Творю чудеса• 03 марта 2025
Порекомендуйте які курячі яйця брати щоб були чисті.
Наболіло. Ну реально задовбали ці обісрані курячі яйця. Береш дорожчі, від цього не чистіші. Можливо хтось підкаже які знаєте що чистенькі в супермаркетах продають.
Регионщица• 03 марта 2025
У нас брудних не продають. Хіба що іноді - місцевої фабрики, але я їх беру дуже рідко 🤔
Творю чудеса
• 03 марта 2025
Ответ дляГубной рояль
Поштучно выбирайте.
Та ні, там незрозуміло що зі строками. Та я і доставку замовляю зазвичай. Але заради яєць піду! Може є хто такий заморочливий як і я)
Творю чудеса
• 03 марта 2025
Ответ дляРегионщица
Вам щастить. Мені навпаки трапляється. Аж противно.
Регионщица• 03 марта 2025
Ответ дляТворю чудеса
Чому не зрозуміло? Свіжі яйця завжди видно: трохи полежані більш тьмяні. Та у нас в супермаркеті взагалі завжди свіжі саме ті, що поштучно.
Регионщица• 03 марта 2025
Ответ дляТворю чудеса
То магазин якійсь у вас стрьомний. Шукайте в іншому.
Творю чудеса
• 03 марта 2025
Ответ дляСинди Кроуфорд
Беру в Новусе, ну ооочень редко грязные яйца.
Які саме берете?
Розвідка Маші• 03 марта 2025
Я поэтому и зефир не делаю и белковый крем, мало того, что сырые так еще и .... мой не мой.. короче не могу об этом не думать
наКоблучках• 03 марта 2025
От ви не в курсі.Як з рук покупати ’домашні’ ,то навпаки яйця намагаються трохи забруднити, пір´ячко причепити, пух.В супермаркетах ідеально чисті завжди
Синди Кроуфорд• 03 марта 2025
Ответ дляТворю чудеса
Які саме берете?
Та разные. Смотрю, которые побольше, те и беру.
ЧорноброваЯ• 03 марта 2025
Ответ дляМинерАлочка
А как их нести- поштучно?
Так как в ретро времена чумаданчик для яиц)))
Синди Кроуфорд• 03 марта 2025
Ответ дляМинерАлочка
А как их нести- поштучно?
Можно прийти с пустым лотком от яиц, и туда набрать. Только штрих код с упаковки предварительно или закрасить или сдереть.
ЧорноброваЯ• 03 марта 2025
Ответ дляМинерАлочка
Интересно, если яйца помыть в посудомойке, норм будет?
Ну помоете яйцами посудомойку))
Синди Кроуфорд• 03 марта 2025
Ответ дляМинерАлочка
Конечно. Можно еще порошка типа Альпийская свежесть добавить и вообще будет восторг.
Неправдиша• 03 марта 2025
Ответ дляРозвідка Маші
Автор, скажите спасибо, что только обгаженные, а не чего похуже))
А що кури з ними можуть зробити гіршого?
Неправдиша• 03 марта 2025
Ответ дляЧорноброваЯ
В який жодне нормальне яйце не влізало.
Розвідка Маші• 03 марта 2025
Ответ дляНеправдиша
Лучше я промолчу, потому что половина на меня набросится с подколами про биологию, а вторая будет в шоке и яйца есть перестанет)) Справедливости ради, это редко бывает..
Алина-1240• 03 марта 2025
Мляха,помойте губкой под краном аккуратно и переложите в чистый многоразовый лоток.тоже проблему нашли
Неправдиша• 03 марта 2025
Ответ дляРозвідка Маші
Ні, ну 2 чи 3 жовтка це ще й цінується...з зародишем чи що?
Розвідка Маші• 03 марта 2025
Ответ дляНеправдиша
Нет, нет)) Я не о том)