Perfect look• 04 марта 2025

Это как вообще понимать?

❗️Україні доведеться обирати, що саме захищати: аеродром, електростанцію чи завод зі зброї, через дефіцит ракет-перехоплювачів для п’яти систем Patriot, — FT

Українська влада вважає, що припинення військової допомоги від США призведе до втрати територій, пише Politico з посиланням на неназваного високопоставленого українського чиновника.
Olga_72• 04 марта 2025
Ответ дляPerfect look
Вы с двух акков строчите ?
Я же это не вам писала
И где я такое писала про прекращение поставок = мир , пруфы ?
Или клевета это норма ?
Те що ви мені вранці писали ви забули?
автор Perfect look • 04 марта 2025
Ответ дляLudaSHS
Це загальний допис до всіх, але мені памʼяталося що Ви, як Прихильник Трампа колись і писали про зупинку зброї.
Где я такое писала ?
Хоть один пруф будет ?
Или я тоже могу про вас всякую клевету писать ?
Я не поклонник трампа, была надежда, что он остановит это выгодным для нас способом, но увы
LudaSHS• 04 марта 2025
Ответ дляPerfect look
Это не новость.
Нам что делать ?
Вище писала
Зараз будуть шорхи по угоді по надрам, потім декілька сценаріів, що залежать від настрою трампа
_Irina-K_• 04 марта 2025
Тю. А що тут не зрозуміло? Ми ж тепер горді і підтримуємо, що нам та допомога. Вже за 3 роки своє налагодили, виробництво, фінансування і т.д. Тож посміхаємося і підтримуємо далі.
LudaSHS• 04 марта 2025
Ответ дляPerfect look
Ну, мы видим как наладили, Штаты не дают ничего, ЕС тоже, только ракеты к ПВО в течении 5 лет.
Свое ? Так нет ракет к ПВО, как делать свое, если раша все загасит ?
Воно на паузі все до продовження шантажу України. Вже третій раз пишу. Це етап.
Ніякого щелчка пальців і мир не буде.
автор Perfect look • 04 марта 2025
Ответ дляOlga_72
Те що ви мені вранці писали ви забули?
Так скрин покажите, что я вам писала ?
К чему эта ложь ?
автор Perfect look • 04 марта 2025
Ответ дляLudaSHS
Ніякого щелчка пальців і мир не буде.
Ок, мира быстро не будет, то сколько ждать ? Год - два - пять ?
И как это возможно если раша нам энергетику вынесет ?
sky-labs• 04 марта 2025
Ответ дляPole
Звісно, що ні.
Але інформація в статті подана таким чином, ніби для нас це буде великим відкриттям.
Запасайтесь попкорном, чтобы наблюдать за согражданами - им все это будет вновинку.
LudaSHS• 04 марта 2025
Ответ дляМоpгана
Що буде цієї неділі чи що буде цими тижнями?
Як думаєте?
Різне, дуже багато подій що можуть статися і чинників впливу. . Залежить від того, наскільки пуйло потрібен трампу для Китаю, і ядерної угоди Ірану. Бо він простить пуйло бути посередником з Іраном, залежить чи підпишуть угоду про копалини, як лобі Ес на трампа спрацює, які діі а не триндьож будуть Європи.
Від дій на фронті залежить. Від того наскільки трампа розведе пуйло, від позиціі Сі, з трампом буле зустріч? Чи контакти.
Да багато чого станеться ще. Весь аналіз зараз в трубу, бо трамп ірраціональний і не мислить, як стратегія Сша раніш була.
LudaSHS• 04 марта 2025
Ответ дляPerfect look
Так в том то и дело, что все слились.
Нам что делать ?
Клікніть на мій нік
І знайдіть відповіді
_Злата Ibra_• 04 марта 2025
Ответ дляPerfect look
Ну, мы против
А делать то что ? Чтоб не забрали ?
Ничего.
_Злата Ibra_• 04 марта 2025
Ответ дляSeehund
Не думаю, что США захочет взять.
Посмотрим
автор Perfect look • 04 марта 2025
Ответ для_Злата Ibra_
Ничего.
В смысле ничего ? Сидеть наблюдать пипец?
LudaSHS• 04 марта 2025
Ответ дляPerfect look
Где я такое писала ?
Хоть один пруф будет ?
Я читала раніш різне ваше. Що саме ви надіялися? Яку Угоду підпише трамп? Який сценарій?
LudaSHS• 04 марта 2025
Ответ дляPerfect look
Ви в мене як в кого питаєте?
Дуже багато сценаріїв
Дева Мария• 04 марта 2025
Ответ дляDElenka_
По линии боевых действий. Гарантии, иностранные миротворцы.
Раша против миротворцев, пока что . Что дальше ?
Моpгана• 04 марта 2025
Ответ дляLudaSHS
Як думаєте?
Тобто ви мали на увазі, що трапиться цими тижнями. Ви так написали, наче у неділю щось важливе має відбутися, тому уточнила.
_Злата Ibra_• 04 марта 2025
Ответ дляPerfect look
А что вы предлагаете делать
автор Perfect look • 04 марта 2025
Ответ дляLudaSHS
Какое разное ? Конкретно ?

Я надеялась на заморозку по линии фронта и усиление армии для защиты.
автор Perfect look • 04 марта 2025
Ответ дляLudaSHS
Ви в мене як в кого питаєте?
Дуже багато сценаріїв
Самый реальный какой ?
автор Perfect look • 04 марта 2025
Ответ для_Злата Ibra_
А что вы предлагаете делать
Я у вас спросила
LudaSHS• 04 марта 2025
Ответ дляМоpгана
А ні , я не про день
LudaSHS• 04 марта 2025
Ответ дляPerfect look
Какое разное ? Конкретно ?

Це неможливо зараз
vasilisa-l• 04 марта 2025
Ответ дляPerfect look
Для этого нужно согласие двух сторон, пуйло согласно
1.Мы по из мирным объектам не стреляем
Пусть теперь они прекратят стрелять по нашим
2. Мы прекращаем разбивать их НПЗ
Они перестают разбивать нашу енергостстему и инфраструктуру
И так постепенно, придем к остановке огня
DElenka_• 04 марта 2025
Ответ дляДева Мария
Так она против всего. Это и подтверждает то, что они договариваться не собираются.
DElenka_• 04 марта 2025
Ответ для_Злата Ibra_
А что вы предлагаете делать
я так понимаю человек предлагает согласиться на все хотелки противника
автор Perfect look • 04 марта 2025
Ответ дляvasilisa-l
1.Мы по из мирным объектам не стреляем
2. Мы прекращаем разбивать их НПЗ
Я только за. Но кто-то это предложил из наших ?
LudaSHS• 04 марта 2025
Ответ дляPerfect look
Самый реальный какой ?
Буде ясно, після, можливого ,підписання угоди про копалини і то там не має одного сценарію, що далі, а доти рф армія буде повзти і обстрілювати.
Якщо економіка рф потребуватиме в кінці 25 р паузи, то є шанс виходити на заморозку.
Якщо вони щось придумають, і мобілізація буде в рф, і трамп дасть їм ресурси через заробіток більший, угоди з пуйло, і зняття санкцій - то фронт буде рухатися більше (
. якщо пуйло обдурить десь і трамп зрозуміє, теж можливі варіанти. І те , все ми не можемо знати.
Olga_72• 04 марта 2025
Ответ дляPerfect look
А кто радуется остановке поставок ?
Можно скрин сообщения?
Здесь как раз наоборот, никто не хочет сидеть без воды и света, когда раша всё разобьет, так как не будет ракет к пэтриотам
Ви в пості задали питання. Хто знає які гарантії хоче Зеленський. Він веде переговори про закриття неба. Висновки що озвучили після зустрічі у Лондоні.
Якщо вам треба цирк підтримати що Трамп устроїв,після переговорів з рашкою, то це не до мене.
Их никто не даст и это сразу было ясно. То зачем это всё?

То вам не потрібно щоб Трамп підписав бумажку на закриття неба, як це зробили Британці, що за день до того умовляли Трампа зробити те саме?
Ви хоч щось читаете крім сплетен?
Он на цьому тижні Румунія прийняла закон що тепер можна збивати дрони над її территорією, до цього не можна було. Такий самий закон зараз в Польші на розгляді. Це не слова. Це вже дії країн Європи.
автор Perfect look • 04 марта 2025
Ответ дляDElenka_
Да ? И где же я такое писала ? Не надоело сочинять ?
Пора уже адекватной дипломатии подключаться, а не истерии и решать вопрос адекватно и мирно, пока не пришлось реально капитулировать и терять всё.