Скромняшка• 04 марта в 09:25
Порекомендуйте спеціаліста Київ (підозрюю аутизм)
Дівчата, доброго ранку. Дитині 11 місяців, є багато дивного в поведінці та розвитку, дитина не перша є з чим порівняти. Порекомендуйте спеціаліста до кого можна звернутись у Києві. Дякую
Забобонний фрукт• 04 марта в 09:28
раньше 1,5 лет обычно сложно чтото сказать.поэтому к психиатру пока идти не вариант. идите к неврологу
ДинамоКит• 04 марта в 09:37
Мы тоже к мирошнику обращались. Психиатр Кузнецов , но попозже , очень маленький ребенок. И надо исключить неврологию.
Накладні мюслі• 04 марта в 09:39
Олена Синиця. У фейсбуці знайдіть. Вона логопед з величезним досвідом роботи з аутистами. У неї центр є в Києві. Вона і невролога нормального порадить.
Скромняшка
• 04 марта в 09:39
Ответ дляДинамоКит
У вашої дитини аутизм?
Замулена ріка• 04 марта в 09:45
спеціаліста не пораджу,
раджу вести докладно щоденник розвитку дитини, а також збирати відео з її ’комунікаціями’
ПробілНеПрацює• 04 марта в 09:54
Ответ дляНакладні мюслі
Логопед з неврологом аутизм не діагностують. Психіатр потрібен
Страхованная• 04 марта в 09:55
У детей бабы Даши и репяховой тоже в свое время подозревали. Посмотрите их сохраненные папки на страницах, там есть ссылки на специалистов и центры.
Я у своего ребёнка тоже подозревала. В итоге, оказалась сенсорная алалия.
Ответ дляЗамулена ріка
спеціаліста не пораджу,
+++
Додам що якщо 1,2 не буде вказівного жесту, то вже йти до психіатра. Неврологи в цьому питанні не компетентні
Які звуки видає дитина? Лепет є?
Ответ дляСтрахованная
Що дуже схоже на аутизм, але не аутизм . І теж потрібна дуже серйозна робота аби адаптувати дитину до зовнішнього світу
Страхованная• 04 марта в 10:01
Ответ дляtarveldy
Да, много схожих симптомов и поэтому их путают. Но с алалией можно выйти в абсолютную норму. У нас ребенок не отличается ничем, но на это надо время и силы!
Скромняшка
• 04 марта в 10:04
Ответ дляtarveldy
+++
Які звуки видає дитина? Лепет є?
Вказівний жест в нього є, він показує пальчиком, наприклад, якщо бачить собаку, то може показувати на неї пальчиком. Але він не виділяє мене як маму, не спілкується (невербально і звуками), не любить дотики. Лепет був з 6,5 місяців до 8, потім з 9 до 10 десь. Зараз дуже рідко ма, ба, практично немає. Але він постійно вокалізує. І це не як спілкування, а просто пересувається по квартирі і або пищить на одній ноті, або щось типу іаіаіаіаіаіа і так безкінечно. Також дуже багато дивних рухів руками, почав бити себе по вухам, їсть все що попадеться під руку, кожну соринку з підлоги, папір, облизує все. А прикорм не йде, майже нічого не їсть. Багато чого дивного і ненормального в поведінці( а головне відсутня комунікація
Ответ дляСкромняшка
Поки , як вам радили ведіть щоденник, десь з рік і 4 , зверніться до психіатра за консультацією. А як з емоціями?
ПС. В старшого мого сина сенсорна алалія, ЗПР - зараз це називають атипічний аутизм, в меншої є затримка розвитку ( що дуже налякало) через фізіологію, вона маленька . На початку допомогли розвивашки, самі звичайні заняття з раннього розвитку. Вони дадуть вам розуміння що не так і куди рухатись.
А от слух перевірте вже зараз
Ответ дляСкромняшка
Слух перевіряє сурдолог , те що здається дитина чує може бути оманливим
У будь-якому випадку вас направлять впершу чергу перевірити слух, і це буде перше питання у невролога і психіатра
Скромняшка
• 04 марта в 10:31
Ответ дляtarveldy
А от слух перевірте вже зараз
Він посміхається, розсмішити дуже важко, іноді виходить якимись звуками, але рідко і це не заливистий сміх. Здивування бачу чітко, страх. Я возила його на тому тижні до невролога в клініку бадді у Києві, мені порадили. То він його кликав по імені він на нього реагував, але коли кличеш голосно і чітко. Бо так взагалі на імʼя не дуже реагує.
Скромняшка
• 04 марта в 10:31
Ответ дляtarveldy
А от слух перевірте вже зараз
Тяжко чекати і нічого не робити
Бо час іде, а розвиток наче ні
графиняВишенка• 04 марта в 10:36
Почитайте инстаграм доктора dr.yuliia_vale.
У нее есть про РАС, аутизм.
Она из тех, кто советует не ждать, а как можно быстрее компенсировать.
У нее есть про РАС, аутизм.
Ответ дляСкромняшка
Тяжко чекати і нічого не робити
Бо час іде, а розвиток наче ні
Так робіть, от прям сьогодні запишіться на розвивашки. Це здається дурнею і типу я сама не гірше, але ні. Вдома ви розумітимете що і як робити і як займатися
Я дуже вас розумію, може як ніхто розумію .
Ну і сурдолог
ДинамоКит• 04 марта в 11:00
Ответ дляСкромняшка
У вашої дитини аутизм?
Нет. Нарушение метаболизма. Высокий аммиак. Из за этого задержка развития
Скромняшка
• 04 марта в 11:35
Ответ дляДинамоКит
Ми були у генетика метаболічна в охмадиті, дали направлення на аналізи, але ще не здали
ДинамоКит• 04 марта в 11:38
Ответ дляСкромняшка
Натощак делайте. Мы там сдали после еды, результаты другие. Гомоцистеин , аммиак, орг кислоты мочи ( моча после ночи утренняя)
Скромняшка
• 04 марта в 11:52
Ответ дляДинамоКит
Аминокислоты крови тоже желательно глянуть
Вони там дали направлення на аналізи, які саме я не знаю. Можливо у вас є лікар, якого б ви могли радити, що вас веде?
ДинамоКит• 04 марта в 11:54
Ответ дляСкромняшка
Только не Галаган .
Замулена ріка• 04 марта в 14:41
Ответ дляtarveldy
+++
Які звуки видає дитина? Лепет є?
указательный жест не всегда показатель,
про звуки - вопрос ко мне??)
О звуках вопрос маме - автор, в каком возрасте вокализации младенца изменились интонационно? Если не можете сказать наверняка - еще раз обращаю внимание на совет - ведите подробный дневник изменений в развитии ребенка. Грамотному специалисту он позволит поставить правильный диагноз в раннем возрасте.
про звуки - вопрос ко мне??)
Ответ дляЗамулена ріка
указательный жест не всегда показатель,
про звуки - вопрос ко мне??)
Згодна повністю з вами
Автору писала , вона ж читає все
Скромняшка
• 04 марта в 15:27
Ответ дляЗамулена ріка
указательный жест не всегда показатель,
про звуки - вопрос ко мне??)
Раніше їх не було, був лепіт. А місяців в 10 зʼявились ці вокалізаціі.
Замулена ріка• 04 марта в 17:01
Ответ дляСкромняшка
я не про ’вокалізації в 10’ ( дото ж ми з вами можемо по-різному розуміти термін ’вокалізації!)... так - це інше. Я про ті, нормотипові звуки, які видає дитина у період новонароджуванності і до гуління! Ось, вже на тому етапі, в наявності, або відсутності інтонування в вокалізації, можно знайти ’ненормотиповість’, та не обовязково то ознака А. Тому і кажу, втретье, про важливість фіксации фактів
Накладні мюслі• 04 марта в 20:12
Ответ дляПробілНеПрацює
Я про це знаю. Я кажу не про діагноз, який в 11 місяців не поставлять. Я кажу про спеціалістів, які за 15 хвилин бачать, що не так.
Скромняшка
• 04 марта в 20:24
Ответ дляНакладні мюслі
Я не можу чомусь знайти її на фейсбук (Олену Синицю)