Сегодня я не я• Изменено 04 марта в 18:17

Наперші ознаки аб´юзерів? Чому ж так? Стереотипи?

Чому в фільмах,кіно майже завжди показують простих роботяг,що вони хороші,добрі чоловіки,роботящі,цінують і піклуються про свою родину,але вони такі простенькі,одягаються у звичайний повсякденний одяг,і не дуже сильно прям такі романтичні,немаєтам наприклад ванни з пелюстками троянд,а ось аб´юзерів і нарцисів показують,які вони на початку стосунків романтичні,так красиво все роблять,красиві слова,дуже дуууже багато романтики,подарунків,переважно вони забезпечені,з красивим будинком на декілька поверхів або з красивою квартирою,з ними на початку стосунків чарівний секс,модно і стильно одягнені,красиві,стильні,доглянуті,дорогий парфум,і клянуться,що любити будуть вічно,спішать поскоріше одружитись,щикарне весілля,клянуться ще у тому,що жінка буде прям як сир в маслі кататись.А потім починається пекло,як тільки вони вступили з ними в шлюб.
Фрекен бок• 04 марта в 18:19
Що за крайності?
Аб´юзи є бідні і багаті
КучМала• 04 марта в 18:20
Бо і в житті так, багатства досягають в основному нарциси, соціопати, психопати
Фрекен бок• 04 марта в 18:20
Стереотипи - це шукати ’багатого’.
Тріль підпільний• 04 марта в 18:21
Сценарій пишуть люди і риси героїв також в житті буває досить різноманітні ситуації і люди.
Бідний не означає хороший а багатий не означає щедрий. Красивий то не є гарантом любові і вірності так що все ну дуже цікаво в житті.
Кіно це відображення життя хоч і постановка і сюжет може бути різноманітним.
автор Сегодня я не я • 04 марта в 18:21
Ответ дляКучМала
Ви праві.Треба бути злим,щоб добитися своєї оцієї цілі.Тоді чому жінки так мріють за них заміж вийти?
Фрекен бок• 04 марта в 18:22
Ответ дляСегодня я не я
Бо вважаю, що це легше, ніж самій чогось досягти в житті.
КучМала• 04 марта в 18:23
Ответ дляСегодня я не я
Бо хочуть швидкої фінансової безпеки
KristinkaCute• 04 марта в 18:23
Обычно если смотреть со стороны психологии бедный парень это чаще всего честный человек. Поэтому не всегда получается много зарабатывать. А честность и абьюз слабо сочетаются.
Тріль підпільний• 04 марта в 18:23
Ответ дляКучМала
А про їх дітей і внуків і правнуків теж саме скажите?
Якщо людина народжується у мільярдера то автоматично стає мільйонером.

Ну і як казала моя бабуся - гроші до грошей, воші до вошей.
автор Сегодня я не я • 04 марта в 18:24
Ответ дляТріль підпільний
Так я пишу саме про зазвичай,які сценарії.А вони саме ось такі сумні.
Плету интриги• 04 марта в 18:25
Ответ дляСегодня я не я
Бо впевнені , що з таким доведеш до толку потомство , виживеш і тд !
автор Сегодня я не я • 04 марта в 18:26
Ответ дляФрекен бок
Що за крайності?
Аб´юзи є бідні і багаті
Звісно,є ібідні.Я дивилася і ще декілька фільмів.Там зазвичай чоловіки бухають і аб´юзять і б´ють дружину.
Плету интриги• 04 марта в 18:27
Абюзер то той , хто порушує ваші кордони, контролює і тд , ресурс -це його бонус чи компенсація, хоча не виправдано .А от абюзер без ресурсу от де жопа
автор Сегодня я не я • 04 марта в 18:27
Ответ дляФрекен бок
Так,звісно.Але потім їм доводиться жити в пеклі.
автор Сегодня я не я • 04 марта в 18:29
Ответ дляKristinkaCute
Тут да.Я тоже редко встречаю богатых и честных.Такие тоже в фильмах попадаются.Но зачастую у них конфликты с родителями из-за того,что сын/дочь не хочет кого-то обмануть/выйти заиуж/женится за богатого/богатую.
автор Сегодня я не я • 04 марта в 18:30
Ответ дляКучМала
Бо хочуть швидкої фінансової безпеки
Так,звісно.Але вона повинна бути готова,що в неї після розлучення і дитину відберуть зі своїми зв´язками,і мало того,що залишать без нічого,взагалі вбити можуть і жорстоко.
КучМала• 04 марта в 18:30
Ответ дляТріль підпільний

Нащадки розпещені багатством, змалечку відчувають безкарність
автор Сегодня я не я • 04 марта в 18:31
Ответ дляПлету интриги
Можливо кращого для дитини хочуть.Але вона може залишитись без дитини після розлучення,з його зв´язками.
автор Сегодня я не я • 04 марта в 18:32
Ответ дляПлету интриги
Це точно.Получається,ревниві люди - теж аб´юзери.
автор Сегодня я не я • 04 марта в 18:32
Ответ дляКучМала
Так,дуже часто їх батьки з поліції витащують.
Байрактара• 04 марта в 18:37
Іноді проявляються і до шлюбу. Матеріальне становище не важливе, є такі і серед бідних, і багатих.
Найперші ознаки - це суцільний лавбомбінг спочатку, надмірний контроль, який ми плутаємо з уважністю і турботою. Фрази типу ’ти не так зрозуміла/я знаю, як краще/ ніхто не хотів тебе образити’ тощо
Важливо глянути на його оточення. З ким спілкується та як, чи має друзів і що про них говорить, бачення його попередніх стосунків і стосунків з родичами
Весёлая морковка• 04 марта в 19:25
Я вам скажу что это всё отношения двоих. Ну то есть в этих отношениях он абьюзер а в следующих он может быть жертвой абьюза.
З горіха зерня• 04 марта в 19:44
Посыл - присматриваться к человеку и его поведению, не вестись на лоск или красивые жесты. Ну и так драматичней, высоко взлетела - дольше падать.

А вот wifebeater - это таки майка, прозванная у нас ’алкоголичкой’, а никак не костюм от Бриони
З горіха зерня• 04 марта в 19:44
Ответ дляСегодня я не я
Звичайно
Пліснявілий сир• 04 марта в 21:33
нарциссы сначала близки к идеалу, они любят, завоевывают, влюбляют, а потом , когда жертва завязла , начинают свой абьюз.
Это не зависит от богатства вообще.