Без образів• 04 марта в 12:57
Хто малював картину по номерах, покажете що вийшло? Хочу спробувати
Безлім на все• 04 марта в 13:00
Я лично не рисовала, мне терпения не хватит но дочь подросток уже 3 нарисовала и несколько алмазных мозаек сложила в картину.
ИзЮмрудная• 04 марта в 13:00
Elena_Kiev_Solomenskiy• 04 марта в 13:00
потом эти картины ставят на первом этаже у лифта, когда надоест
Без образів
• 04 марта в 13:01
Ответ дляИзЮмрудная
Мой антистресс
Могу под аудиокнигу или с мыслями своими сидеть долго,рисовать.
Гарно вийшло
Анчо Ус• 04 марта в 13:04
Єдина, яку до кінця домалювала. У мене терпіння не вистачає . Тепер завжди стримую себе, щоб не купити, бо розумію що довго буду малювати
Простоваля• 04 марта в 13:10
Ответ дляИзЮмрудная
Мой антистресс
Друга гарна, теж хочу щось подібне
Котики-муркотики• 04 марта в 13:28
Ответ дляФуліганка
Цю недавно домалювала
Красива! Що це за виробник?
Без образів
• 04 марта в 13:29
Ответ дляdulenok
вот эту даже купили
За скільки? І як продавали? Через олх?
Без образів
• 04 марта в 13:33
Ответ дляtimyrkina
це мої дві, які намалювала. Обидві на подарунок. Ікона мамі - висить у неї в кімнаті.
Дуже гарні
Простоваля• 04 марта в 13:35
Кракадэ• 04 марта в 14:28
Ответ дляИзЮмрудная
Мой антистресс
Это мой релакс.👍🤫👍