Червона рута• 03 марта в 15:32
Підкажіть щодо ГВ, чи можна заморужувати молоко?
НеКонец-Света• 03 марта в 15:33
Читала що можна. Сестра морозила. Але в мене не виходило зціджувати молоко, тому сама не практикувала.
из желе я• 03 марта в 15:38
Морозила, только была другая проблема , ребенок не ел с бутылочки, не понимал что с той соской делать
Тишком_нишком• 03 марта в 16:12
можна морозити. але врахуйте що склад молока змінюється з віком дитини. молоко зціджене в 1 місяць дитини вже не підходить в 3-5-6 і тп місяців.
Тишком_нишком• 03 марта в 16:13
Ответ дляиз желе я
в мене дитина теж не їла з пляшки( це ппц
і соску не брала взагалі ніяку.
але потім була рада що не прийшлось відучувати від пляшки і соски) хоча з пляшкою іноді було б зручно
і соску не брала взагалі ніяку.
Дюйм оф о4ка• 03 марта в 16:15
Я морозилку на морозила, т к надо было на неделю уехать от ребёнка. Отлично справились) так что, да. Даже пакеты специальные для заморозки продавались 10 лет назад