Цідило правди• 03 марта в 11:50

США хочуть прибрати Зеленського

США хочуть прибрати Зеленського. Або він сам піде або його підуть. Скоріш друге. Нічого особливого, тільки бізнес. І цей бізнес українських олігархів на сьогодні під великою загрозою саме через Зеленського. Тому залишається допомоти Вові піти.

Як гадаєте, чи почнуть свої пресувати Зеленського?
Дивне створіння• 03 марта в 11:50
и правильно сделают
Печальки.нет• 03 марта в 11:51
Так хочуть прибрать, що аж сприяють підвищенню його підтримки.
Радість моя• 03 марта в 11:51
І чого під анонімом?
Не рахую, а вважаю• 03 марта в 11:51
Давно пора.
Love_Love_Love_• 03 марта в 11:51
Галаю що потрібно почати з початку, а саме подібні теми створювати без аноніма знідно правил. Тому за порушення
булоТАЙминуло• 03 марта в 11:51
Як ви уявляєте пресінг?
Та віддай ти їм вже той Херсон і Запоріжжя.
Тобі шкода, чи що?
булоТАЙминуло• 03 марта в 11:52
А от то що фізично приберуть.
Це ой як можливо
Kidstaff Bot• 03 марта в 11:52
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
Love_Love_Love_• 03 марта в 11:54
Автор, то де ви? Давайте свій план допомоги?
чаревна• 03 марта в 11:56
Вы сначало выйдите из под анонима🤣🤣
Макака Джо• 03 марта в 11:57
А ми хочемо прибрати Трампа
Sova splushka• 03 марта в 11:59
Хоч я і ненавиджу Зеленського за все те, що він зробив з країною за всі роки правління, але втручання іншої держави у наші внутрішні справи - це дно.
Але підозрюю, що автор просто тупий вкид зробила, а не дійсно США щось там хочуть.
Natalia505• 03 марта в 11:59
Ответ дляМакака Джо
А ми хочемо прибрати Трампа
Навіщо?
чаревна• 03 марта в 12:00
Изначально Зеленский мешал путину, ноги растут из раши
lilu1990• 03 марта в 12:00
Ответ дляSova splushka
На сша та її асигнуваннях і тримається наша держава
Nathalie27• 03 марта в 12:01
Як бачимо, не всі хотілки США втілюються в реальність. Світовий лідер втрачає силу.
Sova splushka• 03 марта в 12:01
Ответ дляlilu1990
Не перебільшуйте.
Такими тезисами ви перекреслюєте український внесок.
В першу чергу наша держава зараз тримається на ЗСУ, волонтерах та простих українцях.
Леска• 03 марта в 12:03
Журналіст: «Сенатор США Ліндсі Грем сказав, що Вам, можливо, слід подумати про звільнення з посади Президента України».

Зеленський: «Я можу йому дати громадянство України. Він стане громадянином нашої країни, і ось тоді його голос набуде ваги».
чаревна• 03 марта в 12:03
Ответ дляЛеска

Достойный ответ
Гимли• 03 марта в 12:06
Скорее бы
Natalia505• 03 марта в 12:07
Ответ дляNathalie27
А наш все потужніше і потужніше....
Aesonne• 03 марта в 12:07
Ответ дляSova splushka
Удалено администрацией...
Natalia505• 03 марта в 12:08
Ответ дляAesonne
Удалено администрацией...
Купіть попкорн і зачекайте. Події тільки починають розгортатись
Макака Джо• 03 марта в 12:09
Ответ дляAesonne
Удалено администрацией...
Гимли• 03 марта в 12:09
Ответ дляNatalia505
Это работает если живешь далеко от зоны бд. А если каждый день на голову что-то летит, то попкорна не хочется
Natalia505• 03 марта в 12:10
Ответ дляГимли
У вас є інші варіанти? Нічого не заважає вам їх втілити, для себе особисто.
Natalia505• 03 марта в 12:15
Моя думка банальна і проста, до чогось ми таки дійдемо, до кінця року. Краще до літа, звичайно але хто зна з якою швидкістю будуть розвиватись події? Вже Європа очманіло готує свої ´плани´ миру. Просять мирися Вова, мирися..Подивимось.
Lor111etta• 03 марта в 12:15
Тут цікааа подача
https://www.facebook.com/share/v/1EZATck5NE/
Star39• 03 марта в 12:17
Директор нацразведки США Тулси Габбард критикует Зеленского за конфликт с Трампом и обвиняет в подрыве демократии в Украине.

’Владимир Зеленский утверждает, будто сражается за свободу и демократию, но если присмотреться, мы увидим обратное. В Украине отменены выборы. Политические партии замалчивают или объявляют вне закона, а их членов бросают в тюрьму. Мы видим закрытие церквей. Установлен тотальный государственный контроль над СМИ. Можно и дальше излагать длинный перечень проблем, которые идут вразрез с ценностями демократии и свободы’, - заявила Габбард в эфире Fox News.
lilu1990• 03 марта в 12:19
Ответ дляSova splushka
Не перебільшуйте.
А якщо зарплати не платити?