Цідило правди• 03 марта в 11:50
США хочуть прибрати Зеленського
США хочуть прибрати Зеленського. Або він сам піде або його підуть. Скоріш друге. Нічого особливого, тільки бізнес. І цей бізнес українських олігархів на сьогодні під великою загрозою саме через Зеленського. Тому залишається допомоти Вові піти.
Як гадаєте, чи почнуть свої пресувати Зеленського?
Печальки.нет• 03 марта в 11:51
Так хочуть прибрать, що аж сприяють підвищенню його підтримки.
Love_Love_Love_• 03 марта в 11:51
Галаю що потрібно почати з початку, а саме подібні теми створювати без аноніма знідно правил. Тому
за порушення
булоТАЙминуло• 03 марта в 11:51
Як ви уявляєте пресінг?
Та віддай ти їм вже той Херсон і Запоріжжя.
Тобі шкода, чи що?
Sova splushka• 03 марта в 11:59
Хоч я і ненавиджу Зеленського за все те, що він зробив з країною за всі роки правління, але втручання іншої держави у наші внутрішні справи - це дно.
Але підозрюю, що автор просто тупий вкид зробила, а не дійсно США щось там хочуть.
Ответ дляSova splushka
На сша та її асигнуваннях і тримається наша держава
Nathalie27• 03 марта в 12:01
Як бачимо, не всі хотілки США втілюються в реальність. Світовий лідер втрачає силу.
Sova splushka• 03 марта в 12:01
Ответ дляlilu1990
Не перебільшуйте.
Такими тезисами ви перекреслюєте український внесок.
В першу чергу наша держава зараз тримається на ЗСУ, волонтерах та простих українцях.
Ответ дляЛеска
Журналіст: «Сенатор США Ліндсі Грем сказав, що Вам, можливо, слід подумати про звільнення з посади Президента України».
Зеленський: «Я можу йому дати громадянство України. Він стане громадянином нашої країни, і ось тоді його голос набуде ваги».
Достойный ответ
Natalia505• 03 марта в 12:07
Ответ дляNathalie27
А наш все потужніше і потужніше....
Ответ дляSova splushka
Удалено администрацией...
Natalia505• 03 марта в 12:08
Ответ дляAesonne
Удалено администрацией...
Купіть попкорн і зачекайте. Події тільки починають розгортатись
Natalia505• 03 марта в 12:10
Ответ дляГимли
Это работает если живешь далеко от зоны бд. А если каждый день на голову что-то летит, то попкорна не хочется
У вас є інші варіанти? Нічого не заважає вам їх втілити, для себе особисто.
Natalia505• 03 марта в 12:15
Моя думка банальна і проста, до чогось ми таки дійдемо, до кінця року. Краще до літа, звичайно але хто зна з якою швидкістю будуть розвиватись події? Вже Європа очманіло готує свої ´плани´ миру. Просять мирися Вова, мирися..Подивимось.
Директор нацразведки США Тулси Габбард критикует Зеленского за конфликт с Трампом и обвиняет в подрыве демократии в Украине.
’Владимир Зеленский утверждает, будто сражается за свободу и демократию, но если присмотреться, мы увидим обратное. В Украине отменены выборы. Политические партии замалчивают или объявляют вне закона, а их членов бросают в тюрьму. Мы видим закрытие церквей. Установлен тотальный государственный контроль над СМИ. Можно и дальше излагать длинный перечень проблем, которые идут вразрез с ценностями демократии и свободы’, - заявила Габбард в эфире Fox News.