Прагматик флегма• 03 марта 2025
Вірус просто атас
Ніс не дихає від слова зовсім. Судиннозвужуючі помагають на 1-2 години. Від цього болить голова. Дитині 14 років. Такий стан від учора.
Температура 37.
І болить горло, від недавно,може 3-4 години тому. Дала смоктати трихісан. Каже трохи легше але не дуже. Горло просто ледь червоне, без нальоту
Ще завтра подивлюсь, а якщо не полегшує то в середу до лікаря піду.
Що ще дати від горла і як розблокувати ніс ?
Температура 37.
Мовчу, але хочу• 03 марта 2025
Мої геть злягла. Теж 14.
І мало пє зараза. Але пішло вниз і кашляє капець🥹
Прагматик флегма
• 03 марта 2025
Ответ дляМовчу, але хочу
Мої геть злягла. Теж 14.
Моя п´є багато. Почуває себе нормально, але ніс і горло. Ну і температури немає. Трохи покашлює, каже починає горло лоскотати і хочеться кашляти
Лепетун• 03 марта 2025
Нам виписали цей препарат. І він дієвий, слава Богу. За день вже краще, хоч температура вище 38 не піднімається. Для носа антігістамінне обов´язково. Сказала нурофен від температури. Доречі, парацетамол взагалі не допомагає, хоча якісний імпортний.
Бронетапці• 03 марта 2025
У меня сухой кашель уже месяц не проходит ,кажется что от кашля аж мочевой ослаб, подсыкиваю по 2-3 капли ,капец просто .
Как в анекдоте ,кашель сухой ,а трусы мокрые
Лепетун• 03 марта 2025
Ответ дляБронетапці
Краплі стоптусін тева не пробували? Вони саме від такого кашлю.
Бронетапці• 03 марта 2025
Ответ дляЛепетун
Не пробувала, дякую
ПоЗиТиВнАя• 03 марта 2025
Ответ дляЛепетун
Забула, цей препарат
Этот препарат назначают только если подтвержденный грипп. На любой вирус его не пьют.
Прагматик флегма
• 03 марта 2025
Ответ дляЛепетун
Ви про трихісан? Антигістамінні дам, щось геть забула. Температура 37,5 то я не збивала
Сито для думок• 03 марта 2025
У мене було те саме. хвороба в 2 захода. вот через місяць трохи краще. біль у горлі, до 37,5 температура і кашель-першение
Лукава Кішка• 03 марта 2025
М-да. Думала, тут жах-жах, а тут темп 37 і соплі. Другий тиждень лікую пневмонію, темп нижче 38 збити не могли тиждень, зараз просто падаю, встаю і свідомість втрачаю, кашель, набряк легенів, дексаметазон щодня ін´єкції. І це в мене нормальний лікар,що постійно на зв´язку. І так, вірус жахливий
СпайдерВумен• 03 марта 2025
Ответ дляЛукава Кішка
Одужуйте!
Прагматик флегма
• 03 марта 2025
Ответ дляЛукава Кішка
Ого го, одужання вам якнайшвидшого
Не служанка• 03 марта 2025
Для носа пораджу парові нгаляції і гріти сіллю. Мені допомогло розблокувати. Видужуйте
Елена 1919• 03 марта 2025
С носом было так само.это ужас,еле пережила.перестала капать вообще.пила антивирусное,ингаляции декасаном от кашля.нос через пару дней прошел, очень много горячего компота из малины пила.