Англо-суданская война (1898), Вторая англо-бурская война (1899–1902), Первая мировая война (1914–1918)…
Может, хватит сравнивать, смешившее мужиков в банях, несколько раз уклонившееся в войну от мобилизации, воровавшее на еде, коррупционное ничтожество с Черчиллем, прошедшим три войны.
Ну пожалуйста.
Тетя Фрося• 03 марта в 12:50
Ну вы так дойдете до того, что будете его сравнивать с Франсиско Лопесом
Кошкина мать• 03 марта в 12:56
Ответ дляZa-ba-va
Она в Австрии.
Ааа, ну тоді без питань, з Австрії воно видніше.
Natalia505• 03 марта в 13:01
Ответ для Кошкина мать
Ви в Україні?
Я з України, цілком згодна з написаним. Навіть не виїжджала. Це важливо для того щоб мати свою думку?
Кошкина мать• 03 марта в 13:04
Ответ дляNatalia505
Кого ви зараз бачите на місці Зеленського?
Natalia505• 03 марта в 13:04
Ответ дляbegovelik
Зоб мати свою думку, треба знаходитись в Україні і 24/7 дивитися Телемарафон
Знаходжусь але марафон не бачила ні разу. А треба?))
Natalia505• 03 марта в 13:06
Ответ для Кошкина мать
Я не думаю, що мій погляд хоч якось вплине на вибори. Найбільш ймовірно Залужний. Але я за нього не проголосую.
Кошкина мать• 03 марта в 13:06
Ответ дляbegovelik
Штати ще далі, а служба розвідки в них найкраща в світі, навіть українській розвідці розповідає, що в Україні
Ви себе порівнюєте з цілою державою? Чи розвідкою?
НАТАЛІЯ.КИЇВ• 03 марта в 13:06
Ответ дляbegovelik
Хто вам розказує, що в Україні всі дивляться телемарафон і новини черпають виключно з марафону? Для чого ви піддаєтеся впливу російським наративам ще й розповсюджуєте цей непотріб?
Natalia505• 03 марта в 13:07
Ответ дляMarossa
Всем, кто вас читал
Що саме вам ясно? Більше конкретики, розкрийте думку. Дуже цікаво
Кошкина мать• 03 марта в 13:09
Ответ дляNatalia505
Залужний? А що зміниться? Хіба при Залужному у війську все було чудово? Чи він хороший дипломат, а може стратег, чи аналітик? Чи просто аби хтось, тільки не Зеленський?
Natalia505• 03 марта в 13:10
Ответ дляMarossa
С троллями нет смысла распаляться) выше ответила, этого достаточно
З якими тролями? Окрім свого лайна, яким ви намагаєтесь мене забруднити, нічого не бачу у відповіді. Ніякого конструктиву.