И_В_офигительных_штанах• 04 марта в 17:32
Місто пихатих, гордовитих та нахабних людей
Саме місто Горішні Плавні мальовниче, незважаючи на те, що воно промислове. Уже звикла до міста, однак люди вкрай зверхні, нахабні, як ніби вони всі багатії та займають важливі посади. Живучи у одному будинку не вітаються, діти ходять в один клас, не вітаються. Або буває так вітається через зуби і дивлячись в сторону, ніби робить тобі послугу. У мене по роботі зазвичай приходять люди, які зі всіх сил хочуть задарма, або відбирають нещадно час, бо їм треба. Ви живете у якому регіоні і який там загальний стиль людей?

Love_Love_Love_• 04 марта в 17:34
О Боооооже, от це жесть такі люди як ви.
Чому ви розглядаєте і осуждаєте інших через призму власних комплексів?
Їдьте в інше місто, але і там 10000% щось буде не так і хтось не так вас кружитиме

Дюйм оф о4ка• 04 марта в 17:35
Зммм. Покупала трикотаж там раз пять . Правда, удаленно. Прдавец был очень приветливый.
Love_Love_Love_• 04 марта в 17:35
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Навіть у Полтаві, і те люди простіші
Їдьте до Львова, ми вам здамо квартиру в сорокадорога

Асталависта бэйби• 04 марта в 17:36
Живу в Киеве, здесь всем на всех пофиг и мне пофиг, потому что здесь солянка из понаехавших (я в том числе).

И_В_офигительных_штанах
• 04 марта в 17:36
Ответ дляАшотакоя
Я думала вы про харьковчан
А вы про какие то Горішні Плавні
харків´яни освічені і приємні

Love_Love_Love_• 04 марта в 17:37
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
харків´яни освічені і приємні
Освічені в коханні?

Сусідка зверху• 04 марта в 17:37
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Навіть у Полтаві, і те люди простіші
Я думала, що тема про інше місто України. В Горішніх Плавнях нормальні люди. Не видумуйте

Асталависта бэйби• 04 марта в 17:37
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
харків´яни освічені і приємні
Посмеялась

И_В_офигительных_штанах
• 04 марта в 17:37
Ответ дляДюйм оф о4ка
бо це прибуткові відносини

Кукарикуууууу• 04 марта в 17:38
І чому до мене в усіх містах, де я бувала, відносяться привітно і з повагою? Може, зі мною щось не так?

Сусідка зверху• 04 марта в 17:38
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
бо це прибуткові відносини
То і Ви платіть, не жлобіться
Губки-уточкой• 04 марта в 17:38
Ответ дляLove_Love_Love_
Освічені в коханні?
Ні, в темряві світяться

Love_Love_Love_• 04 марта в 17:38
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
бо це прибуткові відносини
Прибуткові відносини
Судячи по вашим відповідям допускаю що ви в стар пості написали зовсім не те що хотіли сказати

Love_Love_Love_• 04 марта в 17:39
Ответ дляКукарикуууууу
Ви освячена і в прибуткових відносинах😂

И_В_офигительных_штанах
• 04 марта в 17:39
Ответ дляСусідка зверху
давайте не будемо, я тут давно живу. Якщо будеш ввічливим і приємним з ними, то на голову вилізуть

Love_Love_Love_• 04 марта в 17:40
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
І нашо ви там живете з тими акробатами?

Губки-уточкой• 04 марта в 17:40
Ответ дляКукарикуууууу
Бо ви людина іншого стилю! Десь таки перекладач автора підводить

Губки-уточкой• 04 марта в 17:41
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Де ви працюєте?
Топтунша• 04 марта в 17:41
может, причина в том что переименовали город? или это уже село?
главное достижение власти, это вот такие переименования, в том числе и улиц, борьба с памятниками и отмывание миллионов на этом.
вместо социальных программ и помощи населению.
организовали бы вас, сделали какое то улучшение придомовой территории, построили рядом бассейн или что то еще, смотри никто бы не ругался.
стиль жизнь везде одинаков. все зависит от людей, их качеств, их толерантности и дружелюбия. в Днепре с этим тоже не очень.