Аврора-оранж• 05 марта в 04:16

Речь Трампа. Прямой эфир.

Кто то хочет посмотреть?

Мама Никитки-2• 05 марта в 06:38
Ответ дляLudaSHS
Да він як хворий
Я знала що Его такм, Нарцис, але
Воно ж підлабузниками, ще гірше буде
То ще не підлабузництво. Ось де еталон. Відчуття, шо щас стануть навколішки і ноги цілувати будуть
LudaSHS• 05 марта в 06:39
’Президент Трамп и Илон Маск работают над тем, чтобы снизить стоимость акций до уровня, на котором их смогут позволить себе приобрести рядовые американцы.’

Це вже десь було..
Filomena• 05 марта в 06:39
Ответ дляSvetrise
вы перепутали. в основном с этим справляется зе95. поэтому никто сейчас не может сказать за его состояние и что он может выкинуть. мне кажется, пожтому и трамп промолчал. и возможно, помощь не остановили, а все в процессе.. и зависит от дальнейших переговоров.
нет, я не в восторге ни от кого. стараюсь быть объективной. без предупреждений.
Що ж ви так слабо вірите в Трампа? Трамп все вирішить. Чекаємо на його перемовини з путіним. І якщо Зеленський не захоче зупинки, то путін вже точно буде більш договороздатним( він же не капітан КВН команди) і Трамп зможе з ним домовитися про зупинку бойових дій.
svieciu• 05 марта в 06:40
Ответ дляMamaGalya
Так не все ж одразу. Уже студентів будуть пихати в автобуси. Уже боїться Трамп протестів. Готується. Почекайте і побачите узурпацію влади в США. В нього є лише 4 роки щоб протягнути закони, що дозволять йому йти на третій термін. Він збирається жити вічно і правити :)
Ему 78. Вечно, или хотя бы долго, не получится.
Feel good• 05 марта в 06:40
Мама Микитки-2, ми уже всі зрозуміли, що у Вас продвинутий акаунт, дякую за таку наглядну демонстрацію. Дякую, що під кожним моїм повідомленням моментально ставите смайлик клоуна.
Всього доброго.
Манула• 05 марта в 06:41
Ответ дляLudaSHS
Короче, будем строіть велику Сша, повісимо прапор на Марсі, золотий купол, флот побудуємо , Байден в усьому винен і трансгендери та мігранти, Зе написав твіт, угоду по копалинам підготуємо ,, т д
Скоро Трамповсикий рай в Сша
Я геній
Ндассс
І все? Шоу триває ...
Мама Никитки-2• 05 марта в 06:41
Ответ дляsvieciu
Не, ну ви ж чули. 159-190. Довгожителі 🤣🤣🤣 є на кого орієнтуватись.
svieciu• 05 марта в 06:41
Ответ дляМама Никитки-2
Хахаха 🔥
Мама Никитки-2• 05 марта в 06:41
Ответ дляFeel good
Всього доброго.
Ви мене з кимось переплутали. В мене звичайний аккаунт. А клоун від дівчат, то реальна ваша оцінка
MamaGalya• 05 марта в 06:42
Ответ дляsvieciu
Та деякі американці живучі, зараза :) особливо нащадки робітників, що приїздили в Америку пахати, кінське здоровʼя мали. Правда, не знаю з якої сімʼї Трамп.
svieciu• 05 марта в 06:43
Ответ дляFeel good
Всього доброго.
Кто все? Вы — это не все.
И вас реально триггерят эти эмодзи-реакции?
Действительно, цирк
symbol• 05 марта в 06:44
Ответ дляBosikom
как бы Трамп не поступил с Украиной, я согласна с тем, что для своей страны Трамп просто рвет и мечет. уже столько денег в казну вобрал. для своей страны от отличный президент.
А наслідки не цікавлять? Ну його то ні, зрозуміло, його вже не буде на цьому світі
Feel good• 05 марта в 06:44
Ответ дляМама Никитки-2
Ви, прямо завжди дуже добрі повідомлення пишете і не разу не токсичні і не некоректні.

Всього доброго.
Dumky• 05 марта в 06:45
Щойно прокинулась. То коротко по промову? І то правда? Відео є. І він це говорить
Feel good• 05 марта в 06:45
Ответ дляsvieciu
Кто все? Вы — это не все.
Действительно, цирк
Действительно, цирк.
svieciu• 05 марта в 06:46
Ответ дляFeel good

Всього доброго.
Да уйдите уже, а то всё прощаетесь и никак 😆
svieciu• 05 марта в 06:46
Ответ дляDumky
И яйца по 17 🥲
LudaSHS• 05 марта в 06:48
Ответ дляМанула
І все? Шоу триває ...
Ага типу того,
Зате галасу скільки було, а воно знову в своїй манері.
symbol• 05 марта в 06:49
Ответ дляLudaSHS
Скоро Трамповсикий рай в Сша
Я геній
Ндассс
Якась суміш Північної Кореї та Розповіді служниці
Feel good• 05 марта в 06:49
Ответ дляsvieciu
Я не прощалася.
Вам здалося.
Просто, не пишіть мені токсичні повідомлення (це не конкретно до Вас) - і не будете отримувати їх у відповідь. Все просто.
Усього доброго (просте побажання).
Кудесница полесья• 05 марта в 06:51
Надеюсь, зелю прижали и скоро к чему-то договорятся
svieciu• 05 марта в 06:51
Ответ дляКудесница полесья
Удалено администрацией...
symbol• 05 марта в 06:51
Ответ дляsvieciu
Svetrise такой же ’нормальный человек’, товарищ, гражданин, как и Трамп 😆
Як воно втомило🤦‍♀️
Feel good• 05 марта в 06:51
Ответ дляКудесница полесья
Що придали - очевидно.
svieciu• 05 марта в 06:51
Ответ дляFeel good
Я не прощалася.
Вам здалося.
Усього доброго (просте побажання).
Идите в бан
Люблю темы без анонимов 😌
LudaSHS• 05 марта в 06:52
Ответ дляsymbol
Скоро респи будуть плакати, як на виступах Иня його люди? Від щастя бачити і чути
Мама Никитки-2• 05 марта в 06:53
Вобщем, в мене шок тікі від того, що респи встали аплодуючи, коли Доні сказав, що хуйло хоче миру.
Все інше очікувано. Я таке прстійно спостерігаю. Змінюються тікі цифри
Кудесница полесья• 05 марта в 06:53
Ответ дляsvieciu
Удалено администрацией...
Ну не смешно вы шутите, ну вот вообще
svieciu• 05 марта в 06:53
Ответ дляКудесница полесья
Ну не смешно вы шутите, ну вот вообще
Я не шучу же
Без_паніки• 05 марта в 06:53
Ответ дляsvieciu
нуу...там венс после него явно метит в кресло президента.