Доктор Хаос• 04 марта в 19:51
Кто делал дубликат свид-ва о рожд. и о браке через дию с получением по почте?
Может ли получить не тот,кто заказывал?Я закажу,а получат родственники?Можно ли так?Кто вообще заказывал через Дию?Возможно ли это?
Пустощі-веселощі• 04 марта в 19:55
Ответ длямиссДавеча
я робила , замовляла через дію
А приходе простим листом? Родичі можуть отримати, не підкажете, теж цікавить
Доктор Хаос
• 04 марта в 19:55
Ответ длямиссДавеча
я робила , замовляла через дію
Отримували як?Особисто?
миссДавеча• 04 марта в 19:57
Ответ дляДоктор Хаос
Отримували як?Особисто?
так, це було рік потому десь, можна було отримати тільки через укр пошту або у цнап, я отримувала на пошті , це вже залежить від працівників пошти, віддадуть чи ні

Шикаю і викаю• 04 марта в 20:24
Ответ дляПустощі-веселощі
У меня почтальон знакомая . Отдала бабушке. Там по получению за доставку платить .
Пустощі-веселощі• 04 марта в 20:42
Ответ дляШикаю і викаю
Спасибо огромное
Пустощі-веселощі• 04 марта в 20:44
Ответ дляШикаю і викаю
А не подскажите, в Дие приходила накладная с укр почты или на номер телефона?
Шикаю і викаю• 05 марта в 20:43
Ответ дляПустощі-веселощі
Я не помню ,но где то отслеживала

жижифреймут• 25 марта в 16:20
Вам вдалось замовити через ДІЮ акти цивільного стану? У мене досі пише, що послуга тимчасово недоступна
Стигла полуниця• 07 апреля в 14:15
Не працює зараз ця послуга після кібер атаки. Я чекала десь 2 місяці, так і не запрацювала, пішла у ДАГС і переробила. Свідоцтво про шлюб(670грн з комісією банка), свідоцтво про народження(860грн). Ось такі ціни.