Коренная киевлянка• 04 марта 2025
Колега побив іншу колегу. Я ейчар. Як розібратись і яку бесіду провести?
Зараз будете казати що я непрофесійна, але таке бачу вперше.
Що мені розповіли колеги: були між ними якісь шури-мури, посварились. Вона підійшла до нього миритись і поцілувала в щоку, він дав ляпаса і відштовхнув її в інший бік .
Розбиратись їх керівник сказав мені. Що говорити?
Акукарача• 04 марта 2025
Ответ дляСекретница
Тема - бред троллячий, а ответы еще хуже)))))) Домоседок понесло в тупость
Офисный тролль зашёл теперь, как 3-я сторона со своим ’янипонимаю’ и добавил мордобоя.))
ЖонДуан• 04 марта 2025
Це якісь робітники складу чи офіс? Особливо цінні співробітники? Зустрітися з обома, сказати, що така поведінка неприпустима (як поцілунки, там і бійки та приниження), якщо є змога розвести їх на різні ділянки роботи - зробити це і попередити, що за порушення трудової дисципліни буде звільнення. Реально можна попросити написати пояснювальні щодо інциденту на роботі. Звільнити справді важко, але може. заспокояться + буде письмовий доказ, що вже були питання до трудової дисципліни
Коренная киевлянка
• 04 марта 2025
Ответ дляЖонДуан
Офіс