YOzhik v tumane• Изменено 04 марта 2025

Трамп призупинив всю військову допомогу Україні

І як довго Зеленский протягне при такому розкладі? Як швидко своє ж оточення почне пресувати його?

Так, в інеті пишуть, що доля США в допомозі Україні складає десь 30-40%. Інше закриває Європа і Україна сама. Але в частині США не враховують такий важіль, як експортний контроль. Вся зброя, яку отримує Україна з Європи та яка має американське походження - питає дозвіл у США. Більше того, критичні компоненти зі США для виробництва зброї - теж отримують дозвіл США. Окремий важиль - старлінк. Буде дивно, якщо не вимкнуть. З грошима схожа ситуація. Гроші від світових інституцій теж контролюються США. Тому долю США у допомозі Україні можна оцінити десь 70-80 %. І, скоріш за все, це буде втрачено.

Так що чекаємо указу президента про пошук альтернативних джерел. Це є так просто...

Ще треба додати розвіддані від США, які теж можуть тю-тю..
ksena555• 04 марта 2025
Ответ дляBransoletka
Ще й Стерненку віддали. Другий крадій після Притули
Якщо стільки лохів повелося, то хто їм винен...
Нормальна думаюча людина ніколи не поведеться на таке
ksena555• 04 марта 2025
Ответ дляReintTycha
Та їм аби побалакати. Самі поляки вже втомилися від війни в Україні. І проти будь-якої допомоги, бо за їх словами вони передали нам вже стільки зброї та гуманітарних, що війну давно можна було б виграти. Якби не розкрадалося та не перепродувалося в ту ж рашку.Занавіс
Я Вам більше скажу, вони зараз верещать що будівництво нового гірськолижного комплексу це за їхні податки🤣
nennsi• 04 марта 2025
ну остановил то остановил.что нам теперь с ума сойти.другие страны дают деньги.вид перестановки доданкив сума не миняеться
Ирина_Б_• 04 марта 2025
Есть спутник Прытулы поэтому протразведданные можно не беспокоиться 💪
frumoasa17• 04 марта 2025
Ответ дляLudaSHS
Ну якщо брати загалом то в епоху глобалізації повного циклу не має навіть у диктатур, он навіть Инь залежить від рашки чи китаю.
Від Китаю більше.
Але такими темпами точно скоро всі будуть намагатися все самі, як колись.. Ці дозволи і заборони побачили вже, як працюють в негативний бік.
Без_паніки• 04 марта 2025
Ответ длявре_Динка
за те щоб замість того щоб вкладатися і розвиватися як самостійна стійка держава - все розкрадалося і розпилювалося
так, і це також(
LudaSHS• 04 марта 2025
Ответ дляfrumoasa17
Від Китаю більше.
Дозволи/ заборони затягнули війну. Якби не ’ керована ескалація’ (
GEA66• 04 марта 2025
Ответ длявсем надо
У вас пустая болтовня. У меня реальное положение дел в Европе. Завод Фольксваген выкупил Китай.
Volkswagen Group China (VGC; кит. 大众汽车集团(中国)) — китайская дочерняя компания немецкого автомобильного концерна Volkswagen Group в Китайской Народной Республике .Не надо постить ерунду.Контрольный пакет акций Volkswagen AG принадлежит компании Porsche Automobil Holding SE.
ReintTycha• 04 марта 2025
Ответ дляksena555
Так. Тому, не варто тішити себе ілюзіями, що світ нам співчуває
ReintTycha• 04 марта 2025
Ответ дляИрина_Б_
До речі, сьогодні всі всі інформаційні сайти пишуть , який то корисний той супутник. До цього часу - мовчали
coch100• 04 марта 2025
Ответ дляReintTycha
Это на фоне того, что передача разведданых тоже остановлены?
Ирина_Б_• 04 марта 2025
Ответ дляReintTycha
почему молчали? когда он его купил тоже обсуждали, снимки рассматривали) просто обсуждаем что и без помощи США мы все сможем
ReintTycha• 04 марта 2025
Ответ дляИрина_Б_
Так. Коли воювати підуть усі. І вчителі, і комунальники, і ін заброньовані. Як було під час Другої. І накладуть на нас примусові позики
frumoasa17• 04 марта 2025
Ответ дляLudaSHS
Згодна, що через них війна і затягнулася.
Тобто будь-яка адміністрація в Білому домі не розглядає поразку раші. Ці взагалі у відкриту рятують її.
Ирина_Б_• 04 марта 2025
Ответ дляReintTycha
совершенно верно