Злюсь до кипіння• 04 марта в 18:55
Порадьте дитячого ортодонта Киів
Добрий вечір.
У сина дистальний прикус, 9.8 років.
Хочу пару думок мати про план лікування.
Були сьогодні в одній клініці, сказали як і що та потрібно зробити знімки . І з ними хочу підійти ще до 1 лікаря.
Тут рекомендують чи пластину чи апарат Фрейгеля - лікар хоче побачити знімки і тоді скаже, що йому краще.
У сина дистальний прикус, 9.8 років.
З царем в голові• 04 марта в 19:17
Скільки лікарів, стільки й різних думок буде - перевірено з двома дітьми
Удальонка• 04 марта в 19:25
Авторе, зараз у Києві працюють представники 3 направлень: класична ортодонтія, ортотропія та ті, хто працюють з ейлайнерами. Сходіть до всіх трьох, та будете розуміти, що найбільше підходить у вашому випадку, бюджеті та для вирішення конкретної проблеми
Ку-кусик• 04 марта в 19:41
Якщо ще не випали молочні жувальні зуби (п´ятірки), то шукайте ортодонта, який працює на незйомних апаратах (Марко Роса). Вони найефективніше розширяють щелепу, бо розщеплюють шов на верхньому піднебінні. Але якщо вже випали молочні зуби, на які можна було б закріпити незйомний апарат, то треба запитувати, як лікар збирається розщеплювати шов
Ку-кусик• 04 марта в 19:43
І пам´ятайте, що на змінному прикусі лише можливо найефективніше виправити вузькі щелепи і перенаправити вертикальний ріст лицьових кісток черепа на горизонтальний. Отже усіх, хто рекомендує чекати постійних зубів і приходити на брекети чи елайнери – одразу пропускаємо, на таких можна і не витрачати часу
Злюсь до кипіння
• 04 марта в 19:58
Ответ дляКу-кусик
Ще не випали. Дякую. Буду шукати