.Апельсинка.• 21 февраля в 08:06

Чи обов´язково ультрапастеризоване молоко гріти для йогурту в йогуртниці?

coloritka• 21 февраля в 08:07
Так.
tatka• 21 февраля в 08:11
Так. Бактеріям для розвитку і розмноження необхідні певні умови, в т.ч. температура 28-32град.
сладкий_ноябрь• 21 февраля в 08:32
Можна не гріти, можна кімнатної температури, потім в цогуртниці воно дійде до потрібної температури
Я роблю в мультиварці
Не грію
Ishoy• 21 февраля в 08:34
Лучше подогреть
Helenny• 21 февраля в 08:35
Так. Я спочатку кипʼятила трошечки води в кастрюльці, потім зливала воду і гріла в цій каструлі молоко до 35-40 градусів. В це молоко висипала бактерії для йогурту.
Ємності для йогурту обдавала кипʼятком, перебивала молоко і ставила в йогуртницю.
автор .Апельсинка. • 21 февраля в 08:47
Дякую)
milovas• 21 февраля в 08:52
Я не гріла, коли робила в мультиварці.