Dumky• 03 марта в 15:11
⚡️«Завтрашня ніч буде великою. Я розкажу все як є!» — написав Трамп у Truth Soci
Ось. Ні дня без якогось трешу.
nabludatel• 03 марта в 15:29
Ответ дляSvetrise
обычные.
Як проводити вибори в прифронтових Покровську і Оріхові? І сотні інших прифронтових населених пунктах? Чи там по вашому не люди живуть?
nabludatel• 03 марта в 15:29
Ответ дляmelisa-milena
Я тоже не понимаю: почему нельзя провести выборы......??
Ви в який прифронтовий населений пункт готові поїхати проводити вибори?
олена олена• 03 марта в 15:32
Ответ дляАnnеt
тогда о чём Зеля попёрся договариваться с третьей стороной?
Якби не поперся, сказали б, що він не зацікавлений. А він приїхав і був готовий підписати угоду, де Україна надра фактично дарує. Але все ж запитав - а нам що за це? Які гарантії? Питання не сподобалося Трампу, бо на пуйла він плинути не може і визнати це не може. Тому вигнав Зе
Aksinia 111• 03 марта в 15:32
Там ещё продолжение ’Єдиним президентом, що не дав рф жодного клаптика української землі є Трамп — заявив він же.’
Он убил хуйла и вернул границы 91?))
Ответ дляолена олена
Да,американцы так и пишут-боится Трамп пуйла.А зря,но может,передумает.
Стрекоза любви• 03 марта в 15:33
А давайте реально подумаємо, що завтра скаже Трамп? Ваші версії?
По-перше, я найвеличніший, якби я був президентом війни б не було.
Я робив все можливе, шоб війну закінчити, але самі бачите, Зеля не хоче, бо не надягнув костюм.
Путлер дуже хороший, розумний. Він хоче миру.
Я люблю український народ і заради них підпишу вже цю угоду про копалини.
nabludatel• 03 марта в 15:34
Ответ для-sofi-
Человек написал о власти и беспредела в Украине. Причем здесь сейчас параша?
Параша войну устроила. Но зелёный уничтожает всех нас другими методами. И его пора на выход. Чем скорее тем лучше.
Тим краще для кого?
Зеленський не погодився на добровільну передачу мого міста Запоріжжя рашці.
Я йому вдячна.
А ви за передачу? Чому? Бо ви там не живете чи вам хочеться скоріше в рашку?
Я йому вдячна.
олена олена• 03 марта в 15:35
Ответ дляnennsi
Не те, щоб боїться. Просто впливу ніякого на нього він не має.
Ответ дляСтрекоза любви
Скаже, що зустрічі з Зеленським не було 😂
Стрекоза любви• 03 марта в 15:36
Ответ дляWomAnn
Оце поворот. Двійник приїжджав? Чи як в Інтерстеллар?
Ответ дляnabludatel
Тим краще для кого?
Я йому вдячна.
Хватит манипулировать. Я не про сдачу городов. И так норм уже оттяпали.
Я за нормальное отношение к украинцам. А не как к скотам.
Стрекоза любви• 03 марта в 15:37
Ответ дляWomAnn
У Трампа все може бути)
Ви знаєте, не буду сперечатися.
Ответ дляSvetrise
выборы проводиться сразу после прекращения огня, остальное взаимное исполнение обязательство. сша знает что делать. думаю, все пройдет хорошо.
но может кто-то посоветует своему начальнику уйти самому..
Ну посоветуйте своему начальнику уйти самому. Деду 72 года все-таки, более 20 лет в качестве царя.
Вот бы кто помог его ’уйти’. Вперед ногами.
Ответ дляСтрекоза любви
Похоже на опережение, реабилитироваться будет.