❗️ЄС призупиняє розробку нового пакета військової допомоги Києву на €20 млрд через Угорщину, – Politico.
Вони з нас дикобраза зібрались робити. Дикобраз у них давно Польща. Ми так - сіра зона.
Пора перестати чмирити трампа. Бо буде біда. Вже ми вибрали таких партнерів, треба підкорятись
Це тиск, інструмент шантажу, змі і пости в соцмережах будуть нарастати в цій емоційній площині.
Не тільки це вивалять , про позицію Орбана всі давно в курсі
Будуть всі важелі задіяні, бо важелів на пуйла не має. Тиску на пуйла не має. Слабка Украіна - ось перепона для величі Трампа.
Покажуть силу через приниження слабкого.
Ответ дляLudaSHS
Партнери, яких ми заслужили
Ответ дляlilu1990
Партнери, яких ми заслужили
Да що ви повторюєте раз за разом, і шукаєте знову ’ партнерів’.
Наче народилися тільки.
Всюди завжди не партнери - а ситуативні союзники, кожен день в світі щось змінюється. В бізнесі, економіці, геополітиці. Ми сприймаємо все через сталий образ Світу 20 сторіччя, нажаль то вже минуло.
Тому, потрібна ракетна програма і свої бомби кожній країні, що хоче існувати на мапі світу
Наче народилися тільки.
Ответ дляLudaSHS
Наче народилися тільки.
Щодо останнього речення. Якось виглядає, що в сучасних реаліях нам просто не дозволять укріплювати нашу обороноздатність?
alenka3108• 04 марта в 11:30
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
как вы собрались подчиниться трампу.. поясните?
Надягнути костюм і відсмоктати йому в овальному кабінеті, як же ще.
Одяг та сумки• 04 марта в 13:13
Ответ дляalenka3108
арабський шейх без костюму у сукні і трамп йому посміхається- тому не допоможе костюм
alenka3108• 04 марта в 14:23
Ответ дляОдяг та сумки
Та ясно, костюм то лише привід. Я взагалі не прихильниця зе, але те, що відбувалось в овальному кабінеті з боку трампа і венса, то повний триндець. По нашому також є нюанси, але на фоні двох гопників з претензією « поясни за шмот, та дякую» то дитячий лемент.