Снідаю авокадо• 03 марта в 20:29

Уже второй день болит горло, ангина.

Как уменьшить боль?
К врачу попасть не могу пока, я не в Украине, здесь с этим сложно.
Поторописька• 03 марта в 20:30
Точно ангина ?
Или вы так называете боль в горле ?
Топтунша• 03 марта в 20:30
Ну, так лекарствами же Только, если вы не в Украине, то вряд ли купите((
Знаю бакси• 03 марта в 20:30
леденцы для горла тоже не продаются в свободном доступе?
Топтунша• 03 марта в 20:30
Ответ дляЗнаю бакси
Они всегда и везде есть в свободном доступе
Тримбулька• 03 марта в 20:30
Моя донька 14 років так само захворіла, почалося з горла, зараз свист вже. Не за не знову..
Зараз поїсть і дам антибіотик.
Love_Love_Love_• 03 марта в 20:31
Саме головне полоскання, кожні 20-30 хв хочаб по 5-6 ковтків з антисептиком: сільсода або ромашка
Знаю бакси• 03 марта в 20:31
Ответ дляТоптунша
ну мало ли, вдруг автор в тундре
Топтунша• 03 марта в 20:31
Ответ дляЗнаю бакси
ну мало ли, вдруг автор в тундре
Та да...
Поторописька• 03 марта в 20:35
Ответ дляТримбулька
Зараз поїсть і дам антибіотик.
От куда вы знаете как болеет автор ?
И зачем антибиотик без анализа ???
Да будет так• 03 марта в 20:51
Полоскання - шавлія, ромашка. Теплі (не гарячі) напої, не залпом, а помаленьку. Льодяники з антисептиком.
Вишневий цвіт• 03 марта в 21:06
У доньки боліло горло, розпухла одна мигдалина, паратонзиліт, абсцес, різали 2 рази, аб, все по повній, не ангіною єдиною...
Доль Чекомбана• 03 марта в 21:06
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3582166 читайте пост 29
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3582166-1 читайте пост 34-36.
Вишневий цвіт• 03 марта в 21:07
Ответ дляLove_Love_Love_
При ангіні- до дупи, потрібен аб