Аврора-оранж• 05 марта 2025

Речь Трампа. Прямой эфир.

Кто то хочет посмотреть?

Без_паніки• 05 марта 2025
Ответ дляMamaGalya
Ви про Маска забули :)
точно! ще один дегенерат(
Mira29-c3c3• 05 марта 2025
Ответ дляКудесница полесья
Надеюсь, зелю прижали и скоро к чему-то договорятся
Зелю?
А чому не пуйла ?
LudaSHS• 05 марта 2025
З фб
Слова Трампа будуть у лапках.

«Америка повернулась!» Овації. В залі скандують: США!

«Починається світанок золотої ери. Це швидке просування до найвеличнішої епохи». Овації.

«Ми на початку повернення, якого світ ще не бачив!». Овації.

«Ми перемогли в загальнонаціональному голосуванні». Овації.

Демократи кричать. Республіканці перекрикують - США!

«Вперше в історії більшість в Америці вважають, що ми йдемо в правильному напрямку!». Овації. Демократи протестують криками.

Демократів попереджа» спікер Джонсон, щоб не зривали виступ. Закликає до порядку і обіцяє пристава. Овації республіканців.

Джонсон наказує приставам вивести з палати конгресмена від демократів. Конгресмен виходить.

«Я підписав 100 виконавчих указів і дав 400 вказівок, щоб поновити здоровий глузд в нашій країні». Овації.

«Перший місяць нашого президента був найуспішнішим за всю історію країни. Ще більше вражає, аніж Вашингтон. Це номер 2» (тут я ще уточню, про Вашингтона). Овації.

«Перетин кордону зменшився до найменших показників». Овації.

«Джо Байден - найгірший президент в історії нашої країни». Крики незгоди від демократів.

«У нас буде найкраща економіка і буде знижена злочинність до найнижчих показників». Овації.

«Демократи, які переді мною, чому вам не приєднатися і не стати поруч з нами, щоб ми стали однією велику країною!». Овації.

Розказує про те, як успішно працює, як бореться з «нерозумними» зеленими ідеями. Говорить про вихід з Ради ООН. Овації.

«Економіка. Я відмінив рішення старої адміністрації». Овації.

Говорить про звільнення з посад. Овації.

False - такі таблички тримають в руках демократи.

«Я повернув назад свободу слова». Овації.

«Англійська мова - відтепер єдина офіцйна мова Америки!». Овації.

«Мексиканську затоку віднині перейменовано на Американську». Овації.

«Ми закінчили з тиранією, різноманітністю та рівністю - в цивільних та військових справах». Овації.

«Суд дозволив нам працювати в цьому напрямку». Овації

«Відтепер у нас лише дві статі - чоловіча і жіноча». Овації.

«Здоровий глузд - наша політика». Овації.

“Пріоритет - економіка і благополуччя в сімʼях”. Овації.

«Минула влада - це катастрофа. Була найгірша інфляція за останні 43 роки, а, може, і за більше років».

«Байден випустив з-під контролю ціни на яйця. Ми над цим працюємо». Овації.

«Ми боремося з інфляцією, щоб зменшити ціни на енергоресурси. Я оголосив надзвичайну ситуацію в енергетиці в перший день президентства». Овації.

Розказує про Аляску, про інвестиції Японії і Південної Кореї в Америку, говорить про видобуток рідко земельних металів. Овації.

Говорить про департамент ефективності. Маск у костюмі на галереї. Овації. Маск сяє і широко посміхається.

«Ілон тяжко працює. Він не хотів цієі роботи, але він тяжко працює’ Овації...
svieciu• 05 марта 2025
Ответ дляLudaSHS
З фб
Слова Трампа будуть у лапках.

Аааааааа
Я даже читая текст слышу эти овации 😆
Манула• 05 марта 2025
Якщо війна - це те, чого хочуть США, будь то тарифна війна, торгова війна чи будь-який інший тип війни, ми готові боротися до кінця — посольство Китаю в США

НОВИНА🇺🇦 | Підписатися
ПадаюВреверансах• 05 марта 2025
Ответ дляMamaGalya
Так не все ж одразу. Уже студентів будуть пихати в автобуси. Уже боїться Трамп протестів. Готується. Почекайте і побачите узурпацію влади в США. В нього є лише 4 роки щоб протягнути закони, що дозволять йому йти на третій термін. Він збирається жити вічно і правити :)
путін видно дасть рецепт довголіття, на тому і зійшлись пердуни. Таким старим не можна бути у владі. Який їм резон робити щось добре і значуще?! Суільки їм те життя жити ще?
Їм то шо, вони одною ногою вже в могилі, а після них хоч попел хай лишається
LudaSHS• 05 марта 2025
Щодо нас, все таки цей тиждень це новини по копалинам будуть і потім щодо паузи по поставкам воєнки. Качелі і різні емоції. Все те саме, але люди не будуть вже так емоційно реагувати, бо самі бачите, що воно геть все розходиться з ділом, слова то одні, то інші.
Манула• 05 марта 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Одне питання, чого людина, яка не має відношення до військових носить пікселі? Так хоче бути причетним- Велком, вік позволяє.
Все інше жалюгідна спроба підлеститись до власника каналу.
Людина в лавах ЗСУ, так що має право на піксель. Це якщо вас бентежить лише це, а не по суті
svieciu• 05 марта 2025
Ответ дляМанула

НОВИНА🇺🇦 | Підписатися
👏🏻👏🏻 👏🏻 🥲
LudaSHS• 05 марта 2025
Прочитала що Канада вводить мита на Е/Е для таких штатів як Мінесота, люди будуть платити великі рахунки, тож думаю і ці качелі каруселі на порядку денному.
Може навіть щось Канаді Трамп послабить чи прибере.
ПадаюВреверансах• 05 марта 2025
❗️США заборонили Британії ділитися з Україною даними військової розвідки Америки,
Гандони
Bosikom• 05 марта 2025
Ответ дляTori1602
Пропоную вам записати відео звернення до трумпа, назвати його генієм, відправити у Х і він буде згадувати вас у кожній промові, а ви будете ’вставать и хлопать’ 🤡
Удалено администрацией...
Tori1602• 05 марта 2025
Ответ дляBosikom
Удалено администрацией...
Bosikom• 05 марта 2025
Ответ дляTori1602
Удалено администрацией...
ellllena.ua• 05 марта 2025
https://t.me/masyanya_chat/474177

Американский камеди о встрече Зеленского и Трампа 😂
Tori1602• 05 марта 2025
Ответ дляBosikom
Удалено администрацией...
LudaSHS• 05 марта 2025
CNN вже погрожували
Ось
Bosikom• 05 марта 2025
Ответ дляTori1602
Удалено администрацией...
Ирина_Б_• 05 марта 2025
Ответ дляLisa_m
Начала смотреть и реально жутко, как они себя ведут. Как секта. Зачем они подпрыгивают? Что с пальцами? Что это с мимикой у них?
да, странные действия, нет что б как у нас подраться, заблокировать трибуну, плакатов нарисовать, да хотя б просто уйти из зала
julia_v_m_a_34• 05 марта 2025
Бля, как какой съезд КПСС. Ну, шо поздравляю мир с ещё одним диктатором
Мама Никитки-2• 05 марта 2025
Ответ дляLudaSHS
З фб
Слова Трампа будуть у лапках.

Минула влада - це катастрофа. Була найгірша інфляція за останні 43 роки, а, може, і за більше років». Некоректно. Сказав за «всю історію»
Протилежне говорив. Сказав, що південна Корея наживається на Америці і ставить мито в 4 рази більше ніж вартість товару.
Теж саме і про Японію, Но я не пам’ятаю у скікі разів більше 🤣 і ще купа стран названа. І погрози, що мито підніме всім
LudaSHS• 05 марта 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Півд Корея і Японія ,тобто, вже какашки?
Касабланка8888• 05 марта 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Йопрст. Джорджії Вашингтон N2 після Трампа 🤦🏻‍♀️
Переговоры уже для вас не ужас ужасный?
Переобулись?
Zanka_• 05 марта 2025
Ответ дляjulia_v_m_a_34
Так а чего? Там пол зала, где демократы сидели с каменными лицами! Вначале они даде пытались освистать Трампа, но кого- то вывели из зала

Ну а республиканцы понятное дело Трампа поддерживали
Len_to4ka• 05 марта 2025
Шо там, трохи попустило « всепропальщіц»?
asjaua• 05 марта 2025
Ответ дляLudaSHS
З фб
Слова Трампа будуть у лапках.

І на фоні швидки з мигалками які відвозять засідунів в травмопункт з переломами долоньок)
Tania07• 05 марта 2025
Ответ дляkrasotalisa
у мене страшне дежавю, прям як у лютому 22, коли хуйло вещало це жесть до чого все прийшло
Я в Німеччині зараз. Німці всі вже на ушах, народ переляканий що буде третя світова. От тільки що з німкенею на зупинці чекали автобус, говорили. Що Трамп це все-таки учудить
LudaSHS• 05 марта 2025
Ответ дляLen_to4ka
Можна виходити в інет, хто ще боїться читати новини
LudaSHS• 05 марта 2025
Ответ дляasjaua
))
Cvetochek...• 05 марта 2025
капец, такое чувство, что в полит.темах одни боты. пожалуй пойду другие темки почитаю от греха и бана подальше
Трамп молодец, многие американцы им гордятся. я и большинство моего окружения за него голосовали!
Уже очень много чего сделано и перемены чувствуются!! Ну кроме яиц, которые конечно же сейчас в меня полетят и, кстати, поблемы с яйцами начались еще при Байдене.
кароче я очень рада, что он победил. особенно рада, что отменили USAID. Бедных проплаченых блогеров и ботов, а так же протестантов теперь не будет кому спонсировать) Как и другую хрень типа заворушек и митингов, новостных каналов и газет.
и уверена, война скоро закончится.
на улицах уже безопаснее стало, полиция вновь обретает свои права. черные теперь должны тоже сдавать экзамены, а не быть принятыми на работу только из за расы. А главное гос.бюджет!!!! он значительно пополнился, воровство и маротратство уменьшилось. Фермерство наконец возрождается.
Хотя зачем я это все пишу. Все равно не поймут))) Просто реально очень довольна) особенно нравится смотреть как плющит либералов и демонократов))

это еще список эпштейна не огласили)) вот где у демократов и голливудских звезд(которые все конечно же поддерживали демократов) главный страх. хотя думаю договорятся и не огласят