Позитивна• 04 марта 2025
Хто вчився на редактора, але не працює за фахом, зайдіть?
Можливо, хтось вчився на редактора/журналіста, але не вийшло з роботою чи карʼєрою? Можливо, хтось має диплом редактора, але без досвіду роботи, чи той досвід був багато років тому (велика перерва в редакторській діяльності). Можливо, хтось здобув цю професію, але зрозумів «не моє», тощо. Розкажіть, де знайшли себе, як швидко знайшли роботу? Дякую
Леди Г• 04 марта 2025
В мене працює помічником хлопець.Вчився на журналіста,не пішло.Шукав де більше заробляють і прийшов до нас.Не подобається,але вже є сім´я і треба заробляти гроші 35 років
Позитивна
• 04 марта 2025
Ответ дляЛеди Г
А що робить ваш помічник? Це офісна робота чи інше?
Позитивна
• 04 марта 2025
Ответ дляMira-a102
Вас Аня зовут, да?)
Ні. Цікаво, чому Аня? Думаю, моя історія не унікальна. Коли вчився, але не вийшло. Я запитала саме про редактора, бо маю такий диплом та невеликий досвід (багато років тому).
Леди Г• 04 марта 2025
Ответ дляПозитивна
Керує сучасною виробничою лінією.Вартість якої 49млн$
Прийшов,тому що потрібна була людина з володінням англійською.Сервісне меню не повністю локалізоване,лише поверхнево.Далв все англ,або нім.
Леди Г• 04 марта 2025
Ответ дляПозитивна
Ваша історія не унікальна не тільки серед редакторів,а серед будь якої спеціальності.В нас десь 70% з вищою освітою.Є менеджери,маркетологи,управлінці,економісти,юристи,хіміки,геолог,навіть анестезіолог є,та ін.Всі вони не знайшли собі роботи після навчання.
Прийшли й працюють.Інші 30 після СПТУ.,чи коледжів.
Стрибну в гречку• 04 марта 2025
Ответ дляФсеСама
Как вариант попробуйте писать сценарии.
Писати можно, автору, як я зрозуміла, заробляти гроші треба
ФсеСама• 04 марта 2025
Ответ дляСтрибну в гречку
За сценарии платят деньги. Вы не знали?
Стрибну в гречку• 04 марта 2025
Ответ дляФсеСама
За сценарии платят деньги. Вы не знали?
Ну, то скажіть автору, де знайти того, хто платить. А ,ви не знали ,що пишуть сценарії не один день і не місяць? Ще, можно автору до сценарія, запропонувати свою газету випускати.
ФсеСама• 04 марта 2025
Ответ дляСтрибну в гречку
У вас все?
JannyMoney• 04 марта 2025
Быстро нашла. Ответила на вакансию.
Редактировала статьи и сайты на немецком.
Мне было по кайфу.
Сейчас работаю в другой сфере.
Считаю что эта сфера редактор корректор на ин. яз. будет вымирать как и переводчики письменные как и копирайтеры.
джи пи ти захватывает мир)
Мне было по кайфу.
Сейчас работаю в другой сфере.
джи пи ти захватывает мир)
Позитивна
• 04 марта 2025
Ответ дляЛеди Г
Дякую за відповідь. Також шукаю, де б заробити. Дивлюся на диплом, але давно час минув, все з нуля треба, та й вік вже давно не 25.
Позитивна
• 04 марта 2025
Ответ дляЛеди Г
Дякую
Позитивна
• 04 марта 2025
Ответ дляФсеСама
Как вариант попробуйте писать сценарии.
Дякую. На сценариста - тут і досвід, і роботи мати треба, з нуля не візьмуть (мета не лише творчо знайти себе, це було б круто; мета - заробити).
Позитивна
• 04 марта 2025
Ответ дляСтрибну в гречку
Дякую. Так, вірно, гроші заробляти. Ідея зі сценаріями - класна, але в мене немає досвіду, зовсім, впевнена, з нуля точно не візьмуть. Плюс в мене величезна перерва в роботі за професією.
Позитивна
• 04 марта 2025
Ответ дляJannyMoney
Быстро нашла. Ответила на вакансию.
Мне было по кайфу.
Сейчас работаю в другой сфере.
джи пи ти захватывает мир)
Мне было по кайфу.
Сейчас работаю в другой сфере.
джи пи ти захватывает мир)
У вас гарний рівень німецької, так? В мене скромна англійська, c1 нема.
Позитивна
• 04 марта 2025
Ответ дляНе будь КакСвета
редагування, видавнича справа? Київ?
Так. Видавнича справа та редагування, Київ. Це диплом:-) і досвід був, але величезна перерва в роботі за фахом (тривалий час робота зовсім в іншій сфері, тому в редагуванні прогалина, яку слід або наздоганяти, та не впевнена, чи впораюсь, або шукати іншу сферу). Тому й тему створила.
Не будь КакСвета• 04 марта 2025
Ответ дляПозитивна
колега... кпі
бажаю Вам успіхів, зараз складний час, але... щось знайдеться.
зверніть увагу на телеграм канали, можливо, там потрібні редактори, або зробіть свій власний )
Позитивна
• 04 марта 2025
Ответ дляНе будь КакСвета
колега... кпі
Дякую велике. А ви працюєте за дипломом чи в якийсь інший напрямок пішли?
Не будь КакСвета• 05 марта 2025
Ответ дляПозитивна
В зовсім інший, і вони ще й мінялися, ці напрямки, як і все життя...
Розкажу Вам веселу історію: коли ми вперше зібралися групою, гуляли біля Софії і трохи хизувалися своїми здібностями, книжками (золотий рік Петрівки).. І одна моя нова одногрупниця слухала, слухала нас, дуже амбітних, і сказала: ’Я не знаю, що там у Булгакова, а вийти заміж якнайкраще треба вже в інституті. Крапка’. Щось у цьому є))
Позитивна
• 05 марта 2025
Ответ дляНе будь КакСвета
Дякую
Не будь КакСвета• 05 марта 2025
Тільки що побачила, можливо, буде вам цікаво
ТГ «Инсайдер» ищет редактора ленты новостей - мы расширяемся
Главные требования:
▪️понимать, что такое качественная журналистика и иметь соответствующий опыт;
▪️понимать общественно-политическую ситуацию в стране/мире;
▪️знать разницу между «Калибром» и «Кинжалом», структуру комплекса Patriot и другими видами вооружений;
▪️ориентироваться в Google-картах и географии боев;
▪️быть креативным, иметь чувство юмора,
уметь интересно и доступно писать посты ’без воды’, кратко и понятно.
Нужны настоящие профи с опытом. Оплата - выше всех на рынке. Требования к уровню профессионализма - аналогично.
Заполняйте форму и проходите собеседование –
Главные требования:
▪️быть креативным, иметь чувство юмора,
Баба_Воля• 05 марта 2025
Авторе, і я з такою освітою і якраз зараз геть на роздоріжжі, куди йти і що робити далі. Останній раз редактором працювала у 2015 році, і років мені вже немало((
Позитивна
• 05 марта 2025
Ответ дляБаба_Воля
У мене схожа картина. З посади редактора пішла дуже давно, перейшла в іншу сферу (але там неофіційно, та й не склалось по грошах, словом таке). Також думаю, що і досвід редактора втратила. Адже зараз стільки знань вимагають (читала описи вакансій), я й половини тих сучасних програм не знаю. Думаю/гадаю, в яку сферу йти. Якщо навчання, то вже не потягну. Хіба курси? Не знаю навіть. Звʼязків нема. Та й молодь, певно, більш обізнана в цій сфері. Шкода, що ще й обмеження по віку в деяких вакансіях, бо часто бачу, що хочуть до 37. Ви про яку сферу думаєте, якщо не секрет?
Баба_Воля• 06 марта 2025
Ответ дляПозитивна
Наразі взагалі не знаю щодо сфери. Вчитися - це треба час і кошти. Зв´язків теж не маю. Складно все так((