что они наверное Энерджайзеры периодами.
Кров з молоком
• 03 марта в 09:56
Ответ дляДолькиКабана
Я ей искренне сочувствую.Гонять,как конь и при том оставаться в теле(
Но говорят мол типа в Освенциме полных не было же ж.
Кров з молоком
• 03 марта в 09:57
Ответ дляПолтавська галушка
Та нормально я їм. Точно не як пташечка
Ну це всі худі так думають.А повні навпаки думають,що їдять мало а насправді дууууже багато.
Сусідка знизу• 03 марта в 09:57
Ответ дляКров з молоком
Ну як слідкую, слідкую, щоб завжди було у наявності)
Я пью каву тричі на день і завжди із солодким, тобто або дві зефірки або одне тістечко.
А ще я не можу їсти ввечері, просто нічого не хочеться. Мій прийом їжі закінчується біля 5і вечора
Кров з молоком
• 03 марта в 10:03
Ответ дляСусідка знизу
Та в мене теж.Тому і струнка.
Кров з молоком
• 03 марта в 10:05
Ответ дляСусідка знизу
Ви думаєте я солодкого не їм?Їм,але білка стараюсь,щоб було все ж таки більше в моєму раціоні.
Сарафанное радио• 03 марта в 10:19
Ответ дляКров з молоком
Ваша мама вже кинула пити пиво?
Я_не_аноним_100%• 03 марта в 10:29
Ответ дляКров з молоком
И пьёте одну воду в основном)
Вообще не пью воду. Не люблю. Ем как все
МадамОхмури• 03 марта в 11:25
Ответ дляКров з молоком
Я енерджайзер бОльшую часть суток. На моем весе это не отражается вообще никак. Спокойно могу набрать лишние килограммы.
МадамОхмури• 03 марта в 11:26
Ответ дляКров з молоком
Так при чем здесь характер?
МадамОхмури• 03 марта в 11:28
Ответ дляКров з молоком
То есть в Освенциме были сплошь енерджайзеры по вашей логике.
Кров з молоком
• 03 марта в 11:30
Ответ дляМадамОхмури
Нет,их организм брал энергию из тех запасов,которые уже были,так как не получал энергию извне.