ПростоБелка• 03 марта в 23:12

Почему считается, что бедные тратят деньги неправильно?

И из-за этого у них нет денег. Как вы считаете, есть доля правды или нет?
ничевока• 03 марта в 23:14
Бред собачий. В мене була з. п. 8000 що там тратити? Зараз більше 40000, то що хочу тоті купляю і не думаю, що правильно, що ні
Регионщица• 03 марта в 23:15
Немає. Ну якщо не брати до уваги алкашню, наркєтів та лудоманів.
Пишна молодиця• 03 марта в 23:23
Є і такі, які неправильно витрачають, а є такі, які правильно, і все одно бідні.
Ворона• 03 марта в 23:23
Кем считается?
Если денег не хватает, то как их не трать - их не хватит.
Prervana• 03 марта в 23:23
Если вы прям о бедных говорите - то там в принципе нечего тратить, хоть правильно хоть неправильно.
Дайте подуться• 03 марта в 23:26
Ответ дляничевока
Что там покупать на те 40к?
Просто Фіфа• 03 марта в 23:31
Ответ дляничевока
Это в $ или €?
Просто Фіфа• 03 марта в 23:31
Ответ дляДайте подуться
Что там покупать на те 40к?
Та может там $
Замулена ріка• 03 марта в 23:32
В мене немає грошей, бо в мене шопінг, піца, кава, подарунки, я транжира, спускаю все, не думаючи про завтрашній день.
Мальчижка• 03 марта в 23:40
Думаю так і є. Я витрачаю багато на паління, таксі, каву, одяг, їжу в закладах. Тимчасово не в Україні і звісно, цей середній денний чек вище. Якщо скласти все разом, за 3 роки, це достатня кількість грошей, щоб кудись їх вкласти на старт
Леди_в_ночи• 03 марта в 23:44
Ответ дляВорона
Кем считается?
Ну не скажите. Пример подруги. Денег реально не хватает, продукты по акции, одежда по акциям, все по акциям. Но нагрести кучу свечек для дома, каких то пахучек, спреев ароматизированных, банки с палочками пахучими и ещё куча ненужной дряни. Но зуб запломбировать денег нет
Курочка• 03 марта в 23:44
Так, частково правда. По перше, іноді це економія заради економії, коли на сірниках економлять, спалюючи газ (як приклад). Замість того, щоб зайнятися розвитком і зароблянням грошей - всі ресурси кинуті на ’зекономити’
І по третє, таки не вміють розпоряджатися грошима: з витратами та збитками користуються економічною продукцією: наприклад, беруть швидкогроші, закладають за безцінь у ломбард, щоб потім викупити втричі дорожче, беруть гроші з кредитки, і не вистачає клепки повернути вчасно, не розуміючись на законах економіки, таких як (примітивні приклади) купили гроші, через два тижні - хопа, грошей немає, пішли обміняли. Тут можна довго і нудно приводити приклади. Якось в селі бабусі жила надто бідна родина, мати одиначка лінтяйка і діти від різний батьків, з якими не була у стосунках. І от вона отримувала гроші в конторі, йшла купляла фанту чипси цілу торбу, снікерси та іншу хрінь. Через тиждень вже не було грошей і вони знову голодали. Потім їй приносила поштарка ’дитячі’ - могла на всі купити жуйки, ну і гасло по життю: всіх грошей не заробиш ... чого його напрягатися ?
Мальчижка• 03 марта в 23:45
Доречі, можливо комусь буде корисно, сьогодні робила для себе добірку книг, частково і про фінанси. Хочу налогодити це перш за все в голові. Також є якісь додатки, треба приділити час та знайти щось корисне на цю тему.
Курочка• 03 марта в 23:50
Ой, не перечитала свій допис. Замість ’купили гроші’ читати ’купили долар’
Обращеница• 04 марта в 00:29
Во-многом так и есть. Тут тоже периодически такие темы бывают показательные. Про наследство. Как люди получают квартиру в наследство и планируют продать, чтобы машину купить или просто планируют спустить деньги наследства на «пожить по человечески». Вот в этом и проявляется. Понятно, что когда у человека зп 15тыс еще и надо ребенка одной на эти деньги «поднимать», то тут не до «распределения трат» как правило. Тут выжить бы. А вот когда « упало богатство» тут разница в мышлении и видна..))
Просто звязда• 04 марта в 02:27
Ну если они зарабатывают от 1000 евро в месяц и все тратят в ноль, при чем на гульки, то, конечно, ваше мнение имеет место быть. В других случаях, спорно.