Джонсонюк• 04 марта 2025
Як часто ви вживаєте алкоголь?
Останнім часом ловлю себе на тому, що кожні вихідні щось п´ю, пиво, вино, мартіні,хоч щось. Дуже важкий моральний стан і через особисті речі і загалом ситуацію в країні і невизначеність, ввечері накриває взагалі, то почала вже й по вечорах по келиху закидувати. У когось ще є так? Мене це вже лякає.
Не прохожу мимо• 04 марта 2025
Ответ дляГопница-Советчица
2-3 раза в неделю вино. Крепкие напитки не пью. Вот сейчас сербаю винишко - день трудный был, захотелось чуть расслабиться
Ну вот. Видите автор, я ж говорила, что сейчас нормальные люди в тему подтянуться.
Гопница-Советчица• 04 марта 2025
Ответ дляНе прохожу мимо
Правильно)
А то с этими белопальтовыми реально комплекс развивается😆
Джонсонюк
• 04 марта 2025
Ответ дляНе прохожу мимо
Так, читаю і вже легше) Однодумці на місці 😂
Чи однокелишники)))
Не пириживай• 04 марта 2025
Щодня. Бокал сухого тихого вина або сухого ігристого, пива, коли спека, або горілки грам 50, коли зимно.
І батьки мої так пили. І дідусі з бабусями. І ніхто не спився, алкоголіків немає.
Я в таких темах, коли тут білі пальта вигулюють, завжди пишу, що алкоголь видумали розумні люди для розумних людей. Якщо вмієш пити і знаєш міру, це принесе лише користь.
Будьмо!
Дайте подумать• 04 марта 2025
Через день, иногда 4-5 раз в неделю. 0,5 коньяка на двоих с мужем под рыбку, устички, ещё какие то морепродукты, хамон или запеченный сыр. Достало всё…. Устали. Так отдыхаем.
Плету корзинки• 04 марта 2025
Ответ дляЕдимнаморе
Ніколи. Років 10 тому могла один келих шампанського на Новий рік. В мене перед війною померла мама і більше нікого з родичів немає, з чоловіком пережила 20 років пекла і нарешті розлучилася під час війни. З початку війни житло зруйноване і на лінії фронту вже другий Маріуполь - бачили всі жахи справжньої війни, голодували і були без зв´язку, води, тепла два місяці. Тепер ми з дитиною безхатьки у Запоріжжі вже три роки без засобів існування. На спиртне не тягне при всьому цьому - воно ніяк не допоможе мені.
сколько лет ребенку, какого пола? Может вещи нужны?
Пригаю-цибаю• 04 марта 2025
Раз в місяць -півтора. Люблю шоти, з подругами любимо коньячок. Вино не дуже, хіба що в Карпатах коли літом, я не дуже розбираюся і мені без різниці. Газоване не пью, не можу.
ЯблокоРаздора• 04 марта 2025
Ответ дляДайте подумать
И мы с мужем любим выпить с вкусняшками, обсудить все под это дело, расслабиться вместе)) Я вино пью, он покрепче. Обычно на выходных.
«Алкашения» у нас)))
Не прохожу мимо• 04 марта 2025
Ответ дляЯблокоРаздора
«Алкашения» у нас)))
Правильно. В семье должен пить кто то одна.
ЯблокоРаздора• 04 марта 2025
Ответ дляНе прохожу мимо
Наоборот вместе)) И дома вдвоем, и с друзьями))
Дайте подумать• 04 марта 2025
Ответ дляЯблокоРаздора
«Алкашения» у нас)))
Ну, нормальная семья! Мы за 6 лет ни разу не дрались, не разводились, не оскорбляем друг друга, и это при том, что на работу, с работы и на самой работе мы вместе)))
Надо отдыхать вместе и на одной волне❤️
useruseruser• 05 марта 2025
Взагалі не вживаю алкоголю.Я не розумію одного - як він може подобатись людям?Він огидний на смак і запах.
Джонсонюк
• 05 марта 2025
Ответ дляuseruseruser
Людям подобається стан, який він дає. Когось розлабляє, комусь дає більше сміливості,когось усипляє....
Шотуткоїться?• 05 марта 2025
Ответ дляДжонсонюк
Можливо і таке.